Ciśnienie w oczach opisu

Ciśnienie w oczach → opis

Więźniowie w zamkniętej kapsule ze wszystkich stron oka wodnistej oka i ciała szklistego oka mieć jakieś ciśnienie od wewnątrz, obsługuje pewną stresu, powoduje dźwięk jego oczu, jego Ciśnienie wewnątrzgałkowe (IOP) opisuje witryny.

Pomiar ciśnienia śródocznego nazywa tonometru. Normalna wartość ciśnienia wewnątrzgałkowego jest 26/08 mm Hg. Ważne jest, aby raz na trzy lata (po 40 latach) testowany w biurze w pełnym wymiarze czasu ciśnienie wewnątrzgałkowe. tak, aby nie pomijać Początek takiego groźnego chorób oczu, takich jak jaskra, który jest jednym z głównych przyczyn ślepoty wzrokowego i populacji osób niepełnosprawnych.

Jaskrze, wewnątrzgałkowe ciśnienie wzrasta, prowadząc do ucisku nerwu wzrokowego i jego atrofii, co jest wynikiem nieodwracalnej utraty wzroku.

Może to nastąpić przez długi czas i są bezobjawowe, ale czasami gwałtowny wzrost ciśnienia śródgałkowego towarzyszy ból w SINOY oczu lub whisky, bóle głowy, zaczerwienienie oczu i zaburzenia widzenia. Jest ostry atak jaskry, w której wynik zależy od prędkości obróbki do lekarza i czas realizacji do leczenia, w tym chirurgiczne.

Share →