Biustonosz silikonowy Biustonosz Nude

Biustonosz silikonowy Biustonosz Nude

Sen nosić eleganckie sukienki z otwartym tyłu i głębokim dekoltem, ale nie daj się tak ujawniając stroje z powodu niemożności znalezienia prawidłowej bieliznę? Ramiączka biustonosza trzymać klasyczny wygląda wulgarnych, zmuszając do rezygnacji stylowe i sexy ubrania na korzyść zwykłych T-shirty i golfy zamknięte?

Biustonosz silikonowy nieznany Nude Biustonosz – gwarancja pewności i swobody w wyborze strojów!

Jego rewolucyjna konstrukcja pozwala rozwiązać kilka problemów, które są istotne dla współczesnych kobiet – Wybór bielizny lub frank wiele niezadowolenia dopasowaną sukienkę rozmiar i kształt piersi.

Silikonowy biustonosz bez ramiączek i bez pleców zyskał szeroką popularność wśród gwiazd Hollywood, nazwał go „niewidoczne biustonosz”. Dziś ta mała suczka sprytu i można skorzystać, biorąc swoje „ręce” Biustonosz silikonowy Nude Bra!

Charakterystyczną cechą Nude Bra jest absolutną naturalnością i kompletne niewidzialności pod ubraniem. Oczywiście, w próbie i łączniki bez ramiączek, prelegentom i wyróżnia się zbytnio pod obcisłe ubrania, mogą i nie chcą nosić biustonosz. Ale wyraźnie widoczne anatomiczne cechy kobiece piersi wyglądają jeszcze bardziej wulgarne niż wystający pasek stanika.

I nosić eleganckie suknie wieczorowe na nagie ciało jest uważane za złe maniery!

Innowacyjny kształt i niezwykły sposób mocowania sprawia, że ​​biustonosz silikonowy Biustonosz Nude całkowicie niewidoczny pod ubraniem. Sekret doskonalić swoje piersi będą znane tylko Tobie!

Silikonowy biustonosz push-up daje piersi obłe kształty i wielkości pozazdroszczenia!

Można by pomyśleć, że i bez ramiączek biustonosz silikonowy – bardzo zawodne backless bielizny. Wypróbuj go i sprawdź ponownie!

Umieszczenie silikonowy biustonosz, można mieć absolutną pewność – to pozostanie na miejscu przez cały czas noszenia. Wystarczy nacisnąć puchar w żądanej pozycji, i voila! Gorset naprawić!

Z uwagi na wyjątkowe właściwości silikonowego Nude Biustonosz łatwo przymocować do klatki piersiowej, a w tym samym czasie wiąże. W celu zapewnienia jeszcze bardziej bezpiecznego unieruchomienia w wewnętrznej strony kubków zastosowano dodatkową warstwę wrażliwego na nacisk kleju. Specjalna konstrukcja klej nie zakłóca oddychanie skóry.

Decydując się na zakup biustonosz silikonowy Biustonosz nago, to są również uwolnić się od uciążliwych delikatnych wymagających kosztownej koronkowy wzór. Wystarczy przetrzeć filiżankę ciepłej wody. Ponadto, wyrafinowane opakowanie, które zawiera plastikowy blister, pozwala na przechowywanie i stanik transportu, bez obawy o zniekształcenia i uszkodzenia kubków.

Biustonosz Nude Biustonosz wykonany jest z hipoalergicznego silikonu. Testowany przez wiodących dermatologów Aktywny kleju. Wyniki badań laboratoryjnych zapewnić całkowite bezpieczeństwo silikonowy biustonosz dla zdrowia skóry.

Share →