-Bearing Truskawki. Owocowania od podwójne ciągłe, ...

-Bearing Truskawki. Owocowania z podwójnym do ciągłego zbioru

-Bearing Truskawki

Musisz być w stanie odróżnić od truskawki truskawki. Ale do nauki i zastosowania w praktyce technik, które pomogą rozwijać słodkie jagody w ogrodzie, nie będziemy spierać się o ich dokładnej nazwy, i skupić się na zwykłych – truskawki. A wśród wielu odmian truskawek, to w umożliwiających uzyskanie kilka zbiorów z rzędu.

-Bearing Truskawki

Odmienność

-Bearing Truskawki różni się od normalnego, że po pierwszym owocowania znowu kładzie nerki i wiązanie jagody, które dają pełną żniwo. Średni plon owoców na krzaku, jednak wymagania dla żyzności gleby i częstotliwości nawadniania powyżej. Niemniej jednak, pragnienie posiadania na stole smaczne cały sezon nie może przestać ogrodników obliczu trudności.

Niektóre odmiany okres dojrzewania jest tak rozciągnięty, trudno jest zauważyć pierwszą i drugą fazę owocowania. Krzewy zapewnić plony od połowy wiosny do późnej jesieni.

Wybieranie miejsca sadzenia oraz liczbę odmian

Przede wszystkim, trzeba określić rodzaje roślin, które chcesz mieć na swojej stronie. Ocenić zasadność truskawek może tylko smakować. Żeby było porównać muszą rosnąć kilka odmian, a następnie odrzucić te, które nie spełniają Twoje potrzeby.

Klasy czystości mogą być zapisywane tylko przez rosnące sadzonki z nasion. Warto zwrócić uwagę na nietypowe odmiany, takie jak żółty.

Przygotowanie gleby i siewu nasion

Do sadzenia truskawek należy zastosować ziemię uprawiać warzywa. Przynieś gleby do umiarkowanej wilgotności 70-80%. Bardzo 1 kg suchej ziemi dodać 0,75 litra wody, dokładnie wymieszać i zagnieść grudek. Lądowanie zdolności do podejmowania średnicy od 10 do 15 cm od gęstego materiału i wypełnić go z przygotowanej glebie, pozostawić około 3 cm przestrzeni, rozsypać nasiona na wierzchu truskawki, lekko sproszkowanego suchego lądu i posypać odrobiną strumieniem wody.

Fakt, że charakter nasion opadają na powierzchnię gleby, kiełkować po korzystniejszych warunków. Nasiona powinny „zobaczyć” światło, ale w tym przypadku nie będzie duża liczba pędów. Pokrywa Pojemność folią, postawić w ciepłym miejscu i poczekać do kiełkowania około 3 tygodni.

Opieka pędy i lądowania na klombie

Kiełki truskawki muszą być okresowo podlewać. Na początku maja sadzić sadzonki w ogrodzie. W tym poluzować gleby w okolicy, wybierz chwasty zrobić kompost. Zwolennicy rolnictwa ekologicznego do leczenia preparatów EM gleby dla dwóch tygodni przed sadzeniem.

Podczas sadzenia w ogrodzie, aby wykopać dziurę i wlać wodę z wiadra lub pojemnika. Strawberry sadzonka ostrożnie wyjmij je z bryłą ziemi pot, posypać korzenia leku „Kornevin” i umieścić w otworze. Praca na podeście rzadkich odmian przeprowadzanych bez rękawic, czuć dobrą ziemię.

W trakcie sadzenia, ziemia wokół sadzonki dobrej kołka, przy jednoczesnym uniknięciu tworzenia się pustych przestrzeni.

Wybór odmian

Nowe odmiany i hybrydy truskawki everbearing

Istnieje wiele odmian truskawek powtarzające wybór krajowych i zagranicznych. Każda odmiana ma swoje zalety i wady. W pierwszej kolejności należy znieść smak jagód, ale jeśli strefie podmiejskiej jest daleko, ważne właściwości, takie jak mobilność i odporność na choroby.

Wśród odmian, które są dobrze dostosowane do naszych warunków, są przedstawiciele różnych krajów.

Główne odmiany truskawek powtarzające

Najnowsze odmiany

  • Nowy Mitse – Jagody gęste, słodkie, ciemny czerwony, pachnące.
  • Zawieszony – Bardzo dobre do uprawy w doniczkach wiszących.
  • Biały sen – Biało-różowe jagody o smaku ananasa.
  • Arapahoe – Wydajności do 300 g na krzew, smak słodki i kwaśny jagody zostały wykorzystane w odmianach hodowlanych Albionu.
  • Ljubasha (Lyubava) – Stopień uniwersalny, mróz.
  • Irma – Odmiana o bardzo silnych krzewów odpornych na brak wilgoci.

Klas: Genewa, Ozark urody, Ed Case, Selva, Superfekshen, Hołd, Tristar, Fort w klatce piersiowej i wsp. przez długi czas znaleźć swoich fanów.

Hybrydy ciągłe owocowania

Na odmian Albion, Brighton, Brilliant, Krajobraz, Queen Elizabeth 2. nie ma wpływu na okres światła. Rośliny te mają tak szybkiego wzrostu, że wąsy, które jeszcze nie zakorzeniła się w ziemi, już dojrzałe jagody. Aby wykluczyć wyczerpania roślin macicy potrzebują nawozu, aby i egzekwować kibicowania gniazdka.

Krzewów Pielęgnacja podczas kwitnienia i owocowania

Powinny być okresowo poluzować gleby. Umożliwia to dostęp powietrza do korzeni. Dodaj ziemi do roślin korzenie nie są narażone. Dużo wody nie tylko z konewką i wiadrem. Podczas kwitnienia Pamiętaj, aby nakarmić infuzji obornika drobiowego i mineralnych dla truskawek. Mieszanka nawozowa do warzyw lub kwiatów nie będzie działać.

Stale sprawdzać krzaki truskawek, pielenie. Owoce nie powinny leżeć na ziemi, należy je podnosić przy pomocy drutu w kształcie pierścienia. Aby uzyskać więcej jagody muszą stale zerwać wąsa.

Zwalczanie szkodników

Mszyce

Weź kilka głów czosnek i zalać 3 litrami zimnej wody, nalegać tygodniu. Wytwarzanie sposobem w roztworze opryskiwacza te krzewów, które zostały zaatakowane przez szkodniki.

Osy

Ułóż wokół słoika łóżka ze słodkim kompotem odciągnąć owady.

Ptaki

Rozkłada się wokół krzewów czerwonych koralików szklanych, które są wykorzystywane w wystroju wnętrz. Próbując Peck kulki, ptaków i nie dotykaj dojrzałych jagód.

Jesienne sadzenie truskawek

Przygotowanie do zimy

Truskawki potrzebuję trochę czasu, aby sprawdzić o 4 niewielki mróz, a następnie odciąć wszystkie liście i ukryć włókniny.

Share →