Co dać dziewczynie 7 lat

Co dać dziewczynie 7 lat

Co dać dziewczynie na siedem lat? Im młodsze dziecko, tym łatwiej jest kupić zabawki. Nie ma znaku „1 +”, a następnie dopasować! Dotychczas gorsze rzeczy.

A goście czasem cierpią na wiele tygodni, wybierając to, co dać dziewczynie siedmiu lat.

Prosimy o dziecko, które idzie do pierwszej klasy, nie jest łatwe. I nie jest to, że do siedmiu lat dziewczynki zamieniają się w prawdziwych księżniczek – słodkie, ale bardzo niegrzeczne. Wcale nie!

Jest bardzo uprzejmy i miły, sympatyczny i taktowny przypadki. To właśnie dla tego pokolenia starszego wieku przedszkolnym podzielono na grupy w zależności od zainteresowań i – odsetki – dużo.

Niektóre był chory przez długi czas i wróżki lalki, inni po prostu poszedł do pięknej chwili Sukienki i ryushey. Niektóre chłopięca miłość gry – Tank Battle, pistolety, samochody, inne, jak prawdziwa dama, szczerze szczęśliwy księżniczka sukienki i różowe zestaw do makijażu .

Dlatego, niezależnie zdecydować, co dać dziewczynie 7 lat, nie można odgadnąć dziewczynę urodziny i zostawić niedosyt.

Najbardziej rozsądne wyjście – zapytać rodziców. I nie raz wspomniał, że należy zadać pytanie, specyficzne. Jeśli po prostu zadzwonić i zapytać: „Co podać na siedem lat?” To jest prawdopodobne, aby usłyszeć „pieniądze” lub „coś na swój gust.”

Ale jeśli powiesz nam o swoich planach po analizie Shop, i oferują wybór, prawdopodobnie będzie się szeroko zakrojone konsultacje.

Jeśli masz zamiar odwiedzić dziewczynę, 7 lat, zawsze sprawdzane z matką i chce grać w domku dla lalek z rodzinami zwierząt lub preferują grę planszową jak „Monopoly” czy „Munchkin”?

Uwielbia wróżki „Winx” lub respektuje lalki z „Monster High” (która, należy zauważyć, w rzeczywistości, różnorodność „religii” dzieci). Bądź zadowolony wielka encyklopedia zwierząt. Globe i ustaw odkrywcy?

W tym wieku dzieci w całości otwarte instynktu kolekcjonerskich. Wybierają temat dla fanatyzmu („Winx”, „Brats”, „Monster High”, „Little Pony”, „Barbie”, „Littlest Pet Shop”, itp) i są gotowi zrobić wszystko, aby dostać nowy Kolekcja zabawek. Dlatego wiedząc, że dziewczynka „źle”, jak pasja, możesz stać się najlepszym gościem, jeśli występuje coś miejscowego.

Istnieją dwa „ale”: po pierwsze, potrzeba monitorowania tej choroby, ponieważ dziecko szybko ochłodzić i infekują nowe zainteresowania. Jeśli 7 lat tańczyli z radości i lalki z „Monster High”, a następnie 8, otrzymał akcesoria dla lalek, nie można zrozumieć, bo nie „wyrośnie z tego nonsensu”.

Po drugie, może kochać coś konkretnego: kochać siebie wróżki „Winx”, ale zaniedbane ubrania, plecaki i spraw szkolnych z ich obrazów.

Jeśli dziewczynka z entuzjazmem oczekuje na szkołę, na pewno znajdzie wielką sprawę z pisaki, markery i farby i Kolorowy, wygodny plecak . Walce lub piękny rower. towarzyszył wzrost – choć drogim prezentem, ale bardzo solidne.

Wiele dziewcząt zabawy rzeźbione koraliki, bombki, torby, pantofle, wazony i kolczyki perełek, filcu i innych materiałów. W sklepach dziecięcych tam gotowe Zestawy dla kreatywności dowolna ilość – od prostych, pamiątka, do ogromnych polach z akcesoriami do niemal szycia dorosłych.

Takie zestawy – to świetna okazja do rozwoju przydatnych umiejętności i smak damskiej artystyczną, kreatywność i otwarte dla zabrać dziecko w godzinach wieczornych.

Istnieje hity, które można bezpiecznie prezentują prezent dziewczynie siedmiu lat. Dziecko rozpaczliwie chcą być dorośli, ponieważ już iść do szkoły. Przynieść szczęście własne telefon komórkowy z funkcją robienia zdjęć lub jasne i niedrogie cyfrowy kamera .

Tablet dla dzieci. konsola do gier i muzyki gracz będzie również w gotówce.

Ale pluszak – wątpliwy dar, chyba że o tym wcześniej nie zapytał. Z reguły boją się dorosłych („odpylacze” oraz miejsce zajmuje), a dzieci uwięzione misie, a nie partykularne interesy.

Ale siedem lat dzieci gotowe do zrozumienia „prezencie” odroczoną gdy oferowane certyfikat na pieszą wycieczkę do parku wodnego, subskrypcja nauka jazdy na kucyku, bilet do pływania z delfinami i podobne.

I proste certyfikat do magazynu renomowanych ocena nie pozostanie bez uśmiechu jest szansa, aby uciec i najbardziej wybrać to, czego naprawdę potrzebujesz.

W tym okresie dzieci często zbierają się w duże przedsiębiorstwa, i zabawy, gry i popularne rozrywki zawsze się przyda. Może to być: zestaw do sztuczek Gry („Alias”, „Rodzina”, „Activiti”, „krokodyl”, „Erundopel” i tym podobne), mini kręgle, rzutki domu i „Twister”.

Jak inaczej pokazać młodą damę, że jest piękny i uroczy? Daj jej uporządkowane Zegarek damski , zestaw kosmetyków. dorosłych biżuteria, koraliki, pierścionek, wsuwka z kryształami Swarovskiego, wstążki, piękne puszyste sukni, torebki, złote kolczyki, bransoletki. zawieszenie z inicjałów lub łańcucha.

Od gimnazjum dziewcząt – trochę kobiety, potem muszą mieć zastosowania do prezencie bukiet kwiatów. To uznanie kobiecości i dorosłości rzucić balsam dla duszy dziecka.

Share →