Bardzo szybkie ciasto

Bardzo szybkie ciasto

Banany są znane ich wartości odżywczej, nie mówiąc już, co powiedzieć o smaku ulubionego owocu wszystkich!

Jeśli dodać banany na deser, zyskuje on nowe smaki i przyjemny zapach. Dodać taki wspaniały tort bananowy, jak w poniższym przepisie, a nie pożałujesz! Ten obfite i pyszne ciasto można pomóc w różnych sytuacjach.

Jest wykonana bardzo szybko. Nawet jeśli przed przybyciem gości pozostał godzinę, masz czas, aby ten wspaniały deser.

Produkty dla bananów ciasto:

  • 100 g masła
  • 3 jajka
  • 300 g mąki
  • 1 szklanka cukru
  • 1 szklanka kwaśnej śmietany
  • 3 banany

Uwaga wystarczy tylko trzech bananów ciasto, aw smaku doznania wydaje, że jest całkowicie bananów!

1. Włącz piekarnik, aż się rozgrzeje — aby ciasto kruche. Po pierwsze, oddzielić białka od żółtek. Weź 3 żółtka, pół szklanki cukru i roztopionym masłem. Otóż ​​wszystkie mieszanki i dodać mąkę.

Ciasto powinno mieć wystarczająco gęsta. Umieścić go w lodówce, ale teraz przygotować banany.

2. rzadko plasterki banana, można posypać trochę cukru waniliowego ich bardziej interesujący smak.

3. Wyrównaj ciasta w naczyniu o średnicy do pieczenia. Nie zapomnij wcześniej nasmarować formę oleju, aby ciasto nie utknęła.

4. W górnej części kręgów ciasta pokrył posiekane banany, śmietanę smazh nich. Ważne jest, aby dostatecznie gęsty krem ​​nie była kwaśna. Poprawy smaku, dodając cukier, wanilia, kokos, cukier puder.

5. Wyślij podstawę tortu w piekarniku przez 20 minut. Podczas gdy ciasto piecze, pozostałe 3 białka i pół szklanki cukru przez śmietaną powietrza. Powinny być starannie i długo ubijania białek, aby zrobić to dobrze, około 10 minut.

6. Pobierz prawie gotowy ciasto i top z bitą białka zaley. Możesz ozdobić go z resztą banana, płatki migdałowe, kandyzowane — to, co jest pod ręką i że bardziej podoba. Umieścić ciasto w piekarniku zaledwie trzy minuty.

Share →