Afelandra

Afelandra

Afelandra piękne Houseplant, że kwitną, gdy większość roślin wewnętrznych przygotowują na okres spoczynku. Kwitnie piękne żółte lub złote kwiaty. Ma bardzo ładne, duże, kolorowych liści, które wyglądają świetnie, a nie roślin kwiatowych.

W pielęgnacji roślin jest dość wymagający. Jeśli nie możesz stworzyć odpowiednie warunki do zakładu i zapewnić dobrą opiekę, kwiat może uschnąć lub umrzeć. Co jest potrzebne do pielęgnacji roślin teraz opisać.

Pielęgnacja Afelandra

Kwiat wystarczająco ciepłolubnych, nawet w niskich temperaturach, gdy dla większości roślin doniczkowych wymaga obniżenia temperatury, Afelandra trzeba normalne temperatury 20-23 stopni Celsjusza. Możesz być w stanie zmniejszyć do 16 stopni Celsjusza. Roślin lubi jasne światło przez cały rok, nawet w zimie.

W tym jestem cały pułapkę …

Dobre oświetlenie dla roślin może być jedynym miejscem na parapecie. Temperatura powinna być odpowiednia do kwiatka. Razem z innymi roślinami nie może być zastosowany, kwiat.

W wiosennych i letnich dni, unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Podlewanie i nawożenie kwiat

W ciepłej wodzie rośliny potrzebują dużo, i zimą podlewanie jest konieczne nieznacznie spadać. Ziemia w doniczce powinna być zawsze wilgotna. Woda jest niezbędna w celu miękkiej temperatury otoczenia.

Najlepiej jest mieć wodę deszczową lub topiony, a jeśli to nie jest, trzeba wziąć gotowane.

Najważniejszą rzeczą w opiece tej wilgotności roślin. Afelandra lubi wysoką wilgotność, więc to musi być bardzo często sprayu. Najlepiej jest umieścić roślinę na tacy z wilgotnymi kamykami, sprawi, że mniej oprysków.

Kwiat rośnie szybko i bardzo szybko, dlatego spędza dużo składników odżywczych, minerałów i pierwiastków śladowych. Dwa razy w miesiącu, roślin powinny być podawane przez cały rok. Trzeba nakarmić specjalny nawóz dla roślin kwitnących.

Przesadzanie roślin

Pożądane jest repot roślinę każdego roku na wiosnę. Grunt na niej jest niezbędne do przygotowania luźne, z dobrym wilgoci i przepuszczalności powietrza. Odpowiedni skład gleby, jedna część darni ziemi, jedna część torfu, jedna część piasku, cztery kawałki liści. Aż do roślin nie stał się zbyt duży, to rośnie dobrze w hydrożelu hydroponicznej.

Podczas tworzenia należy uznać skład. że każdy kwiat być w odpowiedni dla niego w glebie i jego puli.

Przycinanie Afelandra

Warunek do pielęgnacji roślin jest – kadrowanie. Od starszych roślin, tym bardziej, że jest rozciągnięta i stracić dolne liście, więc roślina traci piękno i dekoracji. Przycinanie powinno odbywać się pod koniec zimy, przed silnym wzroście. Aby ponownie uruchomić instalację należy wyciąć wszystkie pędy, pozostawiając dwudziestu centymetrów penechki.

Aby zwiększyć wilgotność, don kulki polietylenowe obficie i nieprzerwanie spryskać. Aby krzewów roślin, młode pędy należy przyciąć powrotem.

Powielanie Afelandra

Kwiat można rozmnażać cały liść, nasiona i sadzonki górne. Dla skutecznego kwiat hodowli wymaga stałej wilgotności i temperatury 20-25 stopni Celsjusza. Dla lepszego kiełkowania nasion, dolny wyświetlacz może zapewnić.

Część problemu w uprawy roślin

Często w zimie roślina traci liście. Przyczyny mogą być różne, ale przede wszystkim to suchość w glebie. W liściach upadek może spowodować bardzo zimnej wody, warcaby, lub kontakt z liści bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Suche i ciemne wskazówki i brzegi liści powodem, najprawdopodobniej w suchym powietrzu. Najczęściej wpływa szkodników roślin, takich jak: Coccidae, skali Jose, mszyce. pająk.

Share →