Alkohol w domu. Telefony. Instalacje szkice.

Alkohol w domu. Telefony. Instalacje szkice.

Etanol dość łatwe do przyrządzenia w domu, i całkiem dobrej jakości.

Badanie technologii jest prosta, a wyniki będą bardzo podatne:

– wysokie duchy innej natury, wykonane dla siebie i swoich bliskich z pomocą kolumny destylacyjnej będzie bardzo korzystne ceny i jakość waha się od sprzedawanych w naszych sklepach;

– Super zwrot środków zainwestowanych w produkcji lub Zamówienie Urządzenie do wytwarzania alkoholu.

Przykład: 20 kg cukru – wydajność 10-12 litrów alkoholu 96% lub 25 butelek wódki 0,5, spędzają około 25 kWe. energii. Koszt wódki cukru w ​​sklepach – od 60 UAH. 1 litr.

– absolutnie pełne wykorzystanie produktów. Nawet pierwsza frakcja otrzymana poprzez mini alkohol roślin i nienadających się do spożycia przez ludzi w środku, jest używany jako samochód do czyszczenia szkła w stosunku 1: 4 lub rozcieńczalnika.

– Ponadto, można uzyskać wysokiej jakości startowej biopaliwa i oszczędź do 20% benzyny i dość drogie jeździć na bioetanol, 105 oktanów.

Urządzenia do wytwarzania alkoholu w domu łatwa do wykonania, według szkiców. Z jego narzędzi małe umiejętności ręczne i oczywiście życzę w ciągu tygodnia (jeśli pracujesz w godzinach wieczornych), w stanie zebrać wystarczająco skuteczne urządzenia. Z fabryki alkoholu domowej wódki bimbru można uzyskać i doskonałą jakość.

Maszyny konstrukcyjne do produkcji alkoholu i wódki są łatwe do wykonania, nie wymaga specjalnych narzędzi. Na swoich pomieszczeń pracy odpowiednich do obecności wody do chłodzenia, wentylacji i 220V napięcia.

Strona główna gorzelnie pojawiają się w kilku wariantach:

Share →