Biszkopt z kremem twarogu

Biszkopt z kremem twarogu

14 kawałki około 335 kcal.

Ciastka: 4 białka, 150 g cukru, 6 żółtka, 1 opakowanie cukru waniliowego z startego skórka z 1 cytryny, 75 g mąki, 25 g skrobi, 1 łyżeczka proszku do pieczenia części..

Wypełnienie: 9 płyt żelatyny, 500 g tłuszczu jogurt, sok i skórkę z 2 tarty cytryny, 150 g cukru, 1 puszka (850 g) w puszkach morele, 200 g malin, 1/2 litra śmietany, posiekane orzechy.

Ciastka. Białka spienionego stosując odpowiednią dyszę mikserem. 50 g cukru, wlać cienkim strumieniem i dalej bić aż do stałej pianki.

Żółtka, cukier, cukier waniliowy i skórka i dokładnie wymieszać trzepaczką do postaci piany jak substancja (po wcześniejszej operacji płukania dyszy opcjonalnie!). Krem delikatnie żółtka pomocą korony w połączeniu z ubitymi białkami. Mąka, skrobia, proszek do pieczenia, przesiano i zmieszano z masą jaj delikatnie mieszając. Dno formy do pieczenia pergamin vystelit.

Włożyć masę i dystrybucji tak, że masa na skraju herbatniki wzrosła o 1 cm.

Tak więc po wypieku ciastek mają gładką powierzchnię. Piec w piekarniku w temperaturze 175 ° C przez około 35 minut. Ciastka umieścić na półce i ostudzić. Podzielony na dwie części herbatniki tak.

Splatają wątek herbatniki na zewnętrznej krawędzi. Wcześniej, na całym obwodzie powierzchni bocznej można wykonać nacięcia nożem nici bez poślizgu. Powoli pociągnąć wątek na obu końcach do przecięcia się cały tort.

Napełnianie. Żelatynę namoczyć. Twaróg zmieszać z sokiem z cytryny, skórkę i cukru. Morele umieszczone w sitko do spuszczania płynu, ale nie przelać.

Żelatyna dobrze wyciśnij i rozpuścić w 3 łyżki. łyżka syropu moreli. Maliny i morele połowa rozciągnąć oddzielnie w pojemnikach. Roztwór żelatyny miesza się z sera.

Twaróg podzielić na dwie równe części, jedną część mieszanki z moreli puree, kolejny z malin. Gdy serek zaczyna krzepnąć, ubić śmietanę i połowa z nich wymieszać z moreli, drugą połowę – z malin śmietany. Dolna część herbatniki wprowadzonego pergaminu zawierała formę.

Umieść na ciasto i równomiernie posmarować kremem malinowym. Pokrywa z góry herbatniki i rozszerzona połówki moreli (zostawić kilka sztuk do dekoracji). Wlać śmietanę moreli.

Ciasto posypane prażonymi orzechami i zgnieciony dekoracji z pozostałych moreli.

Ciasto serwowane schłodzone.

Share →