Bardziej niebezpieczne gry komputerowe dla dzieci

Bardziej niebezpieczne gry komputerowe dla dzieci

Bardziej niebezpieczne gry komputerowe dla dzieci

Na początku proszę odpowiedzieć na trzy pytania!

1) Czy masz dzieci, bratanków i młodszych braci i siostry?

2) W domu jest komputer? Jeśli tak, istnieje wiele gier komputerowych?

3) Ile czasu dzieci spędzają na komputerze, grając w różne gry?

Nie co dzień ten artykuł zaczął z pytaniami. W tych czasach nowożytnych niemal w każdym domu jest komputer, a zwłaszcza tam, gdzie dzieci mieszkają. Czy dorośli o niebezpieczeństwach związanych z grami komputerowymi nie została jeszcze utworzona psychikę dziecka?

Wielu rodziców nie dość tanio kupić zabawy dla swoich dzieci jako prezent na urodziny, widząc w nim wiele zalet, które są zmyślone.

Na przykład, po pierwsze, do podjęcia dziecku jakąś sprawę w ciągu dnia, tak aby nie przeszkadzać i nie borykać się z pytań i wniosków; po drugie, rzekome rozwoju umysłowego i nauki (zapis referatik); więcej zabawy, gry edukacyjne, filmy, kreskówki, itp

W ostatnich latach, bez względu na to, gdzie należy skręcić w, odwiedzić krewnych lub znajomych, lub przyjść do nas odwiedzić, zawsze widzą dzieci wpatrując się w monitory. Pokaż na transmisji telewizyjnej w sprawie ustanowienia coraz więcej gier komputerowych. Więc, co nie wymyślić, ogromny wybór i różnorodność.

Twórcy gier trochę szaleni ludzie, ale w tym samym czasie zarobić dużo pieniędzy.

Niektórzy rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, co te gry są niebezpieczne dla ich dzieci, a inne odgadnąć lub napotyka trudności.

Zachęcam pod uwagę świadomych dorosłych, nie ma problemu w zależności od dzieci do gier komputerowych – to jest jak narkotyk, i należy go zwalczać. Po wszystkich, naszych dzieci – jest wrażliwe istoty delikatne, a ich mentalność jest wciąż chwiejny, które mogą być łatwo złamane. Nie wiesz, co się dzieje w umyśle dziecka, nie może być kompletna katastrofa.

Konsekwencje są oczywiste, ale z racji zatrudnienia, a może lenistwa nie chce ich widzieć, i to jest już za późno, konieczne jest, aby zwrócić uwagę i podjąć działania. To prowadzi przede wszystkim do degradacji młodego pokolenia, którzy spędzają dni lub nawet cały dzień siedzi przy komputerze, ekskomunikowany tylko jeść i korzystać z toalety.

Psychicznie i fizycznie rozwinięta. Ktoś myśli, że uczyni to dzieci mądrzejszy, przyczynia się do rozwoju logiki, ale to jest złe, wręcz przeciwnie osłabia i rozrzedza mózg. A co najważniejsze nauczyć okrucieństwa i złośliwości.

Widziałeś, co te gry – morze krwi, zabijają się nawzajem różne rzeczy, pełne zaciemnienie, strasznych mutantów. Może się zdarzyć, że można stracić granicę, gdzie jest prawdziwy świat, i gdzie wirtualny. W niedalekiej przyszłości nastolatek zombie może wyjść i po prostu kogoś zabić.

Najsilniej narażone na takich młodzieży wpływających przechodzących okres przejściowy. Oni nie mogą się uczyć, komunikować się z rówieśnikami, dzieci innych grup wiekowych, a nawet dorosłych. Jeśli nie jest tematem rozmowy jedynym «gra»,

Wielu studentów rozpocznie szkoła, nauka nie ma znaczenia, a po okresie szkolnym szybciej do domu lub do jednej gry komputerowej. Wśród rodzeństwa konfliktów, walki stało i kto będzie pierwszym grać jednocześnie ignorować i nie chcą pomóc rodzicom w domu. Teraz rzadko spotkać dzieci bawiące się na ulicy piłki nożnej, koszykówki i gry w naszych dzieciństwa, rounders i bankiera.

Ten problem od dawna istnieje w rozwiniętym świecie, tylko o nim niewiele, lub już podejmuje kroki w celu wyeliminowania, lub nie chcą rozprzestrzeniać, tak aby nie zepsuć reputację przed innymi krajami. Ale w niektórych przypadkach zostały zgłoszone w wiadomości ze świata.

Na przykład, w Japonii od 90 lat zaangażowana masowych samobójstw nastolatków na podstawie gier komputerowych, pojedynczych zdarzeń obserwowanych w innych krajach. Jak wiadomo, Rosja pozostaje w tyle w rozwoju rozwiniętych krajach około 20-30 lat, ale mamy zamiar to nieuniknione.

Powiem ci sprawę z moich znajomych, którzy stracili cierpliwość i powiedział synowi schooler które sprzedają komputer, jeśli nie zatrzymał się przez długi czas, aby usiąść na gry. W odpowiedzi na ulubionym dzieckiem dość poważnie zagrożona rodziców samobójców, które pogrążyła ich w szoku. Tak, dziecko nie grać, on nie płacze. Teraz boi się powiedzieć słowa po drugiej.

Ogólnie rzecz biorąc, działania niepożądane, które mogą chłopców, którzy interesują się fotografowania i wyścigowych.

Co robić w takich przypadkach, jak wyjść z sytuacji, najbardziej bezbolesne?

Rodzice chwalą się, że ich dwuletniego dziecka zamienia na komputerze, a od czterech lat, niezależnej grze, ale jest to konieczne w zarodku wszelkie próby cięcia w takie gry. Później dziecko uczy się, co komputer, tym lepiej dla wszystkich. I lepiej jest zabronić dzieciom 16-18 lat grać w gry komputerowe, nie znam go i nic strasznego się nie stało. Niech więcej książek czytać, sport, kreatywne, koła edukacyjne i sekcje załatwienia dni reżimu został namalowany dosłownie «przez minutę»Na weekendy do wykupienia w kraju, muzea, teatry, organizujemy zajęcia na świeżym powietrzu, prowadzić inteligentne rozmowy. W zimie, można przejść na lodowisko, domek narciarski, plac zabaw, kempingów.

Wyślij lato na obozie letnim w miejscowości do krewnych.

Nie chcę zrobić anty-reklamy na sprzedaż komputerów i gier komputerowych. Możesz grać, ale rozsądnie, racjonalnie i umiarem, nie więcej niż 1:00 w dniu używać do pracy, nauki, dostęp do Internetu, aby znaleźć przydatne informacje. Najważniejsze, aby być świadomym siebie, dalekowzroczny i godny wychowywać dzieci, aby nie iść do psychoanalityka, a może być z nich dumni.

Share →