7 Regulaminu, jak się ubrać na ślub w lecie, a zdjęcia sukienki

7 zasad, jak się ubrać na ślub w lecie, a zdjęcia sukienki

Lato – czas idealny na ślub, jak kwiaty dookoła, dużo słońca, ciepła, ziół i pozytywnych emocji. To jest czas, aby nosić piękne, otwarte ubrania, pokazać swoją postać, że zima będzie mniej dostępne.

Ale właśnie dlatego wiele dziewcząt i pojawia się pytanie, jak się ubrać na ślub w lecie, co wybrać sukienkę, bo to jest bardziej odpowiedni strój na specjalne okazje dziewczyny.

Często trudno jest znaleźć sukienkę na imprezę na świeżym powietrzu, ale po przeczytaniu tych wskazówek, to na pewno w podjęciu właściwej decyzji.

Zasady, jak się ubrać na ślub w lecie

1. Termin i miejsce. Jeśli nie są zapraszani do samego rejestracji małżeństwa w urzędzie stanu cywilnego, po czym para i goście zwykle iść do jazdy na tradycyjnym miejsce ślubu, ale raz w kawiarni, jest o wiele łatwiej. W tym przypadku, opcje, w co się ubrać na ślub w lecie, jest skłonny do wieczorowej sukni.

Dzień strój nie powinien być w stylu dorywczo, że nadaje się na wycieczki w samochodzie i na zewnątrz na trawie lub piasku, jeśli ślub jest na plaży.

2. Jasne i zabawa! Lato pozwala nam znacznie więcej niż jesienią i zimą. Więc zostawmy ciemne i nudne sukienki na wesele w okresie jesienno-zimowym i ubierać jasne, wyraziste kolory, motywy kwiatowe i przestronne, płynące tkaniny.

3. Kosmetyki i akcesoria. Lato wymaga minimum biżuterii i makijażu, mimo wszystko, tak gorąco. Jeśli nie biżuteria na ślubie nie może zrobić, wybrać lekkie, delikatne łańcuchy, nie jest zbyt nieporęczne pierścienie lub bransoletki. Takie podrażnienie, że nie, ani powodować wtedy na ogrzewanym skóry.

Makijaż Lato to lepiej wybrać naturalne lub kupić w bardzo odpornym na letni makijaż. Na dzień i być może trzeba ochrony przeciwsłonecznej. I nie zapomnij o małej torebce, sprzęgło, które może umieścić najistotniejsze – szminka, lustro, telefon komórkowy.

4. fryzurę. Jest bardzo pożądane, aby wyboru, jak można ubrać na ślub w lecie, odpowiedział włosy określonej w jej włosy, a nie luźne, a lato jest bardzo gorące. To może być łatwo twórczy bałagan odpowiada zabawy letni nastrój lub wiązkę podejrzanie.

Spróbuj użyć mniej stylizacji, jak z tak ciężkiej stylizacji nie może być bardzo wygodne i mogą powodować podrażnienia. Zwróć uwagę na kołkach w postaci pięknych egzotycznych kwiatów, a nawet ozdobić fryzurę dla kwiatu dziennym ślubu.

5. Należy założyć rajstopy lub pończochy ślub w lecie? Jest to kolejna niepotrzebna warstwa skóry, ciepłą i lepką. Jeśli twoje stopy nie wyglądają tak dobrze, aby pokazać im, bez rajstop, spróbuj Sally Hansen nogi airbrush Airbrush Legs Wodoodporny-Głębokie Glow.

Spray, który natychmiast maskuje wszystkie wady stóp – plamy, siatki żylne, dzięki czemu nogi prawdziwe makijażu.

6. Buty również pomóc właściwie ubrać na letnie wesele. Pamiętaj, że masz dużo chodzić, tańczyć, buty powinny być modne i stylowe, ale również wygodne nie tylko. Jeśli jesteś na weselu rano i iść jeździć z nowożeńców, należy zwrócić szczególną uwagę na swoje buty, powinno być wygodne do chodzenia po nierównych powierzchniach innych niż seks i asfaltu.

Może powinniśmy dać kołki preferencji tankietki?

7. Nie należy zapomnieć o przyzwoitości. Ślub – święto rodziny, o ile, oczywiście, nie świętować z przyjaciółmi w tym samym wieku. Babcia i inni starsi krewni Twój szczery rozkładu, gołe plecy (pomimo tego, że latem na podwórku!) Albo po prostu zajmuje się mini postać może spowodować szok. Nie należy również nosić białej sukni ślubnej.

Nie zapomnij, że dzisiaj nie jest panna młoda i nie starają się przyćmić jej piękno. Który, nawiasem mówiąc, odnosi się do czerwonych strojach, które przyciągają zbyt wiele uwagi.

Jak się ubrać na ślub w lecie zdjęcie

Jak już wspomniano powyżej, to najlepiej się ubrać na sukni ślubnej w lecie. Ale to nie jest wykluczone, że proste garnitur do spodni, są wśród nich takie, w których nie będzie wyglądać zbyt formalne. A w ostatnich latach, wiele kobiet decyduje się na ślubnych strojach wieczorowych, jako alternatywa do spodni, bo wiele osób nie może się pochwalić doskonałymi nogami.

Mimo to, skupmy się na sukni.

Jaka sukienka do noszenia na ślub? W pierwszej kolejności, odpowiadającej figury. Skoncentruj się na tym, co chcesz pokazać, i odwracać uwagi od faktu, który chcesz ukryć. Innymi słowy, jeśli masz krzywe nogi, nosić szyję!

Sukienka Kolor: różowy, brzoskwinia, melon, jagody, niebieski, turkusowy, zielony – wszystko, co cieszy oko na piękny letni dzień. Nie zapomnij, aby wydrukować – groszek, kwiat

Materiał: satyna, jedwab, szyfon, koronki i inne tkaniny. Piękne lato Nie zapomnij o otwartym rękawie, który nie był zbyt gorący.

I tu jest zdjęcie eleganckich sukienek na ślub latem.

(25 głosów)

Share →