Antycellulitowe okłady

Antycellulitowe okłady

Jednym z głównych sposobów, aby pozbyć się cellulitu jest okład. Antycellulitowe okłady zmniejszyć warstwę podskórnego tłuszczu – przyczyny cellulitu. Należności zawinąć zawiera większość elementów: olejki eteryczne, sole, minerały, algi.

Antycellulitowe okłady mogą być przeprowadzane zarówno w domu jak iw salonach. Procedura okłady polega na stosowaniu specjalnego pasty, a następnie korpus jest pokryta folią i pozostawiono do ekspozycji godzin. Efekt antycellulitowe okłady ogromne! Skóra staje się elastyczna, miękka, świeża.

Należy zauważyć, że podczas procedury Biodra mogą być zmniejszone o więcej niż dwóch centymetrów.

Antycellulitowe okłady to nie tylko efekt kosmetyczny, ale również przyczynić się do lepszego zdrowia. Poprawia krążenie krwi. Skóra jest nasycona witamin i pierwiastków śladowych.

Podczas owijania ciała traci dużo wilgoci, więc po zabiegu zaleca się pić więcej płynów.

Rodzaje okłady cellulitu:

    Gorące okłady. Jest najbardziej efektywne. Następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych i aktywacji krążenia krwi.

    Dlatego mamy przeciwwskazań. Przed zarejestrować się w gorących okładów – skonsultować się z lekarzem lub kosmetyczka. Zimne okłady. W porównaniu z gorąca bezpieczniejsze. Kompozycja zawiera mieszanki mięty pieprzowej i mentolu.

    Dlatego też zimne okłady można nazwać kojące i odświeżające. Pomóc radzić sobie ze stresem, łagodzi zmęczenie i obrzęk. Kontrast okład. Ten rodzaj antycellulitowe okłady na ciało stało się bardzo popularne w ostatnich latach. Jest najbardziej efektywne.

Jak antycellulitowy ciało owija w domu

Mimo złożoności procedur zewnętrznych i można to zrobić w domu. Aby to zrobić, trzeba rezerwować z wyprzedzeniem, oznacza do pakowania folii z tworzyw sztucznych do pakowania.

Przed zabiegiem, oczyścić peeling skóry. Następnie należy umieścić na wstępną ciała (można kupić gotowe lub zrobić sobie). Odwróć się i zawinąć w ciepłej (owinąć w koc).

Godzinę później płukanie roztworem ciepłej wodzie i stosuje krem.

Przepisy okłady cellulitu:

1. niebieski gliny Wrap. Bardzo pomocne. Dla maksymalnego efektu, wymieszać glinę z kwaśną śmietaną.

Możesz także użyć glinki.

2. Czekolada okład. Zyskał szeroką popularność. Recepta jest prosta: 1 łyżka kakao w proszku 3 łyżki masła 3 łyżki kakao, kawa maska. Istnieje prosty przepis – wlać 150 gramów czystego kakao w proszku 0,5 litra ciepłej wody.

3. Miód okład. Wymieszać 2 łyżki miodu z mleka w proszku. Jeśli to konieczne, dodać wody.

4. Wrap wodorostów. Wymieszać dwa litry gorącej wody i dwa pakiety kapusty suchym. Źródłem witamin i wodorosty pierwiastków śladowych.

5. Kawa okład. W obszarach zagrożonych ciała, stosuje się mieszaninę zmielonej kawy. Ponadto, dodać kilka kropli olejku.

6. Zawijanie zielonej herbaty. 2 łyżki zielonej herbaty zalać gorącą wodą. Nie starają się zaparzyć herbatę, trzeba uzyskać gęstą mieszankę.

7. Wrap z pieprzem. Takie opakowanie nie jest dla każdego organizmu. Przed użyciem przetestować małą powierzchnię skóry.

Antycellulitowe okłady – bardzo skuteczny sposób. Największy efekt osiąga w połączeniu z ćwiczeniami. Pamiętaj, że jednolita procedura nie prowadzi do pozytywnego wyniku.

Niezbędne do przeprowadzenia bezpośredniej ścieżki. W ciągu miesiąca, spędzić zawija trzy razy w tygodniu. Wynik nie będzie można czekać!

Pozbądź tsellyulita.ru

Share →