Co jeśli zelektryfikowana włosów

Co jeśli zelektryfikowana włosów

Co jeśli zelektryfikowana włosów

Zapewne każdy z nas zna sytuację, gdy przyjdziesz do pracy, szkole lub w domu, zdjąć płaszcz, a jej włosy dosłownie stojąc na końcu. I niewygodne i niezbyt dokładne. Co zrobić w sytuacji, gdy naelektryzowane włosy.

Dlaczego naelektryzowane włosy

Ten problem jest związany z nagromadzeniem w naszej odzieży i włosów otaczających obiektów elektryczności statycznej. Włosy mogą elektryzować zawsze. Ale to jest szczególnie widoczne w okresie zimowym. Powodem tego jest system centralnego ogrzewania i pracę innych urządzeń grzewczych.

Są bardzo suche powietrze, co zelektryfikowana włosów jest znacznie silniejszy.

Na przykład, w mieszkaniu, w którym teraz mieszkam, powietrze jest wystarczająco wilgotne. Problemy z elektryfikacja włosy Nie mam żadnych. Z drugiej strony, konieczne jest odwiedza swoich rodziców, może czuć, suchego powietrza. W zasadzie nie jest zły.

Suche włosy 2 razy szybciej. Ale w tym samym czasie zaczynają się elektryzować.

Wskazówki, jak radzić sobie z elektryczności statycznej

Jeśli włosy były zelektryfikowane, więc potrzebują wilgoci, a także wszystko to, co eliminuje ładunki elektrostatyczne.

Najprostszym rozwiązaniem – jest, aby spróbować zmienić klimat w pomieszczeniu. Na przykład, można kupić specjalne urządzenie do jonizacji powietrza. Lub umieścić w pomieszczeniu o pojemności wody do nawilżania powietrza.

Pożądane jest również, aby dać pierwszeństwo do rzeczy wykonane z naturalnych materiałów. Im bardziej syntetyczne, zwłaszcza elektryfikacji.

Jeśli włosy były zelektryfikowane. spróbuj je dodatkowo nawilżają i odżywiają.

Po pierwsze, nie należy zaniedbywać balsamy i maski po użyciu szamponu. Zauważyłem, że bez zwykłej maski włosy zelektryfikowana znacznie silniejsze.

Po trzecie, świetnym rozwiązaniem (zwłaszcza dla dziewcząt z prostymi włosami) – jest stosowanie wosku. Niewielka ilość osadza się na całej długości pozwoli cały dzień zapomnieć naelektryzowane włosy. Jeśli jesteś właścicielem loki, można skorzystać ze specjalnych pianek i innych produktów do stylizacji na kręcone włosy.

Z jednej strony pozwalają zorganizować włosy, inne – uratowany od elektryfikacji.

Po czwarte, istnieją specjalne «Zima» linia produktów do pielęgnacji włosów z efektem antystatycznym. Należy jednak zauważyć, że zazwyczaj zawierają dużą ilość silikonu. Dzięki nim i osiągnąć podobny efekt.

Po piąte, na podstawie opinii czytelników Xenia Bondarenko, dodać porady regularne strzyżenie (porady Kadrowanie). Co do zasady, suche, rozdwajaniu zelektryfikowana więcej niż zdrowe włosy. Ponadto, zadbane włosy dają wskazówki zadbany, przyjemny.

Należy również zwrócić uwagę na dodatki, które używasz. Włosy elektryzują bardziej jeśli używasz plastikowy grzebień. W związku z tym, w okresie zimowym można dać pierwszeństwo szczotki i grzebienie wykonane z materiałów naturalnych (drewno, włosy, kości, ebonitu).

Można też szukać grzebień z efektem antystatycznym.

Jeśli istnieje konieczność, aby doprowadzić swoje włosy w porządku i pod ręką tylko plastikowe grzebień, lekko zwilżyć wodą i przeczesać włosy. Nie można powiedzieć, że jest to bardzo przydatna procedura (czesanie mokrych włosów jest niepożądane). Ale to wygodny i szybki sposób.

Oprócz przegrzebki do walki elektryfikacja włosy Istnieją specjalne suszarki do włosów lub prasowania. Należy jednak pamiętać, że efekt jonizującego tych urządzeń – To, oczywiście, dobrze. Ale obok niego nie szkodzi włosy mniej niż konwencjonalne urządzenia.

Jeśli masz swoje tajemnice, jak radzić sobie z elektryfikacji wyślij! Cieszymy się, aby dodać je do tego artykułu!

Share →