10 prostych sposobów, aby piękną choinkę z rękami

10 prostych sposobów, aby piękną choinkę z rękami

Drzewo – obowiązkowe gościem na wakacje Nowy Rok. Wszyscy, bez wyjątku, tworzy świąteczny nastrój, a dzieci chodzą do godzin, w nadziei, że Święty Mikołaj jest ukryty gdzieś w gałęziach długo oczekiwane prezenty. Oto tylko prawdziwa choinka w 2013 roku nie będzie we wszystkich domach.

Kto nie chce, aby usunąć igły spadają, którzy są szczerze zaniepokojony dla zachowania zasobów leśnych kraju, a ktoś po prostu gdzie go umieścić.

Wszystko to – nie powód, aby zrezygnować z choinki. Można, na przykład, kupić sztuczną choinkę. Jeżeli koszty te nie są ujęte w planach krótkoterminowych – nie martw się.

Nowe drzewa w domu może pojawić się i nic nie kosztuje. Wystarczy poświęcić trochę czasu, pomysłowości, wyobraźni i kreatywnego myślenia. I to nie jest żart: nie zapomnij, że można zrobić choinkę z ich rąk, korzystając z materiałów pod ręką.

Do produkcji choinki z ich rąk, istnieje wiele sposobów, każdy z nich jest bardzo proste i oryginalne. Pozostaje tylko wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Oferujemy 10 popularnych sposobów tworzenia nowego drzewa z faktu, że może być w zasięgu ręki.

Drzewo z szyszek. Do jego produkcji potrzebne będą: guzki, gruby papier (papier Whatman lub tektury), dobre klejące. Pierwszym krokiem jest, aby wyłączyć stożek rozmiaru papieru, który chcesz, wyboczenie stabilność dolnej krawędzi i kleju. Powoli przy użyciu tego samego kleju, począwszy od dołu w górę, w dołączyć do czopków stożka.

Szczeliny pomiędzy stożkami łatwo ukryć koraliki, zabawki, blichtr lub żołędzie. Możesz malować choinkę w zieleni, a końce jego „oddziałów” – w kolorze białym.

Choinka z przycisków. Aby dokonać takiego drzewa jest bardzo prosta. Aby rozpocząć zrobić ramkę w kształcie stożka.

Może być w postaci piany lub grubego papieru, na przykład gumy piankowej. Następnie podejmuje zielone i kolorowe przyciski i szpilki je do ramy za pomocą igły z koralikami na końcach. Na wierzchu drzewa może być przyłączony do pięknego łuku lub gwiazdy filcu.

Drzewo makaronu. Tradycyjnie podstawą zrobić w formie stożka, tylko tym razem z zielonym kartonie. Zapoznaj się z makaronu w postaci rur lub spirale – i będą nasze nowe gałęzie choinki. Trzymać się razem cztery spaghetti, że stanowią one końcówkę stożka, i dołączyć je do „góry łajdaka”. Optymalne wykorzystanie pistoletu z klejem silikonowym.

Całej powierzchni makaronu baza kleju. Kiedy drzewo jest suche, może być barwione na dowolny kolor, ozdobić brokatem, wstążek lub deszczu.

Drzewo zawiniętym papierze. Jak zawsze w centrum naszego self-made sztuczne choinki – stożek z grubego papieru. Stawianie ramki, wycięte z kolorowego papieru cienkich i niezbyt długie paski, każdy z nich oszukiwać na ołówek. Tak więc zespół będzie kręcony wygląd.

Teraz przy pomocy kleju, połączyć je stożka. Udekoruj choinkę łuk, gwiazdy, itp

Drzewo wątków. Zabierz swój ulubiony wątek (genialny, dwukolorowe lub po prostu zielony), włóż igłę i przebić tubkę kleju w poprzek. Więc rozszerzyć nić przez butelkę kleju.

Rozpocznij chaotyczny wiatr nasączonej wątku kleju na przygotowanej podstawy stożka. Dołącz do tego drzewa może być absolutnie wszelkie ozdoby.

Choinki wykonane z tkaniny. Z każdej części ciętego materiału lubił drzew i uszyć razem. Udekorować hack może być guziki, wstążki, koraliki. Jeśli jodełkę wypełnić miękkiego materiału, może pełnić rolę igłami.

Ten sam schemat jest drzewo-garnek do kuchni, wystarczy wybrać jej naturalnego gęstego materiału i bezpieczne, nie boi się skutków ozdoby temperatury.

Drzewo czekoladek. Wszystko na tej samej zasadzie, można utworzyć Choinka z słodyczy. Wystarczy trzymać je zaleca się, oczywiście, na szkockiej.

Drzewo z koralików. Bardzo efektowne drzewo uzyskane z kulek. Różne schematy tkania można znaleźć w Internecie i specjalnych literatury przedmiotu.

Choinka z piór. Wykonane zwykły sposób dla nas, ale jest lekki i oryginalność.

Drzewo, szydełkowane. Delikatna i pełna wdzięku kolej jodełkę, z dzianin. Ustawić programy dziewiarskie, widzą w czasopismach i na stronach internetowych poświęconych robótek.

To takie niesamowite choinek gotowe do dekoracji domu. Zapraszam do puścić jego fantazji w niekończącej lotu, i to goście twojego noworoczne może być najbardziej stylowy, oryginalny i niepowtarzalny, spychając dziełem znanych projektantów.

Share →