Co dzieci powinny oglądać bajki

Co dzieci powinny oglądać bajki

Nie jest tajemnicą, że dzieci uwielbiają wszystko, aby oglądać bajki. Jest to ulubione i niedrogie rozrywki dla dzieci. Tylko bajki mogą być różne. Rodzice sami decydują, co ich dzieci oglądają, spróbuj wybrać dobre, piękne filmy animowane. Po tym wszystkim, to jest – historia życia bajki dla dzieci.

Online intensywnie dyskutowane jakie bajki i wiek, w którym można pozwolić dzieciom oglądać?

Psychologowie powinni obserwować dziecko, lubi bajki. Często dzieci są zepsute wiele godzin kanałów transmisji cartoon dzieci telewizji kablowej – „Nikolodion”, „Tigi”, „Karuzela” i „Telenyanya” wolą wybrać tylko jasne bajki Disneya i seriali, bez względu na starych radzieckich kreskówek, które uczy się rozróżniać dobro i zło, a także dlatego, dobre musi zawsze wygrywać. Psychologowie profesjonalne w takich przypadkach, Zarząd razem oglądając kreskówkę radziecką i potępiają z dzieckiem, czy lubi się bohaterem? Podobnie jak jego działań?

Omów historię dziecko rozumie język. I, najprawdopodobniej, będzie jakiś problem psychologiczny, a może po prostu w jego wieku nadal nie spełnia publiczności, która jest animowany.

Zalecenia psychologów na temat tego, co wasze dzieci oglądać bajki powinien oferować:

  • W tej historii musi być koniecznie promować dobre i pozytywne cechy charakteru.
  • Muszą być obecne monologi i dobre tłumaczenie dubbingu w obcych kreskówek.
  • Zło musi być pokonany i nie mają żadnych pozytywnych cech.
  • Kolory powinny być zawsze w harmonii ze sobą i nie być zbyt jasny.
  • Muzyka w tle nie ma się wyróżniać i być zbyt trudne.
  • Bardzo małe dzieci, od pół do dwóch, trzech lat będzie ciekawe kreskówki-razvlekalki o różnych zwierząt z piosenek i wierszyków, krótkie i nie tak przeciążonych z informacjami o ich wieku.
  • Po ukończeniu trzech z powodzeniem można dodać historie kreskówek o przyjaźni, o relacjach z rówieśnikami, zwycięstwa nad ich obawy. W tym przypadku nie powinny być zasłonięte, abstrakcyjny, ponieważ jest jeszcze w myśleniu dzieci nie rozumieją znaczenia rozwoju oraz nie mogą, że może ich przestraszyć, a nawet szkodliwe.

    Więc dzieciaki dobra oferta z kilkunastu karykatur najpopularniejszego „Umku”, „The Kid i Carlson”, „Maślanka”, „Mała Szop”, „38 papug” z domovenka Kuzyu, Kubusia Puchatka, Leopold Cat, wujek-stepowej psa Sonia, jak również „Smesharikov”, „Potwory i spółka”, „Mała Syrenka”, „Toy Story”, „Bambi” i „Dumbo”.

Co dzieci powinny oglądać bajki

Obecne rosyjskie kolorowe cartoon seriali uwielbiam oglądać dzieci dwa i trzy lata, „Luntik”, „Masza i Niedźwiedź”. Słysząc tylko melodię innej serii kreskówki, z całym jego przebiegu do telewizora. Skopiuj ruchy i dźwięki kreskówki, utożsamiać się z bohaterami serialu.

Najlepsze bajki może i powinna wyglądać! Te bajki są impregnowane życzliwości i komfortu psychicznego, więc mogą oglądać dzieci w każdym wieku.

Share →