Candle Making

Candle Making

2. Blok (składający się z dwóch części)

Kształt Kolor może się różnić.

Przygotowanie opresji.

Przed wylewanie wosku lub parafiny formy przede wszystkim do przygotowania knota. Grubość zależy od średnicy jarzma iskier w przypadku świec nie jest cylindryczny, średnia średnica wykonaniu. Jeśli knot nie nadaje się do wielkości świecy w procesie spalania świecy znacznie dymu, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Gotowanie opresji. Na jednej stronie naszych form mają specjalne małe nacięcie umieścić jarzmo ucisku tam i podłączyć formularz do knota nie wyjdzie w przyszłej pracy mogą zawiązać węzeł. Weź 4 gumki do ceny. I zabezpieczone w postaci specjalnych rowkach na formularzu. Jeśli nie ma pasma kauczukowe mogą być stosowane do tworzenia taśmy klejącej nawijania.

Aby naprawić jarzmo może być używany na górze drutu, wykałaczki, ołówki, długopisy – ogólnie, jakichkolwiek materiałów pod ręką.

Teraz możesz zacząć topienia i odlewania świec woskowych.

Stopienia parafiny lub niezbędne w łaźni wodnej. Temperatura topnienia zależy od wielu czynników. Zwykle 80-120?

C. Jeżeli zakłada się wosk topi się w temperaturze 64 ° C, ale w formie odlewniczej najlepiej jest wykonywać w temperaturze 80 ° C w jednym etapie, w celu uniknięcia tworzenia szwów.

Jeśli formularz jest mały, odlewania wosku, można skorzystać z kadzi. Po odlaniu, pozostawić do ostygnięcia wosku. Gdy wosk całkowicie twardnieje, co następuje po około 6 godziny w powierzchni zagłębienia, tzw stożka rozszerzalności cieplnej wosku.

Roztopić wosk ponownie i delikatnie wlać do studni. Aby nie była widoczna granica pomiędzy dwoma poziomami, to zaleca się, aby wlać wosk o temperaturze wyższej niż 10 stopni po raz pierwszy. Jeśli nie masz termometru, spróbuj wypełnić tylko studni i przykryć trochę wosku na krawędzi poprzedniej postaci.

Podczas odlewania grubą wosk ochładza jak powinien być przebita kilka razy szprychy Oryginalna ucisk w celu uniknięcia tworzenia się pęcherzyków powietrza. Wosk należy ochłodzić powoli, inaczej wtyczka może pękać.

Gdy wosk twardnieje połowa świecy można ostrożnie usunąć. Za pomocą noża cięcia narośli powierzchni produktu (o ile istnieją) są utworzone na wspólnej formie. Potem świeca na stole do dalszego chłodzenia. Jednocześnie uniknąć ostrych wahań temperatury i drgania. Oczyszczona formę z wosku i przemywa płynu do mycia naczyń.

Jeśli używasz formy nie składane, należy poczekać do całkowitego chłodzenia i krzepnięcia wosku na czasami trwa cały dzień.

Jako wosk daje mały skurcz, schłodzone gotowy do knota świecy jest wyciągnięta. Ponieważ nasze postacie są wykonane z elastycznego silikonu, wyciągnąć gotowe Świeca ma żadnych problemów.

Mocno przegrzany zwolni wosku dużo pary wodnej, co może być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Pary z wosku może kończyć się na 180? C. Nigdy nie gasić płonącego wosku Płomień wody, przykryć ściereczką, aby ugasić płomienie z wodomierza mogą tworzyć kulę ognia.

Pozwól świeca na 24 godzin, a to jest możliwe, aby palić.

Tylko dla odlewania świec parafinowych, można użyć różnych kolorów, zmieszane z łoju (łoju świeca zapewnia miękkość, dzięki czemu jest mniej kruche). W przypadku czopków można użyć barwniki barwiące, tłuszcz, ponieważ są one łatwiej rozpuszczalne w wosku i pozostawiono do równe nasycone. Rozgrzej masowa świeca wlewa się do form, w których knot jest ustalona z góry.

Kształtowania chłodzoną wodą, a po zestaleniu świecy mogą być usunięte.

Share →