Biegunka u dziecka, biegunka i zaburzenia jelitowe

Biegunka u dziecka, biegunka i zaburzenia jelitowe

Przyczyny biegunki u dziecka

Biegunka lub biegunka — jest najczęściej reakcją obronną organizmu na substancje toksyczne lub szkodliwe, która objawia się w płynnego stolca. Patogeny mogą być różne: stress psychospołeczne, niektóre leki, stosowanie zepsutych żywności, zanieczyszczona woda, alergię na pewne produkty żywnościowe, Salmonella, niektóre choroby (zapalenie błony śluzowej żołądka, nerek, Zapalenie żołądka, itd.). Podczas choroby organizm traci duże ilości wody i soli mineralnych.

Należy odróżnić krótkotrwałego biegunki nie trwa dłużej niż dwa dni i jest stosunkowo bezpieczne i przewlekły, co z pewnością należy leczyć.

Jak zatrzymać biegunkę

Rodzice często myślą, że dziecko ma biegunkę traktować opcjonalny i będzie on przejść. Ale nie lekceważyć, ponieważ biegunka. Najbardziej narażone wieku uważany jest za wiek dziecka w wieku do trzech lat.

Każdego roku, biegunka zabija prawie milion dzieci.

Biegunka jest częstym patogen wirus. Najczęściej powoduje biegunkę rotawirusa i adenowirus. Inną przyczyną biegunki może być spowodowane przez pasożyty, które mają miejsce zamieszkania w organizmie z powodu skutków ubocznych leków, chorób przewlekłych żołądka i błędów w diecie.

Objawy biegunki

O infekowania zakażenia organizmu dziecka przez następujących objawów:

  • nudności,
  • wymioty
  • ból głowy,
  • biegunka z krwią.

Choroba może nastąpić nagle i szybko.

Odwodnienie jest poważnym zagrożeniem dla życia dziecka podczas biegunki. Od ciała dziecka pozostawia dużą liczbę różnych koniecznych elementów i elektrolitów. W związku z tym, pierwsza pomoc dla biegunki – wizyta u lekarza i odzysku płynu.

Jeśli Twoje dziecko ma biegunkę i wymioty, że głównym niebezpieczeństwem jest odwodnienie. To pogarszają działanie narządów wewnętrznych i mogą prowadzić do śmierci, jeśli nie wykonywania operacji przez kilka dni. Dlatego, biegunki u dziecka w wieku 1-2 lat należy unikać traktuje się bardzo szybko.

Zielona biegunki u dzieci w wieku 1-2 lat Często mówi się o problemach z zasilaniem. Często pojawia się to krzesło w dzieci na sztucznej karmienie. Nie ma potrzeby, aby wywołać panikę, to lepiej, aby jego stan zdrowia.

Jeśli to się pogarsza, należy natychmiast wezwać lekarza pediatry w domu.

Biegunka z krwią. Jeśli Twoje dziecko ma takie objawy – zaraz wezwać karetkę i nic nie zrobić samemu, zostaw specjalisty leczenia!

Leczenie, dać dziecku z biegunką

Co dać dziecku z chorobą? Jeśli biegunka nie towarzyszy żadnych objawów (nudności lub wymioty, do rozdęcia brzucha), dać dzieciakowi antydiuretyczne narkotyków, takich jak „smektu.”

Dziecko starsze niż 5 lat, Jeśli jesteś absolutnie pewien, że przyczyną zatrucia pokarmowego zaburzenia miał, to jest możliwe, aby pozbyć się biegunki sam, stosując enterosorbent Polysorb która pomoże nawet jeśli nie była biegunka u dorosłych.

Ważne jest, jak najszybciej nawodnieniu.

Istotne jest, że każda szafa preparat był opakowanie proszku Regidron. Proszek można kupić w każdej aptece. Proszek Regidron zaprojektowane na potrzeby dziecka. Z tego proszku jelita można odzyskać, a on będzie w stanie wchłonąć płyn, różne ważne składniki odżywcze, że waga odzyskać. Jeśli dziecko ma jakieś objawy infekcji nie ma, to nie ma lekarstwa, nie mu. W leczeniu dziecka Zabrania się korzystania tabletek dorosłych dla biegunki.

Najważniejsze – to pić jak najwięcej poite dziecka.

Utrzymanie wszystkich powyższych zaleceń, można pomóc dziecku odzyskać szybko i pozbyć się infekcji.

Leczenie biegunki i biegunki w ciągu środków ludowej dziecko

Metody leczenia dla starszych dzieci. W każdym razie nie jest to konieczne w leczeniu dzieci prawidłowo, należy skontaktować się z lekarzem i postępować zgodnie z jego instrukcjami.

Share →