Boże Narodzenie zabawki Paciorek

Boże Narodzenie zabawki Paciorek

Jeśli nie hafty, nie jest za późno, aby zrobić Sylwester zabawki Paciorek. Można je ozdobić choinkę, wnętrze pokoju. I te zabawki mogą stać się pamiątki dla swoich przyjaciół i znajomych.

Christmas Toys paciorków: Anioł

Jak spojrzeć na to Anioł splotu koralikami. Weaving schemat jest bardzo prosty, więc to może nawet kilof dziecko! Musisz splot kulki (do ciała), cięcia lub szklane kulki (na skrzydłach), dla drutu głowy i kulek.

Po pierwsze, znajduje się centrum drutu. Wyginać drut w tym momencie w formie alfabetu łacińskiego L. nanizhite 7 koraliki do owczarni. Następnie łańcuch na jednym końcu przewodu 6 więcej kulek. Nie pozwól im slajd, trzymając na końcu przewodu.

Przełóż końcówkę drutu przez koraliki 6 i dokręcić. Jeśli to konieczne, spłaszczyć otrzymał dwa rzędy kulek (patrz. Diagram poniżej). Teraz napis na jednym końcu drutu 5 koralików, przez nie przeskoczyć na drugi koniec i dokręcić.

Nadal splot tak do ostatniego wiersza. składa się z pojedynczych perełek.

Teraz możliwe jest zacząć tkać skrzydła. Weź długi koniec drutu i sznurka na jego trąbki lub cięcia (liczba zależy od wielkości twojego anioła) i przechodzą przez przewód trzecim rzędzie ciała (składającej się z trzech kulek). Zdobądź jedno skrzydło.

Teraz napis na tej samej ilości oplot lub kawałki, jak ostatnim razem, i przechodzą przez przewód pierwszym rzędzie ciała (składającego się z pojedynczych kulek). Skrzydła gotowe!

Teraz pozostaje on dokonać głowę i halo. Brakuje oba końce drutu przez zgrubienie przeznaczone do głowy. Na długim końcu nanizhite drutu 8 kulek, a na drugim końcu przewodu zrobić pętlę, na której można zawiesić swój anioła.

Następnie oba końce i owinąć wokół przewodu bezpośrednio pod halo. Odetnij nadmiar przewodu. Twój anioł jest gotowy!

Christmas Toys paciorków: Wieniec

Po prostu splot Christmas zabawki w postaci małych kulek świąteczne wieńce. Do wytwarzania cewki trzeba cienki drut, koraliki (można wziąć srebro, ale można – czerwony i zielony, aby Państwa produkt bardziej jak prawdziwy wieniec), pierścień z grubszym drutem o tej samej średnicy, co w przyszłości wieniec, wstążka do zawieszenia i małych szczypce.

Na początek Drut ciąg na kulkach. Ilość kuleczek zależy od średnicy i średnicy rzekomego wieńcu, ale średnio w wieńcu o średnicy 5 cm potrzebuje około 100 perełek. Teraz możesz zacząć tworzyć wieniec. Weź koralik, trochę ciągnąć ją do niej był „nagi” drut.

Korzystanie szczypce, skręcać przewodu rozpocząć koralik, tak że w końcu okazało się, że niewiele więcej niż drutu skręconego cala (patrz. Rysunek).

Przechowywać w każdym koraliki druciane, aż kuleczki nie są jeszcze zakończone. Następnie spłaszczyć „oddziałów” z końców koralikami tak, że wyglądają w różnych kierunkach: jeden – w prawo, drugiej – w lewo, tak aby wieniec był mniej lub bardziej symetryczne. Następnie przeciąć drut w odległości kilku centymetrów od ostatnich perełek.

Te kilka centymetrów trzeba będzie ustalić początek i koniec wieniec na bazie drutu.

Owiń łańcuch na dole po lewej i bezpieczny z lewej drutu. Delikatnie spłaszczyć wieniec i upewnić się, że nie ma „luki”. Być może trzeba zmienić kilka koralików. Potem zawiązać wstążkę na wieniec.

Twoja zabawka jest gotowa!

Ponadto archanioła i wieniec może być inne świąteczne zabawki Paciorek. na przykład, choinki i śniegu. Idź na całość!

Share →