Bombki z nici: schemat tkania. Bombki z nici tkactwo

Bombki z nici: schemat tkania. Bombki z nici tkactwo

Bombki z nici – jest biżuteria, która jest bardzo modna. W ubiegłym wieku, takie dekoracje były rozprowadzane wśród hipisów i amerykańskich Indian. BAUBLES może być tkana na różne sposoby, w różnych kolorach, które wstawia i wzorów.

Bardzo często splot bombki z nazwiskami bliskiej osoby. Aby dowiedzieć się, jak prawidłowo splot bombki, wystarczy zacząć węzeł do prawej i lewej wiązce.

Jak splot Baubles nici dentystycznej?

Wyplatania bombki nici z poszkodowanym:

 1. Temat nici kilka kolorów, ale dla początkujących to wystarczy z dwóch kolorów
 2. Nożyczki
 3. Szycia szpilki
 4. Agrafka

Bombki z nici wyplatania stosowane dwa rodzaje tkania. bezpośrednie i ukośne.

Bombki z szycia dla początkujących: bezpośredni kompensowania

 • Na papierze milimetrowym trzeba narysować wzór lub ornament, który chcesz skojarzyć każda komórka jest odrębną jednostką.
 • Dla przędz tkackich 8 fenechki podjąć jeden z 5 kolorów i przędz o różnych kolorach.

  Jeden z tych włókien powinna być duże i długie. Tak, że nie kończy się w środku tkania, może wyciągnąć z motek nici. Inne wątki wziąć rozmiar metr.

  Końce nici musiał zawiązać węzeł. Knot musi być zabezpieczona agrafką. Będziesz tak wygodny splot bombki.

 • Główny wątek powinien przejść na wszystkich innych wątków, dzięki czemu węzły lewo. Wtedy zaczynasz wracać główny wątek, guzki provyazyvaya prawo.

  Węzły muszą delikatnie i równomiernie splot dół.

 • Aby rozpocząć tkać bombki, trzeba spojrzeć na schemacie, który wcześniej został sporządzony. Z biegiem głównym wątku po prostu trzeba zrobić węzeł na pierwszym z lewej i prawej kolor tła, aby dopasować litery i przejście głównej linii powrotnej, nie na odwrót. Litery są jasne i zrozumiałe, musi być starannie wykonane guzki. Fenichka musi być płaska i gładka.

  Fenichka będzie dłużej, oraz że nie ma wpływu na tkania, lepiej zamocować w kołek.

 • Na koniec trzeba wyplatania bombki zawiązać węzeł i splot prosty warkocz.

Bombki z szycia dla początkujących: ukośne tkania

Do tkania bombki tkackie ukośne trzeba wziąć 3 kolory nici do 2 nici połączyć je w węzeł. Wtedy pierwszy wątek powiązani sekund 2 razy, masz dwa guzki. Takie grudki vyvyazyvayut potrzebne dla każdego z następujących włókien we właściwym kierunku.

Przemian kolory, które lubisz.

Weave tego rodzaju bardzo proste, ale nadal trzeba dużo cierpliwości i uwagi. Bombki End skończyć jak również przez bezpośrednią plecionki.

Jak splot bombki z wzorem nici?

Jasne bombki z kolorowego nici może być wspaniałym dekoracji, która zapewni Ci z tłumu. Jeśli wiesz, co każdy z kolorów bombki, może stać się ważnym dodatkiem i niezapomniany prezent dla przyjaciół.

 • Weź długość nici do szycia jest 4 razy długość przyszłych bombki, 2 czarnym, czerwonym i białym wątku. Długość każdego z nich powinna być 120 cm. Wszystkie wątki na koniec krawata w węzeł i pin do pin poduszki. Wygładzić wątek i kolor rozpowszechniania w odpowiedniej kolejności.
 • Czerwona nić, znajduje się przy lewej krawędzi, krawat czerwony gwint na drugim podwójnym węzłem. Koniec wątku, który wychodzi z węzła, krawat innych wątków z rzędu, dzięki czemu każdy kosmyk około 2 guzka.

 • Po zakończeniu koniec pierwszej czerwonej nici, przesuń w prawo, aby uzyskać ukośną linię węzłów. Teraz przejdź do wątku, który jest lewy koniec, powinno być druga czerwona nić.
 • Po tym wątku tie czerwoną nitkę i zrobić podwójne węzły knot do końca serii. Na koniec szeregu po lewej powinien być biały i czerwony dwóch nici wątku.

 • Każdy następny wątek od lewej do prawej, nadal dzianiny węzłów, tworząc jedną linię ukośną. Guzki zrobić to samo i schludne bombki z nici uzyskać ładny i gładki. Dokręcić je z taką samą siłą. Gdy Fenichka dopletёte, zawiązać węzeł, a jego koniec jest splecione w warkocze.

Bombki pojawiły się w naszej kulturze Indian Ameryki Północnej. Dla nich to był symbolem przyjaźni i braterskiej relacji. W tym artykule wymieniono podstawowe zasady bombki tkania nici. które są szczególnie ważne dla początkujących.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz udekorować swój nadgarstek, przeczytaj artykuł z koralików bransoletki ręcznie.

Share →