4 Ćwiczenia dla schudnięcia brzuch i boki w domu

4 ćwiczenia na odchudzanie brzucha i boków w domu

Każdy wie, że nawet właściwa dieta daje znacznie lepsze wyniki, jeśli jest połączona z ćwiczeniami. Problemem jest to, że nie zawsze jest wystarczająco dużo czasu dla sportu. Ale to nie jest powód do rozpaczy, ponieważ można skutecznie radzić sobie z domu. Chciałbym zaoferować Państwu specjalny zestaw ćwiczeń do utraty wagi.

Wskazane jest, aby nosić go na co dzień, to nie będzie tylko osiągnąć zadziwiające rezultaty, ale przytrzymaj go.

Więc zacznijmy!

Połóż się na plecach. Lepiej sportowego mat. Połóż ręce na tył głowy.

Nogi powoli ugnij kolana do klatki piersiowej i pociągnąć w górę, a potem po prostu tak wolno podnieść i zablokować pod kątem prostym do ciała. Policz do pięciu. Powoli wróć do pozycji wyjściowej.

Czy 10-20 powtórzeń tych.

Pozycji startowej same. Zegnij kolana. Ustawianie wydech zdecydowanie zebrać w żołądku.

To ćwiczenie pomaga rozwijać prawidłowe oddychanie za pomocą brzucha. Ten oddycha zupełnie za składnikach rozwoju mięśni brzucha. Potrzebujesz oddychać tak kilka minut, jeśli to możliwe, bez nadmiernego napięcia.

Pozycji startowej same. Rozszerz ręce wzdłuż ciała, nogi lekko unieś i zegnij w kolanach siebie. Skrzyżowanymi nogami, lekko podnosząc głowę.

Wróć do pozycji wyjściowej. Lepiej jest zachować swoje nogi blisko podłogi. Wykonaj 10-20 powtórzeń.

Pozycji startowej same. Spróbuj tak wolno, jak to możliwe, aby podnieść lekko ugięte w kolanach, a następnie obniża się w tym samym tempie. Ćwiczenie odbywa się najpierw na obie nogi jednocześnie, a następnie każdy z nich oddzielnie. Wykonaj 10-20 powtórzeń.

Pozycji wyjściowej pozostaje taka sama. Bez zginanie kolana, podnieś się i położył głowę dotykając podłogi. Zamknij oczy i spróbuj oddychać membrana 5-8 razy. Na wydechu, spróbuj wyrównać tak, że kręgi w szeregu jeden za drugim dotykając podłogi, nie rób gwałtownych ruchów, aby nie zranić plecy.

Dodać powoli głęboki wdech i wydech, jak powoli opuść nogi na podłogę. Powtórz 10 razy.

Połóż się na podłodze. Ręce nieco oddalone od tułowia, dłonie na podłodze. Czy Twoje ruchy stóp, jakby pływające stylem klasycznym, a mające na celu zapewnienie, że jego kolana rozwiedli się, a pięć zostało trzymane razem.

Wykonaj 15-25 powtórzeń.

Połóż się na prawym boku. Prosto z prawej strony, umieść go w głowie, w lewo, zostawić w talii. Podnoszenia i opuszczania lewej nodze.

Potem sama stopa zrobić na rowerze. Następnie wróć do pozycji wyjściowej i skręcić na lewym boku. Powtórz ćwiczenie.

Powinny być umieszczone na każdej stronie przez 10-20 razy.

Połóż się na brzuchu. Chwyć kostkę ręce zacisnąć je, Obsada głowę. Shook na brzuchu około 1-3 minut.

I teraz stoją. Pochylić się do przodu z wyprostowanymi nogami, jakby coś podnieść z podłogi. Wyprostował.

Wykonaj 15-20 powtórzeń.

Wszystko co najlepsze!

Share →