Choroby grasicy

Choroby grasicy

Grasica znajduje się w dziale górnego przedniego śródpiersia. U dzieci, to osiągnie krawędź języka i obejmuje piersiowej i szyjnego kręgosłupa. U dorosłych, tak zwany ogrzewacz kieszeniowy szyjka nie jest możliwe w ogóle.

Dlatego grasicy ma inny, mniej wspólną nazwę „dzieciństwo Żelazny”. Objawy ciała u dzieci i zdefiniowane klinicznie wyraził.

Najczęściej dzieci niemowlęta narażone na wzrost patologii grasicy, które nazywa thymomegaly. Może rozwijać się do różnych chorób dzieci, oraz wpływ czynników zewnętrznych, które negatywnie wpływają na organizm. Ta choroba jest chorobą dziedziczną.

Większość wszystkich przypadkach naruszenia grasicy u dzieci we wczesnym wieku, opracowane dla różnych patologii ciąży, matka, chorób zakaźnych, pod koniec ciąży, nefropatii.

Objawy choroby

U dzieci choroba grasicy pokazano jak następuje:

– Wszystkie węzły chłonne wzrosty;

– zwiększone tkanki na tylnej powierzchni migdałków i gardła, migdałki;

– x-ray wykazuje wzrost grasicy;

– dziecko ma inne zaburzenia rozwojowe (przepukliny, zwichnięcia stawu biodrowego, syndaktylii);

– nieregularne bicie serca;

– niedociśnienie;

– istnieje wzór marmuru skóry dziecka;

– zimne kończyny, nadmierne pocenie się;

– otyłość;

– stulejki i wnętrostwo u mężczyzn i dziewcząt – niedorozwój narządów płciowych.

Ale Thymomegalia może dojść do noworodka. Tak rodzi się więcej pipsqueak masy, po czym traci, to zyskuje. Dziecko blady, a na jego piersi jest wyraźnie widoczne żylna retikulum.

Gdy płacze lub stres objawia sinicę.

Ponadto, obecne te dzieci kaszel bez wyraźnej przyczyny, co zwiększa w czasie, gdy dziecko jest w pozycji poziomej. Ponadto okruchy powstaje temperaturę subferilnaya na przeziębienia, które trwa bardzo długo. Ponadto charakteryzuje się pocenie, częste wymioty i nieregularne bicie serca.

Dzieci z takimi zaburzeniami jak Thymomegalia bardziej podatne niż inne infekcje wirusowe dróg oddechowych i wielu innych chorób. Do diagnozowania konieczne jest zbadanie objawów klinicznych, jak również USG i RTG danych.

Leczenie thymomegaly

Patologia pierwszego i drugiego stopnia pozwala szczepień u dzieci. Jednak lekarz gdy jest to konieczne, aby ocenić każdy przypadek jest indywidualny, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na etapie choroby grasicy, ale również od ogólnego stanu zdrowia niemowlęcia. Dzieci pokazuje hipoalergiczne diety.

Thymomegalia trzeciego stopnia pełna uwaga ze zwolnienia lekarskiego od rutynowych szczepień na okres do sześciu miesięcy. Jedynym wyjątkiem jest szczepienie przeciwko poliomyelitis. Zagadnienia związane z szczepień wykwalifikowany pediatra, czasami uciekając się do endokrynologa lub neurologa.

Jeśli nie są zabezpieczone przed dziećmi upośledzenia lub drgawki występują, to zaleca się, aby odwołać się do leczenia thymomegaly.

Leczenie

Jeśli dziecko jest narażone na stres, rozwinął nerwic i poważne choroby, leczenie steroidami mu przepisane przez pięć dni w szczycie choroby.

Przygotowując te dzieci w wieku poniżej trzech lat, w pracy, to jest specjalny program terapii z hydrokortyzonu lub prednizolonu. Ponadto, powinno być ciągłego monitorowania ciśnienia krwi. Jeśli nie ma nawet najmniejszej możliwości, zaleca się korzystanie z lokalnych znieczulenie zamiast znieczulenia ogólnego.

Wszystkie te środki mogą pomóc w ochronie dzieci przed thymomegaly rozwoju niewydolności kory nadnerczy, ponieważ w niektórych przypadkach może być śmiertelna.

Dieta żywności dzieci z chorobami grasicy powinien być wzbogacony żywności, które zawierają dużo witaminy C. Z tego amiss syropu i bioder bulionową, papryka, porzeczki, rokitnika, pietruszka, pomarańcza, cytryna, kalafior i brokuły.

Dzieci muszą być podejmowane z thymomegaly gliceryny (słodka), aby pobudzać korę nadnerczy. Również dzieci są często przepisywane leki o właściwościach adaptacyjnych, takich jak żeń-szenia syberyjskiego.

Dzieci cierpiących na choroby grasicy ASA nie mogą być stosowane do leczenia różnych chorób, gdyż lek może prowadzić do rozwoju astmy aspiryną.

Co kwartał, dziecko z thymomegaly powinny przejść biodynes zabiegów i adaptogenów (chiński magnolia winorośli, żeń-szeń, Eleutherococcus).

Dwa razy w roku, dziecko powinno być brane etimizol, glicerolu. Wymagane do osiągnięcia dziecku sześć lat leczenia i ambulatorium rejestracji.

Rodzice powinni być należycie czas i zapobiegania wysiłku chorób układu oddechowego. W tym celu konieczne jest stosowanie maści i oksolinowy interferonu leukocytowego.

Dzieci powinny być zawsze w ambulatorium, obserwując ich pediatra i immunolog i endokrynolog, laryngolog i gruźlicy. W wieku szkolnym dzieci te należą do drugiej grupy zdrowia.

Najczęściej objawy są thymomegaly, aż dziecko osiągnie wiek szkolny, kiedy znikają lub przejść do innej choroby grasicy lub innych narządów i układów. Aby choroba nie rozwijać, powinien stale monitorować postępy.

Katarzyny,

– Proszę zostawić swój komentarz poniżej! Ważne jest, aby poznać Twoją opinię! Thank U!

Share →