Bukiet z cukierków, master class

Bukiet z cukierków, master class

    28 sierpnia 2013

Klasyczny prezent, idealny dla każdej uroczystej okazji – zestaw bombonierki i piękny kwiat aranżacji. Jednak życie krótkich ciętych roślin, ale chcą prezent uczta dla oczu jak najdłużej! A pole cukierki najbardziej luksusowy ginie w stosie podobnych ofert i nie powoduje entuzjastycznych emocji …

Bukiet z cukierków – nowa interpretacja tradycyjnego prezentu, który oferuje znakomity wygląd i trwałość – kompozycja może służyć jako dekoracja wnętrz, jak długo, jak nie chcesz coś słodką herbatę. Cukierki kwiatów dzieło sztuki może być przedstawiony jako oddzielny dar, i może być łączony z zabawek, ozdób i małych upominków.

Cukierki bukiety – nie tylko moda, ale również świetny sposób, aby zaoszczędzić budżet rodzinny. Sprawdź następujący master-class produkcji Bukiet słodyczy i przynieść wyrafinowaną kompozycję jako prezent dla nauczyciela na 1 września. Ręczyć – to będzie kosztować mniej niż bukiet świeżych kwiatów, i pasja będzie nieporównywalnie więcej!

Do produkcji cukierków bukiet w odcieniach bzu delikatnych trzeba:

– pudełko czekoladek;

– tyczki drewniane (można użyć laski do grilla);

– Floral zielony papier;

– folia i papier kolorowy do pakowania;

– wstążki i koronki satyna;

– małe pluszowe zabawki;

– Opakowanie celofan;

– taśma klejąca.

Delikatnie przebić cukierki z drewnianym kijem. Głównym „trick” ma temperaturę czekolady – chłodzi czekolady jest bardzo nietrwały i od dołu dyszy wtryskowej pęknięć i „odcisków palców” potekshuyu czekolady, i jest to bardzo proste do odkształcania.

Od cukierków w tym bukiecie odgrywać rolę nie tylko biżuterię, ale także uczta i jedzenie wymagają opakowania zabezpieczającego – zawinąć słodycze jasne celofan. Spun celofan na patyku i poprawek taśmy.

Cięte kwiaty kolorowego papieru, dodawać je i przebić się mały otwór w środku. Prezentowana opcja – tylko jedna z możliwości, można połączyć kolor do smaku, na przykład, aby użyć monochromatyczne papier do zewnętrznej warstwy płatków i koloru – dla wewnętrznego.

Umieszczenie cukierka z kwiatem przez włożenie kija w otwór.

Skręć w drzewo suche zielonych roślin siłę nie tylko czarodzieje jednak, że trzeba zrobić wszystko magiczną arsenał, a do nas – tylko papier kwiatowy zielony.

Pokroić w cienkie paski papieru.

Proszę trzymać zieloną wstążką – uzyskać prawdziwy kwiat łodyga!

Nie było papieru w ręku? Dołącz wyobraźnię i wykorzystać zielone wstążki satynowe! Końcówka papierowym lub satynową tasiemką naprawić za pomocą taśmy klejącej lub pistoletu do kleju.

Podobnie zrobić wymaganą ilość cukierków kolory i tworzą kompozycję za pomocą różnych kwiatowy wystrój.

Ostrożnie wyciągnąć ostateczny skład tiulu.

Papier pakowy chroni delikatną delikatność i dać kwiaty luksusowy wygląd.

Naprawimy papieru i koronki wstążki związać się kilka.

Ostatnim akcentem – elegancki łuk satynową tasiemką.

Dekoracje bukiet łuk.

Mała atrakcją – pluszowe zabawki przymocowane do Bantu, daje pierwotnego i estetyczny wygląd.

Proponowane mistrzem klasy Bukiety produkcji cukierków pozwala zrozumieć podstawowe zasady „słodkich” kolory i przejść do tworzenia unikatowych utworów tematyczne – ślub, szkołę, lub jakiekolwiek inne.

Share →