Biznes i społeczny wizerunek - fikcyjne fasada sukcesu

Biznes i społeczny wizerunek – fikcyjne fasada sukcesu

„Jeśli Komsomolec obrazu –

Ustalające Obraz swoje prace samo .. „

Przysłowie od pierestrojki

Znaczenie słowa „obraz modne” jest często mylone z pojęciem „wartość firmy”, która pozwala utalentowanych intrygantów (twórcy) obraz umiejętnie zarządzany zróżnicowaną publiczność w poważnym nieporozumieniem. Umieszczenie wszystkich punktów „i”, należy zauważyć, że na obrazie – obraz osoby, produktu lub firmy, który jest tworzony wyłącznie w sposób sztuczny. Podczas gdy wartość firmy powstaje w ciągu roku i odzwierciedla rzeczywistych osiągnięć biznesmena lub firmy, potwierdził sukces finansowy i społeczny.

Ale obraz jest fikcją, która jest z powodzeniem stosowany w środowisku biznesowym i reklamy, aby zmaksymalizować korzyści płynące z prezentowaniu osoby lub projektu komercyjnego. Oczywiście, istnieją przypadki, w których pozytywny wizerunek i wartość firmy odpowiadają rzeczywistym stanem rzeczy, ale to jest wciąż popularna odpowiedź zakłada się być sztucznie produkowany narzędzi nowoczesnego biznesu i relacji społecznych.

Pochodzenie

To proste – ta koncepcja przyszedł do nas z języka angielskiego, w którym spółgłoskę słowo «obraz» oznacza „obraz”, ale w przeciwieństwie do naturalnego sensie, jak wspomniano powyżej, obraz sztucznie stworzonego produktu mass mediów. Inne tłumaczenie tego słowa – „Idol” dokładniej odzwierciedla istotę wizerunku osoby, produktu lub firmy, która jest przedmiotem kultu dość często bezmyślne mistycznego porządku. A jeszcze inna interpretacja angielskiego słowa «obraz» – «duchów”, uważaj zrozumienie pełni ujawnia wszystkie sekrety tej przełomowej składnik współczesnego świata biznesu.

Słowo „obraz” w Rosji zaczął wydawać z ekranów telewizyjnych z początku pierestrojki, po raz pierwszy w historii Związku Radzieckiego otworzył szeroko drzwi do prywatnej przedsiębiorczości. Jeśli w ubiegłym roku 90 lat, polityka charakterystyczne muszą zawierać przynajmniej głośne „charyzma”, kiedy to był szanowany biznesmen, odniesienie do obrazu działalności było oznaką dobrej dziennikarskiej tonem. Warto zauważyć, że w krajach rozwiniętych, koncepcja ta nie daje tyle samo sensu, jak w Rosji, jak wszyscy obywatele myślenia dobrze wiedzą, że nowoczesne PR-technologie pozwalają stworzyć niemal każdy obraz jakiejkolwiek osoby lub firmy.

Magia obrazu

Pomimo pełnej złudnej obraz dzisiaj jest bardzo skutecznym narzędziem do reprezentowania osoby lub projekt handlowy w świadomości społecznej i indywidualnej. Co więcej, często ludzie oczarowany umiejętnie stworzyć i utrzymać wizerunek, nie zwracają uwagi na złą reputację, że z czasem prowadzi do poważnych frustracji, straty finansowe, a nawet tragedii.

Prosty przykład – znany rosyjski piramidy „MMM”, które jest jak Phoenix wzrasta z nieustannie popiołów, pomimo krytyki i przeklina ostatnie Uczestników poprzednich „środków publicznych”. A co umiejętnie karmione wizerunek projektu i jego organizatora. Tak, że obecność w tych warsztatach perspektywy manipulatorów przedsiębiorczości społecznej jest zawsze gwarancją skuteczności technologii obrazu.

Jak utworzyć obraz?

Po pierwsze, poprzez reklamy i mediów, która stała się głównym „architekci” świadomości publicznej i postrzegania świata. W tym przypadku nie ma znaczenia, o osobie lub firmie stworzy aurę mody, jest nieprzenikniony pancerz. Drugie źródło – sukces gospodarczy i społeczny, który tworzy obraz „biznesmen”, niezależnie od osobistych cech osobnika.

Dzisiejszy obraz nie są wydawane mniej pieniędzy niż popularyzacji towarów i usług, jak również wizerunek mody sama jest skutecznym narzędziem promocji. W obrazie podjęte kredytów i wygrywa konkurs na dostawy może biznesmeni z „trudnym” obraz zniszczyć budżet państwa i stać się szanowani politycy. To w dużej mierze nie istnieje fikcja w naszych czasach staje się realna wartość materiałów, które mogą być kosztowne kupić, a które mogą zyskiem sprzedać.

To jest obraz – to wszystkie te same pieniądze, które, jak zawsze, dobrze zasłaniają oczy wszystkich mieszkańców naszej planety.

Obraz człowieka biznesu

Obraz zamożnego współczesnego człowieka zawiera trzy główne składniki – prestiżową pracę w dobrej pensji, elitarnej mieszkania lub domu, i, oczywiście, przyzwoity samochód. Na drugim miejscu jest możliwość ubierać stylowo, piękna żona, bo Czech i potężny. Wszystkie łączą się, tworząc sztuczny aurę, o nazwie „obraz człowieka biznesu”, które po bliższej analizie okazuje się być dość nudne zestaw wspólnych szablonów.

W tej notatce – brak co najmniej jednej z głównych składników natychmiast niszczy fałszywe strukturę o nazwie „obraz”. Milioner w brudnych dżinsach, nieustannie objawia „Łada Kalina” i wybiera żonę starzenia bibliotekarza – to skandal, że łamie standardy szokujące brandingu. Stylowo ubrana samochód przystojny sportowy bez pracy, oszczędności i miejsca zamieszkania – to jest nonsens, który jest, co najmniej, podejrzliwość i nieufność.

A winę słynny obraz człowieka, który po prostu musi mieć wszystkie powyższe zalety w tym samym czasie.

Obraz kobiety biznesu

Jak dla pięknej połowy ludzkości, zwodnicze obraz magii dawno podjęta przez naszych kobiet. A jeśli wziąć pod uwagę, że dziś tworzą standardy i możliwość ubiegania się o przemyślane eleganckich toalet uzupełnionych potężnego arsenału medycyny estetycznej, wizerunek kobiety biznesu mogą uzyskać wszelkie zamożną kobietę lub dziewczyna jest godna patrona.

Koncepcja ta obejmuje zazwyczaj dobrą pracę, własny samochód, podróżuje po całym świecie i odzieży wiodących domów marki. Obraz kobiety biznesu obejmuje także zdolność do utrzymania rozmowy na „męskie” wątków równą lub dominującą rolę w rozwiązywaniu poważnych problemów, stałych relacji biznesowych. Oznacza to, że samica wizerunek firmy – rodzaj wyzwolenia w różnych jej przejawach, wyrównane naturalne losy kobiety, która jest łożysko i podnoszenie dzieci, zachowaniu „palenisko”, miłość jej męża, a nie do pracy.

Należy zwrócić uwagę na nasze „towarzystwa” i słynne kobiety biznesu – to często trudne losy, często bez normalnej rodzinie i ciepłej szczerej relacji. Teraz jest opłata za „Obraz kobiety biznesu” na ołtarzu, który często umieścić dużo pieniędzy, zdrowia i szczęścia osobistego.

Przyszłość mody

Co nas czeka w najbliższej przyszłości w ramach wyżej? Najprawdopodobniej masa niewystarczające wycena towarów i osób zgłoszonych sztucznie utworzonych obrazów, które przenikają w głąb podświadomości. Nasze życie już zdobył, bezprecedensowe tempo, więc nie ma nic dziwnego w tym, że społeczeństwo całkowitej konsumpcji będzie wybrać obraz, a nie reputacji i prawdziwe konsumpcyjnych cech.

Nie mamy czasu, aby przeczytać biografię biznesmena z niezależnych źródeł, które stają się coraz mniejsze i mniejsze. Nie mamy czasu, i nie chcesz, aby zapoznać się z instrukcją na opakowaniu produktów znanych marek mody. Nasz salon fryzjerski już został określony jako obrazu-studio i na przedsiębiorców transmisji telewizyjnych i polityków o wątpliwej przeszłości, ale z „pozytywnego wizerunku”.

Dlatego kolejnym wieloaspektowe znaczenie angielskiego słowa «Obraz» – «urojone” „urojone” w niedalekiej przyszłości może być podstawową cechą rzeczywistości. A następnie w pełni zaufać może być tylko odległe gwiazdy, które stworzyły obraz bezinteresownych romantyków i poetów, filozofów ….

Share →