Ciasto zebra

Ciasto zebra

Tak, jak upiec ciasto „Zebra”. Zebra placek recepty mogą być różne, najważniejsze – płyn testy konsystencji. Zebra placek jest zwykle przygotowywane w śmietanie, to klasyczne ciasto. Jeśli potrzebujesz tort bez kremu zebra, zebra ciasto można piec w przepisie jogurt jest praktycznie identyczny do bazy. I można to zrobić bez jogurtu, przy, na przykład, przepis na ciasto Zebra z ciasta na herbatniki. Jeśli gotować z ciasta ciasto „Zebra”, instrukcje krok po kroku ze zdjęciami poprosi, że po prostu wymieszać połowę ciasta i kakao na przemian dodawać jasne i ciemne w środku ciasta na blachę.

A jeśli następnie lekko widelcem lub wykałaczką prowadzić, a następnie uzyskać inną opcję Zebra Cake – Marmur ciasto. Przepis jest dokładnie to samo, i to różni się bardziej chaotyczny układ paski i plamy.

Bez względu na przepis na ciasto Zebra wyboru, to ciasto z pewnością przyciągnie uwagę i podnieść na duchu. Cóż, patrz przepis na ciasto „Zebra” z ze zdjęciami naszej stronie pomoże Ci oryginalny wzór paskowy.

Share →