Akwarium ryby, utrzymanie i opieka nie będzie dostarczać kłopotów

Akwarium ryby, utrzymanie i opieka nie będzie dostarczać kłopotów

Twoje dziecko potrzebuje zwierzaka, a rodzice nie muszą się przejmować?

Zdecydowali się wnieść coś nowego do projektowania swoich domów?

A może chcesz po prostu cieszyć się widokiem podwodnego ogrodu. Wtedy twój wybór ryb akwariowych, konserwacji i pielęgnacji, które dadzą Ci przyjemność.

Wybierz mnie

Dokonaj wyboru ryb, proste wskazówki pomogą. Na początek możemy określić rozmiar, ponieważ określa rozmiar i akwarium. Duże ryby potrzebują duży dom. Chemiczna, która, nawiasem mówiąc, jest o wiele rzadsze niż małe. Kolor i kształt ryby na każdy gust.

Po tym wszystkim, istnieje ponad sto ich gatunku, i nie ma o czym myśleć. Ale jak dla mnie, to trzeba kopać głębiej i spojrzeć na zachowania przyszłych współlokatorów. Czy chcesz szybko i sprawdzonej ryb lub odwrotnie mierzone i spokój.

Dla początkujących, byłoby lepiej, aby odebrać ryby, inny wytrzymałość i dobre zdrowie.

  • Kardynał jest jednym z najbardziej zabawy ryb akwariowych. Będziesz oglądać jak grają ze sobą. Ponadto, są one bardzo kapryśny i bardzo czyste. Woda nie jest niższa niż 18 stopni Celsjusza, każdy żywności i kilku znajomych, że to wszystko, co jest niezbędne dla ich komfortu.
  • Tropikalne ryby walki, znany również jako Kogut, będzie jasny kolor każdej akwarium. To nie jest przyjazny i samotność. Akwarium niewielka ilość to jest doskonały.
  • Najbardziej popularne jest Corey. Ryby przyjazny, pożądane jest, aby osiedlić się na trzech osób. Żywi się resztkami jedzenia, spędza więcej czasu na dnie akwarium.

    Od optymalnej temperaturze 23 do 32 stopni Celsjusza, trzeba zaopatrzyć się w podgrzewacz wody. Czterdzieści zbiornika galon jest w porządku.

Jesteśmy odpowiedzialni za tych, którzy oswojone.

Słowa z dzieł Małego Księcia, francuski pisarz Antoine de Saint-Exupery, nie zapomnij. Czyste pielęgnacji akwarium i konserwacja jest bardzo ważne dla życia ryb. Jak dbać o ryby w akwarium obejmuje następujące regularne czynności:

  • częściowo zaktualizować wody (mała wielkość akwarium musi być aktualizowany raz w tygodniu, kilka razy w miesiącu);
  • wybierz odpowiednią glebę;
  • nabyć specjalną szczotkę do czyszczenia szkła.

Następujące zmiany wodne ważne działania. Istotnie, w życiu ryba w wodzie wydzielają szkodliwych substancji. A jego jakość jest zdecydowanie bardzo ważne.

Wymaga uprzedniego przygotowania. Idealnym wody i supernatant przepuszczono przez filtr nasycony tlenem.

Lokalizacja i czas nie może być zmieniona

W doświadczeniu amatorów fish najlepiej podawać w tym samym czasie, w tym samym miejscu. Ryby przyzwyczaić do miejsca karmienia. Ale ważne jest, aby nie nadużywać jedzenie. Jego nadmiar zaczyna gnić i psuć wody.

A mieszkańcy akwarium przez stałą przejadania zaczynają boleć. Przed karmieniem rano, to ważne jest, aby nasycić wodą z tlenem, to jest posiadać wentylację naturalną. Przez 02:00 do zmroku na zewnątrz lub światło jest wyłączone, spędzić karmienia wieczorem. Istnieje wiele paszy (imfuzoriya, imfuzoriya pantofel, wrotki, Artemia Salina, Cyklop, rozwielitki, Bloodworms).

Po dokonaniu ich wybór na korzyść ryb akwariowych, otrzymasz nie tylko zwierzę, ale cały podwodny świat. W trosce o ryby i akwarium nie zajmie dużo czasu. I oczywiście nie zapomnij o kwoty, z którą można łatwo opuścić. Na przykład, najbardziej elitarnej i drogie ryby na świecie jest Arovana (Arowana), lepiej znany jako ryby smoka.

W Chinach jest symbolem bogactwa, i nie dziwi, ponieważ jego ceny od pięciu do czterystu tysięcy dolarów. Na szczęście, zakres cenowy jest bardzo duży. Wybór zawsze będzie twój.

Share →