2014 mody kolory

2014 mody kolory

Szczegóły Kategoria: Moda Wysłany na 31 marca 2014 2

Rok po roku, każda fashionistka pyta jaki kolor wybrać, aby na pewno będzie trend? Wiarygodność informacji pozwala na atrakcyjny wygląd, stylowy i podkreślić naturalne piękno. 2014 mody kolory – to niebieski, fioletowy, niebieski i zielony. I to nie przypadek, jako obrońca tegorocznej Niebieski koń.

Mówiąc o zieleni, można śmiało powiedzieć, że to jest czas. Kolor ten symbolizuje jedność człowieka i natury, wolności i miłości do życia. Jasne – zielony, szmaragdowy, barwy jade idealne na jesieni i zimy. I z lipy lub oliwnych kolorach może dać tkliwość i szafa powiew młodości, która jest pełna spokoju w wiosna – okres letni.

W różnych odcieniach niebieskiego i błękitu posiada wyjątkową cechę: każdy z pasują płeć piękną, niezależnie od typu wyglądu i wieku.

Ciemne kolory pomogą stworzyć obraz siebie i udanego biznesu – pani. Ponadto, mogą one być łatwo urozmaicić szafę późną jesienią i zimą. Niebo – niebieskie lub morskie kolory przyniesie odrobinę świeżości i chłodu w letnie upały. Purpurowy kolor daje obraz układanki i romansu.

Piękno i naturalność młodzieży można podkreślić za pomocą elementów i akcesoriów lawendowy odcień. Dużym plusem jest umiejętne połączenie pomiędzy elementów garderoby i dekoracjami w różnych kolorach. To sprawia, że ​​możliwe jest osiągnięcie wyjątkowość i oryginalność obrazu.

Jasne – kolor pomarańczowy i fuksiyny stają się liderami lato 2014 stylowej sukni te odcienie uczyni ich właścicieli wyglądają jak piękne kwiaty, które rosną w krajach egzotycznych. Dziewczyny boją krzyczących kolorach, nie pozostanie w lecie w obrazie. Pochodzą one z brzoskwini pomocy eleganckie rzeczy, wielbłąd, karmel, beż, jasny – odcienie koralowe z kwiatowymi i geometrycznymi nadrukami.

Jesień oczekuje prawdziwy „boom” w czerni i bieli. Jednak znaczna różnica od klasyki będzie używać w projektowaniu biżuterii: dżetów i cienkiej koronki. W zimnych porach roku będzie bardzo opłacalna żółty.

Płaszcz, torebka, czy tylko szalik jasny żółty odcień przypomniał ciepła słonecznego, rozgrzewając ciało i duszę. Modne kolory 2014 zima trochę z dala od tradycyjnych czarnych barwach. Świetna alternatywa – elegancki kawy – brązowy.

Odcień cynamonu podkreśla surowość i Brandy mówić o świetle, zabawny i charakter wesoły.

Share →