Angielski bajki dla dzieci

Angielski bajki dla dzieci

Wydanie najbardziej emocjonalny dla wielu rodziców: „W jakim wieku i jak nauczyć dziecko angielskiego?”

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że początek do nauki języka angielskiego w szkole, gdy program nauczania szkoła została przyjęta do nauczania języków obcych w 5 klasie. Szczerze mówiąc, to było trudne, bo trzeba się wiele nauczyć lekcji, i wolał dokładne przedmiotów! Oczywiście, że ją studiować i doskonale wiedzą, tylko dlatego, że zmusiła sytuacja życiowa!

Ale moja córka, ja zaangażował się w języku angielskim w młodym wieku i wieku 5, wiedziała dużo podstawowych słów angielskich, recytowali wiersze i śpiewali piosenki w języku angielskim! I wiedza zdobyta w ich przymusowego formie, patrząc angielskie bajki dla dzieci, słuchanie angielskich piosenek dla dzieci, jak również wizyty w sesji 20 minut grać na naukę języka angielskiego.

Co ludzie myślą o tego specjalisty?

Psychologów dziecięcych, pediatrzy, logopedzi, itp w jednym głosem mówią, że mózg dziecka jest jak gąbka wchłania informacje bardzo szybko, więc dziecko nie jest trudno usłyszeć słowa i pamiętam długie wyrażenia w języku angielskim. Dlatego zaleca się w młodym wieku, aby wprowadzić swoje dziecko do podstaw języka obcego, ale zrobić to w miłej, bez dowolnym kształcie!

Najbardziej idealnym rozwiązaniem jest to, brytyjscy bajki dla dzieci. Przez pięć lat, że lubię oglądać swoich ulubionych bohaterów, a na bieżąco chwytając angielskich dźwięków i fraz. Później, dziecko może zostać oddany do kręgu języka angielskiego lub zdefiniować obóz językowy.

Gdzie można uzyskać brytyjskie bajki?

Można je kupić w sklepie na dysku lub pobrać za darmo w Internecie! Jedyne, co chcę zwrócić uwagę, że bajki są brytyjscy różnego rodzaju:

 • Alfabet kreskówki dla dzieci;
 • bajki edukacyjne dla dzieci
 • bajki muzyczne dla dzieci
 • krótkie bajki dla dzieci.

Aby upewnić się, że udało się znaleźć odpowiedniego rodzaju kreskówki, chcę opracować na każdym z nich.

Na początek chciałbym powiedzieć, że każdy z bajki muszą być kolorowe, jasne, ciekawe, miły i pouczające treści i dobre zakończenie. Wtedy dziecko będzie szczęśliwe śledzić fabułę komiksu, próbując zrozumieć języka znaków, zapamiętywania słów, zwrotów i zdań.

Litery alfabetu angielskiego w formie zabawy piosenki

Tak, alfabet dla dzieci kreskówki – jest idealnym rozwiązaniem dla elementarnej nauki angielskich liter. Fabuła komiksu jest zaprojektowany tak, że pulchny chłopczyk będzie zapoznać się z prawidłową wymową dźwięków, jak również, aby pamiętać kolejność nazw i liter alfabetu angielskiego. Jaskrawym przykładem tej kreskówki jest film animowany SuperSimpleSongsJuornal.

Skuteczność nauki alfabetu jest bardzo duży!

Bajki edukacyjne dla dzieci

To specjalne komiksy stworzone dla małych dzieci, które rozpoczynają naukę języka angielskiego. Oni są bohaterami opowieści mówić wyraźnie i powoli, powtarzając frazę kilka razy, a fabuła jest poświęcone określonej tematyce.

Bajki edukacyjne:

 • «FunnyWords» w tłumaczeniu: „Śmieszne słowa” to szkolenie Program kreskówki, historia opiera się na badaniu różnych angielskich słów. W pierwszej części dzieci uczą się słów, kreskówki, a druga – grać ciekawą grę: „Zgadnij, słowo”
 • Fairytale (Wspaniałe historie) – brytyjski opowiadania ciekawych dla dzieci z tłumaczeniem na język rosyjski. Fakt, że to tłumaczenie bajki jest bardzo wygodne dla rodziców, którzy nie mówią po angielsku.
 • Tall Tale (Opowieści z różnych krajów świata) – to tłumaczenia bajki angielski, historia jest zbudowany opowieści o różnych narodów świata.
 • Grufołak (Grufołak) – zabawna kreskówka edukacyjna w języku angielskim z najmądrzejszych myszki! Ten Przestroga jak prawie wszystkie dzieci!
 • Gruffalos dziećmi (córka Grufołak w) – kontynuacja filmu Grufołak. To samo interesujące, zabawne i zabawna kreskówka o małym myszy i Grufołak.
 • BridgetoEnglishforKids (Przeczytaj przed spacerem) – seria filmów animowanych z 25 kawałków, które mówią o śmiesznym i ciekawy maluch niemowląt. Wraz z nim trochę Pochemuchka będzie nauczyć się podstaw języka angielskiego.

 Bajki muzyczne w języku angielskim

Bajki muzyczne dla dzieci w języku angielskim jest w zasadzie szkolenia, więc mają dwie zalety:

– maluch będzie zapoznanie się z poprawnej wymowy angielskich słów i ich znaczeń

– pipsqueak nauki angielskich wiersze i piosenki, które powie i śpiewać na rano, na rodzinne wakacje w kręgu bliskich mu ludzi.

Animacja Muzyka

 • Teddys Pociąg (Train Teddy) – wielka muzyka kreskówki z pięknymi piosenkami dla młodych widzów. Twój pulchny chłopczyk pokocha historię Teddy i jego kolejka.
 • Chichot Boczki muzyczne Adventures (muzyczne brzuszki Przygoda śmiechu) – jasne animowany musical, który jest odpowiedni dla różnych grup wiekowych pochemuchek.

  Co do zasady, to dzieci oglądają kreskówki, oczarowany! Mają wielką przyjemność oglądania działania biedronki, owiec, słonie, żaby, konie i wiele innych zwierząt, a także śpiewać z nimi, a nawet tańczyć! Nawiasem mówiąc, nie jest nadal śmiejąc brzuszki!

  To chichot Boczki Musical Adventures-2.

 • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (Urodziny) – szkolenie muzyczne kreskówki z dwunastu piosenek w języku angielskim. Poleć kreskówkę dla najmłodszych widzów!
 • Stary McDonalda posiada gospodarstwo rolne (w Makdonolda miał farmę) – English muzyczny kreskówki, który przedstawia dwanaście piosenek, zabawnych kreskówek.

Wspaniały dodatek do listy bajki muzyczne w języku angielskim może być animowany:

 • Morning Bells (rano dzwony)
 • Adventuresof Gracie Lou (Adventures of Grace Lui)
 • Cookies Rymowanki (piosenki dla dzieci)
 • 100 Ulubiona Rymowanki i pieśni (piosenki 100 dzieci)
 • Rymowanki kamyki (piosenki dla dzieci)
 • Dziecko Chrząszcze (robaki dla dzieci)
 • Animal Sounds Song (Pieśń zwierzęcia brzmi w języku angielskim).

Krótkie bajki dla dzieci w języku angielskim

Te bajki są idealne dla maluchów, które trudno usiedzieć w miejscu i nie wiedzą, jak długo skupić się na jednej i tej samej!

Oto przykład kilku takich toon:

 • DinosaurTrain (Dinosaur Train) – jest to ciekawa kreskówka o Angielski Pochemuchka tyranozaura Buddy!
 • TeamUmizoomi (Umizoomi) – jest jednym z najbardziej udanych, kolorowe i edukacyjnej krótkim kreskówki, która uczy dzieci czytać i wymawiać słowa w języku angielskim. Ponadto, jest to ekscytujące opowieści o chłopcu, dziewczyny i pracy, które przychodzą z pomocą tym, którzy są w tarapatach.
 • Bąbelkowy świat gupików (Bąbelkowy świat gupików) – świetna kreskówka z nauczany angielski historii, która zawiera odpowiedzi na wiele pytań w życiu. Na przykład, w przypadku gdy do budowy domu, jak rysować, które są zwierzętami, itp Głównymi bohaterami są ciekawi dzieci – syreny, trzech chłopców i trzy dziewczyny, które nieustannie uczyć się o świecie i znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.
Share →