Chrzest dziecka

Chrzest dziecka

Chrzest dziecka – jest największym wydarzeniem w jego życiu, niech jeszcze, i nie rozumie znaczenie tego sakramentu. Święto Trzech Króli po prostu wpisać w kręgu rodzinnym, jest niczym, jeśli nie jest to święto na dużą skalę. W tym festiwalu, jak w każdej innej ważnej idei, bo skromne spotkania domowe czasem bardziej odpowiednie na taką okazję. Jeśli miał zaszczyt być ojcem chrzestnym dziecka lub zapraszamy do odwiedzenia w związku z tym wydarzeniem, trzeba wybrać prezent na chrzciny.

Prezent o takim przypadku musi być wyjątkowy. Jest to rzadki przypadek, gdy prezent jest wybrać zawartość, choć nie ma zastosowania w życiu codziennym. Nie ma potrzeby, aby dać do chrztu ubrania, zabawki i inne artykuły gospodarstwa domowego – zostawić je dziecku urodziny.

A teraz najlepszy prezent na chrzest dziecka stanie się ikona. Ikona powinna dać tylko do tych ludzi, którzy należą do Kościoła prawosławnego poważnie. Jeśli rodzice postanowili ochrzcić dziecko, jest to wyraźnie wskaźnik ich wiary, więc jest to bezpieczne, aby dać odpowiednią ikonę.

Jeśli nie rozumiesz to, jakie w obecnej ikonę na chrzciny, dajesz oblicze świętego, po której o nazwie dziecko. Jeśli dziewczyna został ochrzczony, otrzymał obraz Matki Boskiej. Potrzebne są również ikony z oblicza Chrystusa w każdym domu. Jeśli dziecko jest w złym stanie zdrowia, a następnie wybrać ikonę prezent św Pantelejmona.

W obecności rodziców dziecka Ojciec chrzestny problemów we wszystkich obszarach, daje cały Ikona rodziny św Matrona.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz dać ikonę, to będzie dobry prezent dla wszystkich literatury religijnej dla dzieci, takich jak Biblia dla dzieci lub książki, opowiadał, jak zachowywać się w kościele. Stając starsze dziecko będzie zapoznanie się z tych książek i staje się prawdziwym prawosławnych. Dobry prezent dla całej rodziny będzie pięknie urządzone modlitewnik.

Daj krzyże uznane złe, nawet jeśli są one wykonane z metali szlachetnych, więc z takiego prezentu na Chrzciny lepiej wstrzymać się. Jeśli chcesz dać dziecku dekoracji, to lepiej dać łańcuch, do którego dziecko wisi krzyż Jego.

Share →