Biała brzoza przepis sałatka

Biała brzoza przepis sałatka

Sztuka kulinarna . 10 maja 2013 57

Jeśli chcesz urozmaicić listę sałatki, które wiedzą, jak gotować, spróbuj przygotować sałatkę biały brzoza. Składniki mu dość prosta, czas gotowania to około 30 minut, a widok z lewej jest w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

Jak przygotować sałatkę biały brzoza?

Aby zapoznać się z sałatką z białej brzozy bliżej powinien spróbować ugotować najpierw na tradycyjnej receptury.

Składniki:

Przygotowanie:

Biała brzoza sałatka z jabłek

Sałatka White Birch ma kilka opcji do gotowania, z których jeden – z jabłkami. Ktoś może naprawdę jak słodki i kwaśny smak nowego sałatka z serem.

Składniki:

Przygotowanie:

 • Jeśli zdecydujesz się gotować kurczaka się, umyć, włożyć do garnka, zalać zimną wodą. Umieść na średnim ogniu. Gdy woda zacznie się gotować, zdejmij pianę, która stanowi.

  Tak szybko, jak gotuje wodę, zrobić mały ogień i gotować przez 30 minut.

 • Następnie włożyć kurczaka do ostygnięcia i oddzielony od niej filet. Możesz kupić gotowe filety w sklepie, aby zaoszczędzić czas.
 • Umyć i umieścić jaja gotować fajne. Chłodne i oczyścić je z powłoki. Oddzielić białka od żółtek, a następnie natrzeć je oddzielnie na grubej tarce.
 • Obierz jabłka i nasiona skórka i ruszt.
 • Cebulę obrać i pokroić w krążki. Następnie rozgrzać olej na patelni i smażyć cebulę. Rzuć cebulę na durszlak do oleju szkła.
 • Na drobnej tarce, zetrzeć na tarce ser.
 • Umieścić warstwy sałatki: cebulę, smażone kurczaka, białka jaj, majonezu, jabłko, ser, żółtka i majonez.

  Udekoruj górę sałatka z oliwkami, tworząc pewnego rodzaju wzór kory brzozowej, a godzinę później, kiedy został nasączone sokiem, służyć.

Biała brzoza sałatka z paluszków kraba

Inny rodzaj sałaty białej brzozy, których warto spróbować – z marynowanymi grzybami i paluszki krabowe. Jeśli skupimy się na popularności sałatka z paluszków kraba, nie jest zaskakujące, że biała brzoza i sałatka z składników również odwołać się do wszystkich miłośników wyśmienitych potraw.

Składniki:

Przygotowanie:

Sałatka White Birch niezasłużenie nie jest stosowana jako ucztach, ponieważ nie tylko smaczne, ale również bardzo dobre. Postaraj się gotować go i przekonaj się sam!

Share →