Biustonosze i figi hurtowa: popularne rozmiary

Biustonosze i figi hurtowa: popularne rozmiary

Biustonosz i figi hurtowa: popularny rozmiar

Jednym z głównych etapów przygotowań do otwarcia pralni sklep – tworzenie macierzy asortymentowej. Wyprodukowanie pierwszego biustonosz i majtki hurtową zakupu, należy starannie rozważyć wybór rozmiarów — wiele zależy od lokalizacji sklepu i swoich głównych klientów. Tradycyjnie, w popularnych centrach handlowych, gdzie są bardziej młodzi ludzie muszą się skupić na kubek B i C, oraz w sklepach na obszarach mieszkalnych — na płytkach o większym rozmiarze.

Najbardziej poszukiwany rozmiary biustonosze i majtki

Kluczem do sukcesu sklepu pracy bielizny – zadowolonych klientów, którzy ponownie kobiet i ponownie. W tym zakresie sklepy muszą być regularnie aktualizowane, i zażądał rozmiary – być zawsze dostępna. Jeśli chcesz, aby stały klient był właścicielem rzadkich opcji, poprosić ją, aby zostawić swoje dane kontaktowe, a odnosi się do dostawcy hurtowego dla podsortirovkoy.

Klient będzie zadowolony z takiej uwagi i osobistego kontaktu, a otrzymasz więcej przychodów.

Interesujące dane dotyczące kwot zażądał pościel w różnych krajach. Na przykład w Rosji najlepsze biustonosze sprzedaży z 75 i 80 cm z miseczkami C i D (zgodnie z zasobu TargetMap.com). Wymiary tchórze wiele łatwiej odebrać, mierzona tylko całkowite biodra.

Zakup Figi hurtowych, należy zwrócić uwagę na podstawowe wymiary: S, M, L (94-110 cm).

Ustalenie rozmiarów biustonoszy i majtek w pracy z użytkownikiem końcowym

Bielizna i stroje kąpielowe wygodne posiedzenia i efektowny wygląd tylko na prawidłowym doborze. A zadaniem asystenta sprzedaży – upewnić się, że klient wybrał odpowiedni rozmiar. Idealna opcja – umieścić cala w ogóle montaż i proponujemy zmierzyć swoje parametry do tych, którzy nie wiem dokładnie.

Biustonosz dopasowane prawidłowo, jeśli:

– kubki musi całkowicie otaczać piersi, nie włosia i nie upaść;

– most i wzmacniacz biustonosz mocno do ciała;

– Ścianka boczna biustonosz płaska i gładka.

Spodnie dopasować rozmiar, gdy:

– siedzieć prosto, bez zmarszczek, nie «walcowane»;

– nie pośliznąć i nie przytrzymać ruchy;

– nieprzypisane pod odzież wierzchnią.

Wystarczy rozpoczęciem działalności gospodarczej i nie wiem, co wymiar szeregi kobiet spodnie i biustonosze hurtowni otworzyć? Zadzwoń lub pozostawić wniosek na naszej stronie! Nasi doświadczeni menedżerowie chętnie doradzi i pomoże złożyć zamówienie!

Share →