Babki w czasie ciąży

Babki w czasie ciąży

21 stycznia 2014

Banan jest najbardziej badane rośliny lecznicze, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży. Babki w czasie ciąży ma następujące efekty terapeutyczne:

– hamują aktywność bakterii;

– hipotensyjne.

Wskazania do stosowania w czasie ciąży banana

Głównym wskazaniem do naparów, wywary i sok z babki w czasie ciąży są:

– choroby układu pokarmowego (wrzody żołądka, jelita grubego, żołądka, jelit, zapalenie przełyku);

– zaparcia;

– niegojących się ran na skórze;

– przeziębienia, którym towarzyszy kaszel;

– wysokie ciśnienie krwi (w kompleksowej terapii);

– chorób zapalnych w jamie ustnej.

Napary i odwary stosowania można gotować samemu lub kupić w aptece już form gotowych. Plantatsid (Pantaglyutsid) – rejestrowane babki lek, który jest stosowany głównie w spastyczne ból brzucha oraz zwiększenie wydzielania żołądkowego w hypoacid błony śluzowej żołądka.

Apteki sprzedawane także klatki piersiowej 4. kolekcji, w ramach której ma liści babki lancetowatej. Zaleca się używać do przeziębienia.

Ziołowych Mukofalk podstawie surowego babki dostępne w postaci granulek rozpuszczalnych w wodzie. Jest on używany do normalizacji fotela skłonność do zaparć.

Gdy babki w ciąży nie może być używany?

Preparaty Psyllium są przeciwwskazane w przypadku nadwrażliwości na nich ciała kobiety w ciąży, a także w ostrej fazie wszelkich przewlekłych chorób przewodu pokarmowego, ponieważ mogą podrażniać błony śluzowej żołądka (jest to możliwe tylko w niewielkiej części kobiet w ciąży, więc wskazane jest, aby powołać w takich chorobach, ale prowadzić dynamiczną obserwację, a wraz z pojawieniem się nietolerancji, aby anulować).

Efekty uboczne stosowania tej rośliny

Z reguły, babki podczas ciąży i leki oparte na nim są dobrze tolerowane i nie powodują rozwój niepożądanych.

Leki alternatywne

W trakcie ciąży może być używane i inne leki, które mają podobne właściwości. Tak więc, aby uzyskać efekt przeczyszczający można stosować preparaty senesu, gliceryna czopki. na podstawie laktulozy syropów. W skojarzonym leczeniu przeziębień można stosować zamiast babki leku Mukaltin, Antitussin i innych.

Więc można babki w czasie ciąży? Babki jako roślina lecznicza szeroko stosowane w medycynie, a zwłaszcza w czasie ciąży, ponieważ posiada wysoką wydajność i nie mają ujemnego wpływu na płód. Dla wygody, można użyć preparatów już zrealizowanych w aptece (proszki, granulki, kapsułki, nalewki).

Ciekawe artykuły: zawroty głowy w czasie ciąży ofertą do czytania.

Share →