8 kolorów dla najbardziej bezpretensjonalny domki i ogrodu

8 kolorów dla najbardziej bezpretensjonalny domki i ogrodu

Jeśli chodzi o Kwiaciarstwa w obszarach podmiejskich, pierwsze pragnienie każdego plantatora – miejscami roślin skromny, ale piękne kwiaty. Takie, że bez większych problemów może zostawić je przez długi czas bez podlewania, więc nie zaszkodzi, a nie ich funkcję dekoracyjną.

Rozważmy najbardziej bezpretensjonalny kolorów:

Dzwony lub kampanuly — Ten skromny roślin. Wśród nich są dwuletnie i byliny, olbrzymy i dziecko, ale różnią się one obfite i długie kwitnienie. Wiele lat temu dostałam ziarno persicifolia dzwon.

Jest to bylina o wyprostowanym sztywne łodygi, liczba kwiatów na niego nie liczy.

Co ciekawe, jeden kolor krzew posadzone zapewnia ponadto samosiewu, które kwitną z dzwonkami biało-niebieski-niebieskich kwiatów.

Ayuga – okrywowa, który może być jeden rok lub długi, w zależności od gatunku. Mogą rosnąć w środowisku naturalnym, jak całkowicie bezpretensjonalny. Nazwa drugie ayugi – zhivuchka – w pełni zgodny "charakter" rośliny.

Radzę rosną ayugu wśród kwiatów ogrodowych dla tych, którzy nie lubią zajmować się kapryśnych roślin. Często nie jest to konieczne do przeszczepu – dekoracyjny wygląd ayugi będzie można rozkoszować się od kilku lat. Ponadto, kwiat nie wymaga częstego podlewania, co sprawia, że ​​po prostu idealne rośliny do ogrodu wśród kwiatów.

Astilbe odnosi się twardo. Astilbe kwiaty lepiej się zakorzenić w głębokim cieniu lub półcieniu. Jeśli twój domek letni posiada ziemię żyzną, znajduje się w miejscu, gdzie ziemia jest prawie zawsze mokre, a następnie Astilbe, w przeciwieństwie do kwiatów z delikatnego systemu korzeniowego, dobrze przyzwyczajeni tam.

Alyssum tworzy piękne złote czapki. Bardzo skromny. Umieścić go między skałami, z dala od innych roślin, chyba że chcesz, aby je przesłonić.

Dziurawiec łatwo uprawiana, że ​​pasują do każdej gleby i obszary. Doskonale rośnie między kamieniami. Kwitnie przez całe lato aż do jesieni złote kwiaty.

Kosmos. Może ktoś pomyśli, że te kwiaty są bardzo niepozorne, ale rosną te wytrwałych kwiaty dać łatwy i będą doskonałym dodatkiem do już istniejących kolorów.

Z rozkwit roślina Ogród może zostać na piwonie, Astilbe, bratek, daylilies, lilie, kosaciec syberyjski, wieloletnich astry, irysów.

Nie zapomnij o wszystkim znają się od dzieciństwa, stokrotki nagietki i Niezapominajka.

Share →