Bębnica

Bębnica

Być może jednym z najbardziej powszechnych, znanych, ale nieprzyjemne zjawiska w przewodzie pokarmowym.

Wzdęcia wzdęcia żołądka lub jelit. To może być jeden, pojawia się po posiłku, szczególnie sprzyja powstawaniu gazu, ale może mieć charakter trwały, być oznaką nieprawidłowego działania układu trawiennego.

Normalnie u zdrowych dorosłych jelicie zawiera od są wymagane od 200 do 1000 ml gazu do normalnego trawienia – utrzymanie odcieni i perystaltyki.   Zazwyczaj osoba otrzymała litra gazu dziennie 0,5-1,5 do 13-15 pasaży. Kiedy mówi się podczas jedzenia, w przypadku gwałtownego spożyciu dużej ilości pokarmu, przez słomkę do picia, w szczególności gazowanej cieczy o objętości powietrza w żołądka wzrasta ostro. Zwiększona połykania powietrza sprzyja ślinotok (zwiększone wydzielanie gruczołów ślinowych) dowolnego pochodzenia i suchość błony śluzowej jamy ustnej

Bębnica wzrasta wraz ze wzrostem produkcji gazu w żołądku, jelitach i niezgodnie z upływem bolusie przez jelita.

Przyczyny wzdęcia w jelicie zróżnicowane:

  • Dieta bogata w błonnik, celuloza, jeść rośliny strączkowe, baranina, kwas chlebowy, piwo, napoje bezalkoholowe;
  • zaburzenia trawienia (zapalenie błony śluzowej żołądka zapalenie trzustki kamica żółciowa zapalenie okrężnicy…);
  • przerostu bakteryjnego w małych naruszenia mikroflory jelit i okrężnicy;
  • mechaniczne zaburzenia funkcji jelit ewakuacji (guzy, zrosty);
  • jelitowe, zaburzenia ruchliwości (dysbioza ostre infekcje, zatrucia.);
  • zaburzenia krążenia ogólne i miejscowe;
  • skurcz mięśni gładkich spowodowane stresem;
  • podnoszenia na wysokość ekspansji gazów i wzrost ciśnienia w jelicie.

Wzdęcia mogą wystąpić nawet u dziecka, w pierwszych dniach po urodzeniu ze względu na niedoskonałości enzymu i systemów trawiennych lub naruszenia obowiązków. Ze względu na brak enzymów jest uzyskiwanie dużych ilości niestrawionych resztek jedzenia w dolnej jelit i wzmocnienia procesów fermentacyjnych i gnilne gazów do formy.

Na przykład rozszczepienia cukru mlecznego (laktozy) wymaga specjalnego enzymu laktazy. Gdy niedobór laktazy laktoza nie jest trawione i wchłaniane. Używać do ich utrzymania, trawione przez bakterie, żyjące w jelitach, z dużą ilością gazu.

W normalnych warunkach, lwia gazu wchłaniane przez bakterie żyjące w jelitach. Bez właściwej równowagi między konsumentami mikroorganizmów produkujących gazu i gazu występuje wzdęcia. Spowolnienie żywności poprawia fermentację i gnicie ze wzrostem produkcji gazu.

Gazy zbierającą się w leniwe jelita, powodując bóle napadowe.

Bębnica objawia wzdęcia skurcze lub bóle i ataki mogą towarzyszyć różne dolegliwości: mdłości, odbijanie, stołek naruszenie (zaparcia lub biegunki). Możesz wybrać dwie opcje przejawy wzdęcia:

  1. Głównym objawem jest Znaczący wzrost w żołądku. które występuje z powodu wzdęcia, w którym odbiegać gazów w wyniku skurczu okrężnicy. Głównym uczucie – dyskomfort, wzdęcia, ból .
  2. Stała szybkiego wiatropędnym z jelit, co znacząco wpływa na jakość życia i możliwość obecności w społeczeństwie. Gdzie zespół bólowy jest słabe lub otutstvie dominują skargi „ręcznie”, wzdęcia i „transfuzja” w żołądku .  Może pojawić się objawy pozajelitowe. Na przykład, zaburzenia rytmu serca sercowo spalania w sercu, obniżenie nastroju, zaburzenia snu, zmęczenie.

Przed rozpoczęciem leczenie wzdęcia. należy analizować i nawyki żywieniowe. Wiele wziąć ich jedzenie bardzo szybko, czasami „nalot”, ledwo patrząc od wewnętrznych lub telewizora. Prowadzi to do połykania powietrza podczas jedzenia; nieodpowiednie wydzielanie soków żołądkowych i enzymów koniecznych do trawienia. Jedzenie nie jest trawiona w białka, tłuszczu, węglowodanów, duże żużla, przemierzają i gnicie w jelitach, a nie strawione – podzielona na ciele człowieka niezbędnych składników odżywczych i przyswajane. To z kolei prowadzi do wytwarzania nadmiernych ilości gazu oraz zwiększenia wzdęcia. Musisz spróbować, aby nie siedzieć i leżeć, zgarbiony, zginać ani być w stanie bezpośrednio po posiłku – sprzyja powstawaniu i gromadzeniu się gazów, wzdęcia i kolki.

Ponadto, stosowanie produktów „mieszanina” (białka, węglowodany, lipidy) rozszczepienie komplikuje proces żywności i powoduje wzdęcia. Należy stosować się do zasady odrębnej żywności: przepaść między spożyciem węglowodanów i białek, tłuszczów powinno być 4-6 godzin, ograniczenie zużycia tłuszczów i węglowodanów.

Podobnie jak w przypadku jakiejkolwiek choroby, głównie w leczeniu wzdęcia jest wyeliminowanie przyczyny wzdęcia: korekcja energii; Leczenie choroby podstawowej; odzyskiwanie silnika (przez prokinetyki nominacji); leczenie zaburzeń równowagi mikroflory jelitowej (probiotyki, produktów biologicznych leków ziołowych); usunięcie nagromadzonego gazu z światła jelita. Środków wchłaniających (aktywowane laktofiltrum węgla, biała glinka, Polyphepanum dimetikon, Polysorb,) są skuteczne tylko w dużych dawkach: zmniejszenie wchłaniania gazów, toksyn i innych substancji, aby ułatwić ich usunięcie.

W przypadku nagłego wzdęcia w żadnym wypadku nie należy próbować odwrócić gazy z lewatywy, środki przeczyszczające lub cieplej. W ten sposób można osiągnąć jeszcze większe rozdęcie jelit i tylko zwiększył swój majątek.

Racjonalny Wzdęcia zasilania nie obejmuje produktów. zawierają błonnik (kapusta, szczaw, winogron, agrestu, ziemniaki), rośliny strączkowe (fasola, fasola, groch), kulturę i ferment (kwas chlebowy, piwo, woda gazowana). Aby zmniejszyć gazowanie roślin strączkowych zaleca moczyć w wodzie 12:00, i gotować patelni. Również produkty mleczne, ostre skuteczne zbóż (proso, gryka), owoce i warzywa gotowane, duszone (marchew, buraki), mięso, czy jest to po prostu gotowane, biały chleb z mąki pszennej z otrębami.

W leczeniu używanych preparatów ziołowych o działaniu wiatropędny: ekstraktów kminek, kolendra, koper, koper, rumianek, krwawnik, liście mięty.

W przypadku nagłego ciężkiego ataku bardzo dobrze tłumi wzdęcia i łagodzi wzdęcia jelit jabłko pects enterosorbent. Jest to rodzaj pogotowia wzdęcia wszelkie pochodzenie jest bezpieczne i bardzo skuteczne. Ponadto pects, będący silnym sorbent Nie tylko eliminuje objawy dyskomfortu wzdęcia, wzdęcia, sytości, ale przede wszystkim przyczyna tej choroby: pochłania szkodliwe mikroorganizmy i ich toksyny i substancji toksycznych, które powodują gnicie i fermentacji.

Wymowa efekt terapeutyczny mają pałeczki kwasu mlekowego i bifidobakterii na żywo i ich, co normalizuje procesy trawienia i wchłaniania białek, tłuszczów, węglowodanów, produktów ubocznych. Sinbioticheskih kompleksy Normoflorin . zawiera żywego aktywnego Lactobacilli i Bifidobacteria i ich metabolity: enzymy bakteryjne, aminokwasy, pierwiastki śladowe, kwas mlekowy, kwas octowy, kwas masłowy, kwas propionowy, poprawę ruchliwość przejście przez jelita, wchłanianie białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy, zmniejsza gniciu, fermentacje wzdęcia. Wstęp Normoflorin może raz lub dwa razy w roku (2-4 razy), kursy dla 1,5-2 miesięcy, w zależności od objawów klinicznych: zaparcia L – rano, lunch, D – nocne z biegunka – D – rano, B – wieczorem i w nocy w lewatywa.

Dobrze sprawdzona wzdęcia żywność funkcjonalna BIOnapitok Harmonia Życia . poprawia trawienie, funkcje wątroby, trzustki, jelit, układu odpornościowego i ogólnego stanu zdrowia. Harmonia życia może trwać długo okres 2-3 miesięcy, jako użyteczne władzy, z naruszeniem procesów trawiennych.

Skuteczność, bezpieczeństwo i użyteczność Normoflorin i harmonia życia przyniósł naukowych, klinicznych i praktycznych wielu pacjentów przyjmujących ich wzdęcia inną genezę.

Wzdęcia powoduje wzdęcia, leczenie.

Share →