5 kolorowe aplikacje dla dzieci na temat zimy

5 kolorowe aplikacje dla dzieci na temat zimy

Jeśli okno miał białe muchy i NIF Nif z NUF-Nufom przestała skakać w kałużach, a następnie na podwórze do nas zapukał zimę. I to jest czas, aby dowiedzieć się, jak zrobić dobre kolorowa aplikacja na zimę. Po tym wszystkim, na pewno dziecko lub w ogrodzie lub w szkole jest taki problem, i dano do składania aplikacji na temat zimy

Aplikacja Zima, śnieg

Aby wykonać tę zimowe aplikacji, musimy: arkusz grubego niebieskim papierze, papier kolorowy brązowy, pomarańczowy i czerwony, biały krajobraz papieru, jak również nożyczki i klej PVA.

Po pierwsze, aby dane o wzór aplikacja.

Wytnij czerwone pole, to będzie dom cztery małe pomarańczowe prostokąta – dom okien – i brązowych figur – pni drzew. Śnieg będzie podarte kawałki papieru białego krajobrazu.

List gęsta niebieski papier będzie tło naszej aplikacji.

Zadaj na aplikacjach w tle za pomocą ołówka uderzeń przykładowy układ stosowania części.

Smazhem krawędź czerwonego prostokąta z klejem i starannie przymocować do punktów docelowych. Gładkie strony i usunąć nadmiar kleju czystą szmatką. Dom klejone.

Będzie do okna domu i zaznaczyć punkty, w których umieszczone zostaną okna w domu. Smazhem skleić krawędzie pomarańczowe prostokąty i trzymać je w miejscu docelowym. Masz dom okna

Ostrożnie usunąć nadmiar kleju.

Wystarczy delikatnie dołączyć pnie drzew. Usunąć resztki kleju i poczekać, aż obraz jest suche.

Śnieg na naszej aplikacji będzie podartego papieru krajobrazu. O takie kawałki. Smazhem kleju

miejsce, gdzie nie będzie klej i dołączyć do tego miejsca kawałki papieru. Pat, usuwając nadmiar kleju i poczekać aż wyschnie wklejone części.

W ten sam sposób możemy dołączyć kawałki papieru w innych miejscach, gdzie śnieg.

Pożądane jest, aby klej każdej sekcji oddzielnie. Klejenie, poczekaj aż wyschnie śnieżny część. Jeśli klej cały śnieg w tym samym czasie, aplikacja zamieni niechlujstwa.

Podczas klejenia kawałki papieru nie należy stosować klej w sztyfcie. Szybko wysycha i przykleić kawałki papieru nie uda.

Zakończył aplikacja jest możliwe, aby w kadrze.

Zastosowanie zimowych choinek w lesie

Zrobi aplikacja z kolorowego papieru niebieski, zielony, brązowy i żółty.

Wyciąć szczegóły przykładowej aplikacji w gazecie, potem – z kolorowego papieru.

Aplikacji w tle będzie gruby niebieski papier, jest lepiej – aksamitu.

Uwaga ołówkiem miejsce, w którym będzie znajdować się na tle drzew, starannie smazhem krawędzi jednej części i dokładnie skleić go. Usunąć nadmiar kleju czystą szmatką. Dajemy suche drzewo.

W ten sam sposób przyklejona do każdego drzewa.

Zaspy wykonane z białego papieru krajobraz, ozdoby na Boże Narodzenie drzewa i gwiazdy – z wielu kolorowych konfetti.

Aby aplikacja była dokładna, wszystkie części muszą być klejone części, i pozostawić do wyschnięcia klejone części, które nie rozmazywać kleju aplikacji.

Aplikacja na temat Winter Snowman

Do pracy, musimy arkusz ciemnym czerwonym aksamicie grubego papieru, krepy papieru, zielony papieru kolorowego żółte, białe ręczniki papierowe lub papier toaletowy, flamastry, nożyczki i klej.

Tło naszej aplikacji będzie ciemno czerwony papier, lepiej – aksamitu.

Dolna część smazhem kleju tło, dobrze rozcieńcza się wodą i delikatnie położyła kawałek papieru toaletowego i delikatnie dając ręce, a następnie wytrzeć czystą ściereczką i pozostawić do wyschnięcia papieru.

Aby bałwana wyciąć krajobrazu białego papieru trzy okręgi o różnych rozmiarach i kształtach nierówna – do bagażnika bałwana – i dwa w przybliżeniu równą małym gronie – jego stronie. Ostrożnie smazhem krawędzi dużego okręgu i przykleić dolną prawą stronę tle. Pat.

Gdy koło jest suche, przyklej każdą kolejną rundę. Każdy szczegół został zatrzymany trochę suche, aby aplikacja uważnie, nie rozmazane

Aby stworzyć drzewo, odciąć trzy kawałki tektury falistej zielony, jeden mniejsze niż inne, Dajmy im formę plisami i fanaberie przymocować górną część tło do wniosku, pierwszy – dolny żabot, a następnie – jeszcze. Dolna część falbanki nie są klejone. Dzięki temu otrzymujemy trójwymiarowy drzewa klejenie aplikacja.

Snowflake wykonane z małych kawałków papieru serwetki lub papieru toaletowego. Zmięty kawałek papieru tyle smazhem kleju i klej do tła.

Gdy cała aplikacja jest sucha, rysować znaczniki Snowman kapelusz, szalik, oczy, usta, nos, karabin i przycisków.

Żółty księżyc jest lepiej trzymać papier.

Aplikacja wygląda spektakularnie, gdy umieszczone w ramce.

Zastosowanie lesie Zimowa noc

Na tle aplikacje zimowych drzew nadaje ciemnych – granatowy lub czarny – gruby papier, lepiej – aksamitu.

Rysunek drzewa i śnieżne zaspy skopiować lub wyciąć wokół oczu.

Przedstawiono na tle zarysów aplikacji drzew z prostym ołówkiem, lekko smazhem krawędzi jednego kawałka zastosowania, stosuje się go delikatnie na ziemię i lekko wciśnięty aplikacja ręce. Klej musi być bardzo ostrożnie i delikatnie, w przeciwnym wypadku aplikacja zgnieciony lub uszkodzony.

Przyklej drugą część trzeba dopiero po wklejeniu suche poz.

Szef gotowej części w ramce.

Zastosowanie zimie w lesie zimą

Aplikacja „W zimowym lesie” mogą być wykonane z dowolnych materiałów, pod ręką: zboża biały i brązowy dźwięki – gryka, proso, ryż; trociny z drewna, piasku, itp i wełny.

Aplikacji w tle będzie wybrać ciemne kolory – fioletowy, granatowy lub czarny – będzie widać wyraźnie rysunek zdjęcia. Tło papieru musi być gęsta. Spójrz piękny obraz na papierze aksamitu.

Remis na tle konturów ołówkiem drzew, śniegu, małych zwierząt i Grease kleju wynikające figurę.

Następnie delikatnie posypać smarować obszarów trociny lub piasek lub zbóż. Jest to konieczne, aby wlać wiele, ponieważ materiał nie jest przyklejona i vysypletsya. Delikatnie podając wszystkie ręce do gładkich, a następnie umieścić na arkuszu obraz białego papieru i naciśnięciu.

Można umieścić w górnej części prasy, na przykład w postaci gęstego książki.

Kilka minut później prasowych i usuń papier, wstrząsnąć aplikacji, usunąć nadmiar cząstek i czystego pędzla. Aplikacja będzie wyglądać elegancko w ramce. Ramka można kupić, ale można to zrobić samemu.

Oczywiście, można sobie wymyślić wiele ciekawych zastosowań zimie. A proste i skomplikowane. Pomyśl o nich nie tak niemożliwe. Na przykład aplikacje drzewa tylko kilkudziesięciu.

A aplikacje zimowych Nowego Roku na ogół setki! 🙂 W ogóle, nadal można zobaczyć w katalogu aplikacji na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Tutaj masz ich i zrób to! I kiedy wysłać nam zdjęcia, a my je opublikować!

A jak ci się to? Oceń go!

Share →