Bikini Depilacja w domu oraz w salonie. Rodzaj usuwania włosów jest odpowiedni ...

Bikini Depilacja w domu oraz w salonie. Rodzaj usuwania włosów jest dla Ciebie

Jak czas pokazał, wiele kobiet zaczyna myśleć o usunięcie bikini włosów w przeddzień święta. Ale są tacy, którzy wolą cały rok, aby usunąć zbędne owłosienie w miejscu szczególnym. Co to jest: trendy w modzie, estetyka, luz, chęć zawsze zadowolić męża?

Według statystyk, większość męskiej populacji planety wolą, aby zobaczyć swoje drugie połówki z ogoloną bikini. Oczywiście, niektóre bardzo nieśmiały staram się nie zwracać na to uwagę, starając się nie urazić kobietę. Ale jak pokazuje praktyka, intymne życie staje się bogatsze i bardziej przyjemne, jeśli kobieta nadal posiada obszar do usuwania włosów bikini.

W tajemnicy, prawie każdy chce zobaczyć, gładką skórę bez oznak szczeciny.

Tak, istnieje kilka sposobów, które pomogą pozbyć się niechcianych włosów w niepożądanych miejscach. Niektóre z nich mogą być wykonywane w domu, ale inne wymagają interwencji specjalistów. Zastanów się najpopularniejsze metody depilacji okolic bikini.

1. Elektroliza

Ta metoda jest najbardziej popularna wśród kobiet. Można go nosić na własną rękę, w domu. Wystarczy tylko kupić electrodepilator. Należy jednak od razu zaznaczyć, że metoda ta jest bolesna i wymaga wcześniejszego przygotowania.

Aby zmniejszyć ból, można wziąć gorącą kąpiel, która jest do pary na skórę w miejscu. Następnie, pożądane jest stosowanie środków dezynfekcyjnych. Dopiero wtedy można rozpocząć samą procedurę.

Aby to zrobić, należy pociągnąć skórę tak, że wszystkie włosy stają dęba. Po prostu, trzeba dokręcić skórę przed wzrostu włosów. Przecież nadmiar włosów zostanie usunięty, należy ponownie skorzystać ze specjalnych środków przeznaczonych do dezynfekcji.

2. Powiększający

Metoda ta może być stosowana zarówno w domu jak iw salonach. Zazwyczaj w domu stosuje się gorący wosk lub mieszaninę cukru. Jeśli wolisz, aby przeprowadzić takie procedury, w domu, w internecie można zobaczyć, jak to zrobić bikini usuwania włosów głęboko w filmie. Pomimo faktu, że w domu woskowanie bikini wymaga cierpliwości, efekt tej procedury pozostają do czterech tygodni.

Tak więc, przez prawie miesiąc, można zapomnieć o irytujących włosów.

3. Woskowanie

Natychmiast należy stwierdzić, że ta procedura daje mniejszy efekt. Wiele kobiet woli używać obrabiarkę do golenia, ale po kilku dniach musieli ponownie zająć się ostrze. I jest to, że golenie usuwa tylko widoczną część włosa i korzeń pozostaje na swoim miejscu, a wkrótce pojawi się na powierzchni włosa.

4. chemiczne usuwanie włosów

Jeśli wciąż zastanawiasz się: Jak zrobić bikini usuwanie włosów w domu, to ta metoda jest dla Ciebie. Wystarczy kupić krem, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Kompozycja kremu zawiera substancję zdolną do niszczenia wszelkich widocznych włosów na skórze.

Będzie tylko trzeba umieścić krem ​​na okolice bikini, odczekaj chwilę, a następnie usunąć resztki kremu specjalnym stosie. Cały tydzień będzie cieszyć efekt.

5. chemicznego rozjaśniania włosów

Jeśli kiedykolwiek spotkałem z tradycyjnym jasne włosy z głowy, to zrozumiesz o co chodzi. Oznacza to, że widoczne zabarwienie podatne na włosy, w wyniku czego traci swoją wytrzymałość i ostatecznie zniknie i suszy. Oczywiście, ta procedura będzie musiał spędzić dużo czasu, ale wynik będzie cię uszczęśliwić.

6. Laserowe usuwanie włosów

Ale ten rodzaj depilacji może być wykonywane tylko w specjalistycznych sklepach z pomocy specjalistów. Istotą procedury jest to, że u podstaw każdego włosa wpływa specjalną wiązkę emitowaną z urządzeń.

Z czasem pod wpływem wiązki, korzeni włosów zniszczone, co oznacza, że ​​więcej tego włosy nie będzie przeszkadzał. Należy zauważyć, że laser do usuwania włosów, nie powoduje żadnego dyskomfortu, jest absolutnie bezbolesny. Ponadto, w porównaniu z innymi rodzajami usuwania włosów, można zapomnieć o nieprzyjemnych wrastających włosków, zaczerwienienie lub podrażnienie. Jednak, aby osiągnąć pożądany efekt, wymagają więcej niż jednej procedurze.

Liczba sesji będzie zależeć od konkretnych okoliczności. Sama depilacja laserowa może mieć przeciwwskazań należy wziąć pod uwagę rzeczywistą specjalistę.

7. IPL

Ten rodzaj depilacji jest nieco podobny do poprzedniego sposobu. Również depilacji muszą być przeprowadzane tylko w specjalnych sklepach i tylko profesjonalistów. Główną różnicą od depilacji laserowej efekt usuwania oszczędne włosy.

8. Koszenie bikini

Sposób ten nie nadaje się do całkowitego usuwania włosów w okolice bikini. Jednak, jak wydobywa kreatywności. Z projektu bikini, będzie można odtworzyć niepowtarzalny obraz w bikini.

I cała procedura trwa kilka godzin.

9. Shugaring

Jest to kolejny sposób, w jaki współczesne kobiety są w domu do depilacji głębokim bikini. Jest najtańszym, ale jednym z najbardziej niebezpieczną, zwłaszcza po raz pierwszy. Złożoność przepisów na usuwanie włosów bardzo.

Główne składniki to cukier i woda. Ale wtedy można dodać sok z cytryny, muszle orzech lub rumianku. Wszystkie z tych receptur można łatwo znaleźć w Internecie. Eksperci nie polecam do korzystania z tej metody usuwania włosów, jeśli Twoja skóra cierpi z powodu nadmiernej wrażliwości.

Dodatkowo, przed zabiegiem należy dokładnie przygotować skórę. W tym mieści się wanna z hydromasażem i środki dezynfekujące.

Tak więc, na bikini usuwanie włosów w domu nadaje się do elektrolizy, woskowania lub shugaring, depilacja. Należy również stwierdzić, że wszystkie te metody wymagają uprzedniego przygotowania i nie jest odpowiedni dla ludzi cierpiących na nadmierną czułość. Ale usuwanie włosów chemiczne, laserowe i foto-depilacji powinny być wykonywane tylko w specjalistycznych dziedzinach.

Share →