Choroba Peyroniego

Choroba Peyroniego

Mówią, że historia nie toleruje Tryb łączący. Ale nie jest to ciekawe, aby wyobrazić sobie, co by było losy świata, choć. Pierwsze pojęcie o kronikach, notatek, wspomnień, badań, nauki o pasji, stylu życia, zachowania konkretnej osoby, jedna (czasami słabe i chorowite) fala strony w historii, nie jest łatwe, aby upewnić się, że są one często zawrotną triumfuje lub wstyd wstyd – następstwem choroby.

Tak, Piotr III, znany lepiej jako mąż Katarzyny II, miał chorobę Peyroniego, bo z tego, co nie jest w stanie spełnić obowiązki małżeńskie. Okazał się pechowy król w recepcji współczesnego lekarza andrologii, wszystkie jego intymne problemy zostaną rozwiązane w mniej niż godzinę. Pleasuring by spłodzić jego pożądliwe kobiety w komnatach królewskich, oglądać, że nie muszą zaczynać się i kończyć miłośników Cloud biedaka, a może historia państwa rosyjskiego byłby inny.

Objawy choroby Peyroniego

Fibroplastic stwardnienie prącia, lub, bardziej powszechnie określane jako choroby pacjentów i samych, choroby Peyroniego lekarzy, została odkryta przez francuskiego lekarza – tego osobistego lekarza króla Ludwika XV w jego sierpnia pacjenta nawet w 1743 roku. Firma wybrana dobre – monarchów stałe. Tylko jedna osoba prawie gotów dzielić ich los.

Dwie trzecie chorych, choroba twierdzi główny objaw choroby Peyroniego – ból, dowody zapalenia. Że ból sprawia, że ​​osoby do rozpoczęcia badań nad jego dumy. To było wtedy, że on znajdzie trudne, z uszczelką-wyraźne kontury płytki. Nieprzyjemne odkrycie przynosi osoba ponure myśli. Uspokój się!

Chorobę Peyroniego nie jest związany z rakiem, a tak zwane małe tkanki łącznej i nie stanowi żadnego zagrożenia dla życia. Ponadto, nigdy nie bolesny proces zlokalizowana w cewce moczowej, więc Zaburzeń “małe wymagania” pacjenci nie stało. Objawy choroby Peyroniego oczywistego jeszcze kilka miesięcy po rozpoczęciu choroby, penis zaczyna się odkształcać, zginać. Czasami są problemy i poważne, z erekcji.

To ma niewiele wspólnego z bezproblemowego samochód prowadzony przez jego właściciela, gdzie chce, kiedy chce i bezwypadkowy.

Nie myśl, że choroba dotyka tylko monarchów. Choroba Peyroniego – nie szczególności choroba królewska i choroby, niebezpieczne dla wszystkich mężczyzn w średnim wieku. 35-40 lat, kiedy już zaczynają wykazywać pierwsze oznaki naturalnego rozpadu, męskiej energii spada powoli, a montaż nie zawsze jest silny i stabilny. Coitus czasami występuje, gdy nie ma wystarczającej sztywności prącia. Prowadzi to do uszkodzenia prącia i mikronadryvy – a raczej to mezhkavernoznoy przegroda. To wyzwalacz choroby.

Ponadto, elastyczność tkanki zazwyczaj pogarsza się wraz z wiekiem, co zaostrza chorobę.

W młodym wieku, kiedy montaż na tyle silny, i sprężystość tkanki jest dobre, prawdopodobieństwo takich urazów i łzy małe. Wobec objawów choroby Peyroniego w młodych ludzi, lekarze bardzo uważać, aby nie spieszyć się umieścić pozornie oczywistej diagnozy. Spędzają różnicowania między wrodzonymi krzywizny penisa i jej guza, w razie wątpliwości przeprowadzić biopsję w celu ustalenia diagnozy jest poprawna i wybierz odpowiednią metodę leczenia.

Choroba Peyroniego nie jest zagrożone i osób starszych. Według WHO, jeden z trzech mężczyzn w wieku powyżej 60 lat, nie są w stanie wykonywać stosunku płciowego powodu braku erekcji i zmniejszonej aktywności seksualnej. Fakt ten nie wymaga dalszego komentarza.

Ale mężczyźni 30-50 lat trzeba bać się jej. Na miejscu łez tworzą małe krwotoki, bolesne zapalenie rozwija i rośnie łączną blizny – to tylko formy łatwo wykrywalny tablicy. Często zwłóknieniowych znajduje się na grzbiecie części penisa, złamania sprężystości tkankach. Tablica i staje się przyczyną jest to, że podczas erekcji erekcji tkanek – dwóch głównych struktur składających się na penisa – i wyciągnął nierówno zdeformowane.

Najczęściej gięcia jest skierowane w górę, jej kąt może wynosić 900 lub więcej. Nie można bliskości, w szczególności gdy istnieje erekcji jako jeden z objawów choroby lub chorobami towarzyszącymi.

Choroba Peyroniego rozwija się stopniowo. Od powstania aseptycznej (bakteryjnego) zapalenia na mikrourazy miejscu do powstawania blizny działa 1-1,5 roku, po którym tablica jest zwykle przestaje rosnąć, gięcie nie zwiększa ból ischezaet.No odporne na choroby i nie zamierza się poddać. Niezależnie tablice i zniekształcenie prącia nie znika prawie nigdy (w literaturze naukowej opisano tylko kilka takich przypadków).

Walka z chorobą wymaga cierpliwości i wytrwałości od pacjenta przez lekarza.

Leczenie choroby Peyroniego

Istnieją dwa sposoby leczenia. Leczenie zachowawcze choroby Peyroniego jest skuteczna tylko przez 3-4 miesięcy od początku choroby, gdy proces zapalny dominującego. Wśród metod medycznych stosowanych tradycyjnie witaminy E (alfa-tokoferol) od 400 do 600 mg na dobę (specyficzne dawki określone przez lekarza) przez kilka miesięcy, a także terapii fizycznej, takich jak fonoforezę kortykosteroidami Lydasum.

Ostatnio, w celu leczenia choroby Peyroniego z powodzeniem stosowane lazero zmiany promieniowanie magnetyczne. Ale do każdego wstrzyknięcia narkotyków do płytki nie jest pożądane. Każde ukłucie – więcej mikrourazy i może spowodować odwrotny skutek, wywołując dalsze postępy choroby.

Jak tylko blizna jest utworzone każde leczenie zachowawcze staje się mniej efektywne. W tych przypadkach, w których tablice zaczynają leżał wapnia i tkanka kostna jest utworzona, to lepiej, aby nie tracić czasu na leki i fizjoterapii i natychmiast rozwiązać wszelkie problemy chirurgicznie.

Chirurgiczne leczenie choroby Peyroniego (Głównymi wskazaniami do niego: stabilne deformacja penisa co najmniej sześć miesięcy, nie nadaje się do leczenia zachowawczego i stwarza trudności podczas stosunku) mogą być prowadzone przez dwóch podstawowych metod.

* Nesbit praca-Schepleva. Wygiętej stronie penisa fałdy utworzone a tym samym jego deformacja jest wyeliminowane. Tablica tak, aby nie powodować dodatkowego bliznowacenie i nawrotowych krzywizny w tym przypadku nie są usuwane.

Operacja jest bardzo prosta – trwa tylko 30-40 minut, a już na 2-3rd dzień po pacjenta do domu.

* Gdy na choroby Peyroniego połączeniu z zaburzeniami erekcji, eksperci wybierają endokavernoznom z jednoczesną protezy prącia korekcji krzywizny. Dzięki nowoczesnej technologii tworzy unikalną protezę o zmiennej sztywności. Są one w pełni naśladować stan erekcji, i odpocząć. Po zagnieżdżeniu się w funkcji seksualnych jest w pełni odrestaurowany, zachowuje wszystkie etapy stosunku płciowego: orgazm, wytrysk. I protezy tracą swoje właściwości przez lata.

Zewnętrznie, dotykowy i “działalność” Penis implant nie podszywanie. Partnerów seksualnych mężczyzn, którzy przechodzą takie działanie, nic do odgadnięcia i zawsze będzie w błogiej nieświadomości. Dodatkowo, podczas niektórych czynności może wydłużyć penisa choroby Peyroniego, który jest nieco “siedzi” ze względu na zmniejszenie sprężystości tkanki. Powodu, aby się bać i nie zrezygnować z pracy.

100% sukces, oczywiście, może zagwarantować tylko Boga, ale zgadzam się, że 95 z 100 udane operacje – tak źle.

Tak, że powszechna opinia choroby Peyroniego jest nieuleczalna bezpodstawne. Nowoczesne metody leczenia zwrotowi dawnej siły i pozwolić, aby znów poczuć wszystko

PA Scheplev, dr, profesor nadzwyczajny

Share →