Angielski dziewiarskich.

Angielski dziewiarskich.

Angielski dziania bardzo dobrze znany. A przede wszystkim – w brytyjskich zespołów. Przyciągają uwagę okazałości, luz, oraz tym, że z obu stron web dziania – same.

Angielski gumy mają niezwykłą właściwość – nie są rozciągnięte. Dlatego zazwyczaj drutach szaliki jednym i kapelusze, i oczywiście, nie używać ich do zużycia krawędzi dekoracji.

Wracając do naszego ćwiczenia:

Ćwiczenia №9. Angielski gumy 1? 1.

Musimy nasze próbki z 29 pętli (na angielski gumy na igły musi być nieparzysta liczba pętli). Nie mocno dzianiny.

1 wiersz – provyazyvaem pętli 1 z przodu, zrobić jedną nakida. usuń następujący pętlę. Powtarzanie tych czynności, aż do końca cyklu.

2 rzędy – przed każdym pętli bełkot nakida zrobić, strzelać zły pętlę, nie provyazyvaya: pętla z nakida wierzą jednej pętli dzianiny z przodu i przednia ścianka (musisz nierównomiernego, jeśli vyvyazyvayut do tyłu). Wszystkie kolejne wiersze dzianiny, jak również.

Jeśli uważasz, że nudne English gumę – można trochę „spice”, aby tkaniny w dwóch odcieniach.

W tym dzianiny 2 rzędy w jednym kolorze i kolejne dwa wiersze – inny kolor, bez pick off wątku pracy. Tę samą zasadę można dziać z trzema lub więcej pasm.

Inną opcją piękne guma brytyjska – dwukolorowy, z boków innym kolorze. Obraz ten może być wykonana z igłami w linii prostej lub igieł, ale z dwóch końców roboczych.

Ćwiczenie 10. Dwukolorowa gumy English 1? 1 w pionowe paski.

Z tego wzoru, znów trzeba nieparzystą liczbę pętli na szprychy.

1 wiersz – to jest nasza praca boczne i przednie pomocą ciemnego wątek – 1 przód, dzianiny 1 nakida i usuń następujące pętlę. Tak aż do końca cyklu.

2ryad – to Lewa strona pracy i nici światła – nie nakida 1, usuń obok St, 1 provyazyvaem przodu (nakida provyazyvaem z pętlą, licząc je w jednej pętli) – aż do końca serii.

3 rzędzie – pamiętać, że jest to również złe strony pracy – przenieść druty do przeciwległego końca i nitka teraz ciemne drutach – 1 Zły (provyazyvayte nakida tak z pętli, uznając je za jedną pętlę), 1 nakida, 1 do usunięcia i tak dalej.

Wiersz 4 – jest przednia strona pracy i dzianiny to będzie lekki wątek – uwagi 1 nakida na igły, usuń następujący pętlę i provyazyvaem 1 9provyazivaem nakida tak z pętli jako pętli), nadal dzianiny do końca serii.

5 serii – kolejny, przednia strona pracy – aby przesunąć ostrze do przeciwległych końcach ramion i ciemnym wątku dzianiny – pierwsza pętla z przodu (liczy się jako jeden pętli nakida z pętli i dzianiny im twarz), teraz nie nakida, wyjmij jedną pętlę, a więc całą serię provyazyvaem ,

6 wiersz – powtórzyć wzór z 2. rzędu.

Możesz zrobić szprychy z dwóch końców roboczych od zwykłych, wyostrzyć go do końca i szlifować.

W ta lekcja się skończyła, porozmawiajmy o przyszłości usunięte (wydłużone) pętli.

Share →