Badania przesiewowe włosów Estelle

Badania przesiewowe włosów Estelle

Pokaz włosy – Procedura ostatnio dość często. Wiele osób myli ten kompleks z laminowanie jest jednak nieco inna metoda. Jeśli laminowanie jest zestaw środków mających na celu przywrócenie wyglądu włosów bez ich mocy, pokaz jest skierowany przede wszystkim do przywrócenia wewnętrznej struktury włosa, przez co uzyskuje się zdrowy wygląd i loki.

Co to jest pokaz włosy?

Badania przesiewowe włosów zawiera żadnych szczególnych trudności w aplikacji, więc procedura ta może być prowadzona w domu. Ale, oczywiście, o wysokiej jakości i najbardziej skuteczny wynik można uzyskać jedynie poprzez przeprowadzenie badań przesiewowych w specjalistycznym salonie.

Procedura badania przesiewowego jest stosowanie loków włosów na folii ochronnej, prowadzi się w kilku etapach. Każdy z leków stosowanych stosuje się na mokre włosy, a następnie suszono gorącym śluzy. Ta opcja umożliwia stosowanie, aby osiągnąć maksymalny efekt, jak fundusze mają czasu, aby rozkoszować tłuste włosy, nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz.

Przygotowania do badań przesiewowych włosów zawiera w swoim składzie:

 • białko sojowe, aby naprawić uszkodzony włosy;
 • aminokwasy, uzyskując połysk i elastyczność;
 • preparaty ziołowe do nasycenia witamin do włosów.

Preparaty zawierają ceramidy ustawić Estelle składniki odżywcze, które pomagają szybko wnikają w głąb włosa. Elementy te są ze struktury włosów i gładkiej zewnętrznej warstwy, dzięki czemu loki dodatkowy gładkości i elastyczności.

Badania przesiewowe włosów ma wiele zalet w stosunku do innych loki wyglądu odzysku:

 • Ogromny wzrost objętości włosów (do 30%);
 • dodatkowe zamki mocy od wewnątrz;
 • nadać włosom naturalny połysk;
 • loczki są posłuszne i łatwe w stylu;
 • włosy mniejszy wpływ środowiska;
 • Po zabiegu włosy barwione dłużej zachowują swój kolor.

Istnieją, oczywiście, pewne wady, ale nie są one tak:

 • Ważność procedury jest ograniczona, więc po miesiącach badań przesiewowych powinny być powtarzane;
 • ponieważ włosy dostaje dodatkowe siły na folię ochronną staje się dość ostry, a zatem wymagają stosowania specjalnych środków do pielęgnacji.

Pokaz włosów można zrobić na każdym rodzaju włosów, ale najbardziej skuteczne, taka procedura będzie cienkie i zniszczone włosy, bo dzięki tym dodatkowym loki głośności otrzyma i być zabezpieczone przed negatywnym wpływem środowiska.

Badania przesiewowe salon fryzjerski

Najprostszym rozwiązaniem byłoby przeprowadzenie badania przesiewowe włosy w salon fryzjerski, będzie to zaoszczędzić od konieczności prowadzenia własnej osłony. Doświadczony kapitan będzie przeprowadzić procedurę jak szybko i efektywnie, oprócz kosztów takiej przyjemności dość niskie, co sprawia, że ​​jego zastosowanie dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

Pokaz Salon może być:

 • Kolor – moc włosy odbywa się obok farbowanie włosów w naturalnej tonacji. Ten obraz jest zupełnie inne od zwykłego stosowania farb, jako środki przesiewowe nie zawierają amoniaku i alkalicznych;
 • bezbarwny – najczęściej stosowany do wcześniej wzmocnić bezbarwne włosy, efekt procedury, sam, ale kolor włosów nie zmienia.

Leczenie Salon zapewnia maksymalną wpływ na włosy, ponieważ suszenie w tym przypadku nie jest używany suszarka do włosów, suszarka do włosów i dąży do zapewnienia jakości ogrzewania i loki równomierne rozprowadzenie pigmentów.

Dla długotrwałego efektu ekranowania jakościowe muszą być powtarzane okresowo, raz na 2 tygodnie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że takie częste procedura jest kosztowna, ale w rzeczywistości jest to suma trywialnym za szansę, aby uzyskać zdrowe i naturalne włosy.

Badania przesiewowe włosy w domu

Z pomocą sklepie ustawia się chronić włosy, jest całkiem możliwe do przeprowadzenia tej procedury, w domu bez pomocy fryzjera. Zestaw do badania przesiewowe w domu włosów zawiera trzy składniki:

 • odżywka do włosów dwufazowy działania;
 • Olej do określonego typu włosów;
 • Olej z efektem brokatowym dla wszystkich rodzajów włosów;
 • wskazówki na temat stosowania leków.

Dzięki szczegółowe instrukcje na temat korzystania z zestawu trudności z wykorzystaniem środków nie wynika. Algorytm badań przesiewowych jest w następujący sposób:

 • najpierw trzeba umyć włosy szamponem z oczyszczania, a następnie użyć zwykłego balsamu do włosów i trochę suche włosy naturalnie;
 • mogą być teraz używane do badań przesiewowych. Ważne jest, aby dokładnie obsługiwać włosów nakręcony oznacza, że ​​wszystkie pasma uzyskać odpowiednią ilość składników odżywczych;

Rada jako środek przesiewowych dąży do malowania trochę skóry, obszar twarzy wzdłuż zarysu procesu wzrostu włosów krem, tym lepiej dla dzieci.

 • Oznacza do ekranowania włosów Estelle trzeba spłukać po 15 minutach użytkowania, więc po upływie określonym czasie głowa powinna być dokładnie myte pod bieżącą wodą;
 • Kolejnym etapem jest suszenie gorącą suszarka do włosów, zanim są całkowicie suche;
 • trzeba naprawić wynik posiada warstwę oleju, które również muszą być dokładnie wysuszony;
 • Ostatni etap – olej rysunek z mocą brokatem nadać włosom naturalny połysk i elastyczność.

Po tych wszystkich manipulacji włosów będzie zdrowy blask i znacznie wzmocnione, który będzie widoczny po pierwszym użyciu narkotyków.

Recenzje ekranowanie włosy

Procedura włosy przesiewowych jest bardzo popularny, więc dużo czasu, aby uzyskać jak najwięcej informacji zwrotnych. Większość z tych opinii są pozytywne, w wyniku stosowania takich środków po pełni spełnia oczekiwania.

Marina, 34 lat:

Procedura ma efekt kumulacyjny, więc z każdym kolejnym wykorzystanie włosy uzyskać dodatkową siłę i elastyczność. 

Angela, 28 lat:

Najpierw próbował ekranami trwałej, gdy włosy stają się martwe i matowe. Po raz pierwszy zaobserwowano pozytywne zastosowanie – stalowe gładkie loki i nabyte głęboki kolor. Będę korzystać z zestawu badań przesiewowych, itp, jak również polecam go wszystkim, żeby go doświadczyć.

Strona główna przesiewowe Zestaw ostatni długi, więc procedura może być powtarzana kilka razy w tygodniu. Im dłużej używać leku, to najpilniej strzeżona folię ochronną. 

Elena, 44 lat:

Czy procedury w kabinie, cena jest całkiem wystarczające, bardzo zadowolony z wyniku. Jeden minus – muszą być okresowo powtarzane badania przesiewowe, laminowanie włosów w tym przypadku jest znacznie bardziej opłacalne. 

Jak widać, większość opinii pozytywnie procedury, tylko negatywny, który obchodzony jest kobietom, które doświadczyły tej procedury, jest krótki czas działania leków. Ale w przeciwieństwie do innych metod odbudowy włosów ekranowania dość przystępne.

Share →