42 tydzień ciąży

42 Tydzień Ciąży

A mama i dzieci przyczyniają się do rozwoju przedsionkowego okruchy aparatury: mamo – aktywne i różnorodne ruchy, Kid – uczą się kontrolować swoje ciało.

Dziecko w 24 tygodniu ciąży

  • rozwój mózgu, silnik i układ przedsionkowy pozwala dzieciom nauczyć się kontrolować swoje ciało: nie wygina, rozciąga ramiona i nogi, starając się dotrzeć do ich piętach, gładząc swoją twarz;
  • utworzony z dwóch warstw skóry: warstwy wierzchniej — naskórek i głębsze — skóra właściwa.

    Naskórek jest odpowiedzialny za tworzenie wzorów skóry na ręki, dłoni i stóp, które są zdefiniowane programu genetycznego. Skóra właściwa jest zlokalizowana pod naskórkiem tworzy małe przyrosty, które zawierają naczyń krwionośnych i zakończeniach nerwowych.

Mama po 24 tygodniach ciąży

Przedsionkowy Urządzenie Kid rozwijać w przypadku co najmniej wstać z łóżka i poruszać się po mieszkaniu w ciągu dnia. Jeśli mobilność fizyczna jest wielokrotnie wyższa: można zginać, przysiad (nie pamiętam dramatycznie!), Turn, przejdź się w różnym tempie, pływanie, itp Następnie rozwija efekt dla dziecka jest o wiele silniejszy. Mała wrażliwość na ruchy w połączeniu z ich odmiany w przyszłości może stać się podstawą do rozwoju koordynacji ruchowej, które są potrzebne w sporcie, tańcu i ogólnie dla aktywnego stylu życia.

Aktywność motoryczną dziecka — to zdrowego rozwoju, nie tylko jego ciało, ale jego intelekt.

Jak Twoja aktywność fizyczna jest ściśle związane z możliwościami swojego ciała, zakładamy, że inteligentna mobilność, jest dostępny dla Ciebie, opracuje system przedsionkowy dziecka jak on potrzebuje.

Dotknij, jak pamiętasz, niezwykle czuły narząd zmysłu. Kid jako podatne na ból, w przyjemnych doznań, które wynikają z kolizji części jego ciała z pępowiny, łożyska, macicy ściany i od uderzeń i dotyku, kiedy jest trochę starszy. Dotykowy potrzebuje dzieci są już przed urodzeniem i po urodzeniu dziecka będzie jednym z głównych elementów jego pomyślnego rozwoju.

Ręce lub dłonie ojca, stukając w ścianę brzucha, głaskanie i masażu laski z tyłu, głowy, nóg i uchwytów ciepła matki — Wszystko to daje dzieciakowi dużo zabawy i daje wiele pozytywnych emocji. Tak, oczywiście, to postępuje.

Połączenie wrażeń dotykowych z dźwiękiem w stanie zrobić efekt rozwojowej komunikowania się z dzieckiem, nawet bardziej stabilne. Tak więc, jeśli w ciągu ostatnich trzech miesięcy przed narodzinami będzie co wieczór jednocześnie śpiewać dziecko kołysanki gdy rytmicznie klepiąc dłoń na plecach (zwykle cała centralna linia pionowa brzucha), a następnie będzie się uspokoić po urodzeniu, kiedy usłyszał znajomy kołysankę i czuć rytmiczne klaskanie.

Tak więc, najbardziej przystępne dla naszych specjalnych skutków rozwojowych w zakresie od około 22 tygodni przed porodem są Aparat przedsionkowy, słuchu dzieci i kontakt z nim dotykową — w tym czasie maluch aktywności mózgu, staje się jak nowo narodzone aktywności mózgu i możemy mówić o jego chęci do nauki.

Przyrost wagi jest okres 24 tygodni ciąży jest pomiędzy 3,9 kg (BMI powyżej 26), 7,7 kg (BMI mniej niż 19,8). Obliczenie poszczególnych dodatków masy ciała przez okres 24 tygodni, należy przyrost masy calculator podczas ciąży.

Analizy i badania w ciąży

Stany Zjednoczone (USG) są drugą zaplanowano — Po 24-26 tygodniach od pierwszego dnia ostatniego okresu menstruacyjnego. Wykluczenie wad rozwojowych układu nerwowego, określenie ilości i jakości płynu owodniowego, łożysko i punktów mocowania państwa. Możesz określić płci dziecka.

Morfologia — Po 24-26 tygodniach od pierwszego dnia ostatniego okresu menstruacyjnego. Zbadaj poziom hemoglobiny.

Wizyta u lekarza, obserwując ciąży: 1 raz na miesiąc. Ważenia, mierzenia ciśnienia krwi, pomiaru wysokości dna macicy, słuchając bicia serca płodu.

Badanie ogólne moczu — przed każdą wizytą u lekarza. Wskazuje jakość nerek.

Zwiedzanie specjalistów: Terapeuta, okulista, audiolog, dentysta.

EKG (Elektrokardiogram).

Share →