Boże Narodzenie rzemiosło z papieru

Modele papierowe

Boże Narodzenie rzemiosło z papieru))))

Sztuczna Bombki choinkowe.

Pusty arkusz papieru może być początkiem życia dla wielu Nowy Rok i Boże Narodzenie produktów: płatki śniegu, anioły, wieńce, choinki, bombkami. Wyroby papierowe daje wielkie pole do wyobraźni. Aby dokonać symulacji piłki Boże Narodzenie z papieru, musimy:

Zwykły papier do drukarki, małe ostre nożyczki, papeteria nóż, ołówek, linijka, ozdobny sznurek lub nitka, klej w sztyfcie (można zastąpić dwustronną taśmą lub klejem PVA).

1.Raspechativaem szablon lub narysować odręcznie ołówkiem na białym papierze. Stawia dodatkowy 1 czyste konto. Produkujemy papier wzdłuż linii przerywanej.

2. Wyciąć kawałek piłki na konturze. W przypadku, gdy trudno jest używać nożyczek, przeciąć biurokratycznych szczegóły nożem. Po wdrożeniu papier powinien mieć dwa identyczne elementy – bale, wygięta wzdłuż.

Możesz wziąć tylko 4 arkusz i dostać 4 sztuk na raz, ale to lepiej wyciąć nożem biurowej lub specjalny frez.

3. Dla każdej z kulek muszą być wykorzystane trzy lub cztery części.

4. Zestawienie ich razem pokrywają się fałdy i zaklejone taśmą klejącą lub dwustronne.

5. Zapewnienie kształcie kuli, że części są równomiernie rozmieszczone wokół osi.

6. ostateczny szlif – zrobić dziurę i rozciągnąć dekoracyjne nici lub przewód.

Piłka bardzo dekoracyjne i biały, ale kolor lub projekt papieru wyglądają świetnie. Tę samą zasadę można wyciąć i inne dane lub miska z nowych wzorców, słuchać swojej wyobraźni!

Takie rzeźbione kule będą pięknie wyglądać nie tylko na drzewie, ale także przed oknem!

selena.kiev.ua/8303

Christmas ball wykonane z papieru

Warsztaty, oryginał, który został tutaj, dowiesz się jak własne ręce można przykleić stylowe piłkę papieru do dekoracji choinki, wnętrze Nowy Rok, a nawet do pakowania prezentów!

Ten hack jest trudniejszy do wykonania niż płatek śniegu z papieru, master class na produkcji własnych rąk, które zostały już opublikowane na naszej stronie internetowej, ale wierzę, że wynik jest tego warte!

Tak więc, do produkcji papierowych kulek trzeba:

* Papier (Whatman, papier krajobraz, Stare pocztówki i kalendarze, zwykły papier do drukarki, papier fotograficzny do drukowania na przezroczystym plastiku.)

* Oczko nici lub coś (na wiszącej kuli)

* Glina

* Ołówek

* Linijka

* Compass

* Nożyczki

/ Novogodnij_sharik_iz_bumagi.

Cebulki kwiatowe

Mogą być urządzone Choinka i pokój. Wielkość kuli około 10-15 cm. Nie mógł się oprzeć i, oczywiście, niemodne.

Proces światła, ale trwałe. A to, co się stało.

/ Użytkownicy / chirina / post14127.

Snowflake z pasków papieru

Możesz zrobić ciekawe płatek śniegu z różnych paskach papieru. W przypadku uruchomienia go z taśmy na bukiety, a następnie będzie udekorować choinkę. Możesz zrobić duże płatki śniegu z papieru kolorowego budownictwa, a następnie można użyć ich do dekoracji sali lub klasy.

/ Użytkownicy / linashu / post14087.

Im bardziej kolorowe, jaśniejsze i bardziej różnorodne ozdoby świąteczne, radosne święto, więcej zabawy dla nas wszystkich.

Oto zawieszenie, które mogą ozdobić pokój w przeddzień święta. Robią z dowolnego kolorowego papieru. Jedynym warunkiem – długość arkusza powinna być większa niż 2-krotność szerokości.

/ Użytkownicy / linashu / post14110.

Share →