Bikini Depilacja w domu

Bikini Depilacja w domu

Metody usuwania włosów w okolicy bikini bardzo. Dopiero po nich jest straszne podrażnienie, a po innych nieprzyjemnych włosów rośnie w głąb skóry. To po prostu nie wygląda estetycznie.

Dlatego wielu z nich nie ufa tej procedury, nawet dla specjalistów i spędzić go samodzielnie w domu.

W domu, można spróbować Depilacja bikini konwencjonalne maszyny do pisania electrodepilator. Będą musieli poczekać. Procedura nie jest przyjemne. Po pierwsze, konieczne jest parowej obszaru bikini, na przykład do kąpieli.

Następnie należy odtłuścić skórę i zdezynfekować. Tylko wtedy można bezpiecznie przystąpić do usuwania włosów. Tweeze włosy powinny być w stosunku do wzrostu włosów. To nie było tak bolesne, spróbuj wyciągnąć skórę trochę. Podsumowując, miejsce Depilacja okolic bikini ponownie poddane działaniu alkoholu lub specjalnych narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla okresu postepilyatsionnogo.

Tylko nie próbuj od razu zapakowane w strefie odzieży bikini. Daj jej godzinę oddychać. Efekt elekroepilyatora trwać do półksiężyca.

Bikini Depilacja w domu z woskowania, wszyscy znamy. Obszar ten Depilacja bikini za pomocą żywicy, wosku, cukier i inne popularne recepty. Obecnie najczęściej stosowany wosk.

Metoda ta jest wszystkim zmodernizowane. Wosk jest ogrzewany i umieszczony na skórze, kiedy zawiesza się on gwałtownie usunięte wraz z włosami. Odróżnić zimną, ciepłą i gorący wosk.

Najbardziej bezbolesne usuwanie włosów jest woskowanie gorącego wosku. W ten sposób można pozbyć się brzydkie włosy na miesiąc. Wystarczy pamiętać, procedura gorącym woskiem lepiej nie robić sobie i szukać profesjonalnej pomocy.

Shugaring lub depilacji cukrowej mniej powszechne, ale sprawia, że ​​ludziom się ogromnym zainteresowaniem. Jeśli wosk jest konieczne szczególnie kupić dom cukier jest w ogóle. Oczywiście, możliwe jest stosowanie mieszaniny cukru i soku z cytryny. Ale lepiej, miód z rumianku i mocne likiery orzech powłoki.

Dezynfekuje Rumianek i muszle zawierające jod, pali się do mieszka włosowego.

Dom jest dostępna dla Ciebie i woskowanie okolic bikini. Usuwanie włosów dla kobiet, które boją się bólu. Ale informacja, depilacja i mniej skuteczne. Usuwa włosy nie jest korzeniem, ale tylko widoczna część góry.

Więc po tych procedur, zobaczysz włosy wystarczająco szybko.

Mechaniczne usuwanie włosów okolic bikini w domu. Dla używa zwykłej maszynki. Przez wstępną odtłuszczania i dezynfekcji, golenie włosów, wskazanych przez wielu ekspertów w ich rozwoju.

Następnie przetwarza okolic bikini po drodze depilacji. A po kilku dniach powtórzyć procedurę, ponieważ nie ma sztywne włosie.

Depilacja okolic bikini chemiczne w domu. Obecnie istnieje wiele kremów do depilacji chemicznej. Zawierają one substancje, które po prostu nie są rozpuszczone widoczna część włosa, ale również wpływa na szyi, przepaść między korzeniem i zewnętrznej części włosów. Z tego w miejscu ogolone włosy nie jest czarne kropki.

Zastosowaniu składu chemicznego na terenie bikini. Po określonym czasie, mogą być łatwo usunięte za pomocą łopatki ze backsliders włosia. Wynikiem depilatory chemiczne przechowywać przez około tydzień.

Metoda ta jest przeciwwskazana u kobiet z bardzo wrażliwą skórą. Zwłaszcza, jeśli skóra jest podrażniona, zapalenie z jakiegokolwiek powodu, bo ma drobne kawałki, to najlepiej do powstrzymania się od depilacji chemicznej.

Wybielanie chemiczny działa jako wybielanie włosy. Pierwszy stosuje się wybielacza skóry, a następnie spłukuje. Włosy stają się kruche i pogorszeniu. Ale to nie wszystko.

Następnie, w ciągu dnia włosy trzeba czyścić za pomocą roztworu nadtlenku wodoru i amoniaku. Po chwili całkowitego wyschnięcia.

Jeśli nadal chcesz usunąć włosy na Bole dłuższej perspektywie, należy zastosować się do kosmetologii. Oprócz usuwania gorącego wosku do włosów oferuje procedurę sprzętu, chociaż po wyższych cenach.

Share →