Ciasto francuskie potrawy

Ciasto francuskie potrawy

Lekkie, cienkie, chrupiące, złociste … to co się stało Ciasto francuskie potrawy, których przygotowanie, wystarczająca jest skomplikowane. Ciasto francuskie – podstawą torty, kishey, pizzy i innych wypieków. Jeśli zdecydujesz się gotować potrawy z ciasta francuskiego zaskoczyć i zadowolić gości – jesteś na dobrej drodze! Ciasto z kremem warstwowy lub serem quiche może naprawdę uratować wieczór! Dlatego dobrze jest mieć pod ręką najważniejsze składniki ciasto: mąkę, masło, oliwa z oliwek, sól, jaja, drożdże i cukier.

To ciasto jest bardzo trudne do wytworzenia i wymaga dużo cierpliwości kulinara.Prigotovleniyu francuskim cieście można spędzić cały dzień. Spróbuj raz i będziesz sobie sprawę, jak wiele self-made produkt różni się od zakupu. Wielki francuski wynalazek, sięga XVIII wieku, ciasto francuskie – tajemnica sukcesu gospodyni!

Jak poprawić receptury ciasta francuskiego? Jakie tajemnice?

· Kishi, pasztety. Nakłuć ciasto widelcem przed wysłaniem go do piekarnika, aby uniknąć tworzenia się „baniek”.

· Pies. Dobre krayas kleju za pomocą białka jaja, żółtka i wodę. Złoceń na szczyt, ale nie produktów.

· Mięso w teście. Nie absorbuje nadmiar ciasta i soki mięsne danie uniemożliwia z kijem. Aby to zrobić, zawinąć mięso w cieście, posypać semoliny.

· Słodkie placki. Złocenia góry artykułów żółtka jaj rozcieńcza się małą ilością cukru i mleka, przez 10-15 minut przed końcem gotowania. Jeżeli nie płaszcz bok nie ciasta pęcznieją i złuszczają dobrze.

Francuzi nazywają ciasto francuskie „krwawnik” – i to nie jest przesada. Ciasto pieczone w temperaturze 200 ° C (w przypadku powyżej, to po prostu nie wzrośnie).

Share →