Co kobieta chce: listę "kobiecych" samochodów

Co kobieta chce: listę najbardziej "Kobiety" samochody

Oficjalnie klasy "samochody kobiet"Oczywiście, nie istnieje. Ale jeśli zapytać, jak się tej kobiety samochodu, w większości przypadków odpowiedź brzmi – miły i nie za duży (choć niektóre kobiety mogą usłyszeć coś takiego: "Red!").

Na płci pięknej mają swoje sympatie i antypatie. Rzadko pani w zdrowy na umyśle i pamięci pozwolić na zakup Hummer. To samo można powiedzieć o odbiór i mini-żyły.

Dlaczego dziewczyny nie marzą o "Lada", Komentarz jest zbędny.

Ponadto, często negatywny stosunek do voditelnitsy "garaż" Tuning – "patsanskoy dziewięć" psevdosportivnye z nadwoziem nie ich zachęcić. Ale samochody z airbrushing spowodować prawdziwe zainteresowanie.

Samochody sportowe na kobiety patrzą, ale kupić sobie samochód nie odważy każdy. Jeśli klient wybierze coś innego niż kompaktowy hatchback, to w zasadzie wysoki SUV lub sedan stan: na rzecz Lexus RX i IS, Corolla i Camri od Toyota, Suzuki Grand Vitara, BMW (X3, X5), Honda CR-V, Hyundai Tucson, Volvo XC 90 .

Dlaczego SUV? Odpowiedź jest prosta: dają poczucie pewności i bezpieczeństwa, w tym samym wysokim siedzenia pozycji poprawia widoczność. Plus wiele więcej szacunku samochody na drodze.

Stan SUV kobiet od kilku lat utrzymuje Toyota RAV4. TEST DRIVE

Po raz pierwszy został pokazany na Geneva Motor Show w 1994 roku – małe i słodkie "SUV" z trzema drzwiami i tyłu rodzaju kiedyś kochał kobietę, choć pomysł został stworzony przez "złota młodzież", Należy zauważyć, że na przestrzeni lat projekt RAV4 staje się bardziej szorstka, japońska firma mówi więcej o "męski budowa ciała" aktualizacja Crossover – najwyraźniej, obraz człowieka dla pań postanowiła pozbyć.

Ale najbardziej popularne wśród kobiet nadal cieszyć kompaktowy hatchback i SUV o oryginalnym wyglądzie.

W rankingu samochodu kobiet może bezpiecznie zrobić:

Peugeot 207

Jest to prawdziwy hit wśród kobiet samochodu. Trochę "Peugeot" natychmiast i ostatecznie zdobył serca słabego połowy ludzkości poprzez połączenie stylowego wyglądu, jakości i ceny. Popyt na wszystkich wersjach trzy- i pyatidverka i kabriolet coupe. TEST DRIVE

Nissan Micra

W zeszłym roku oznaczał Micra aż 25 lat. Micra opracowano w ostatnich latach, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet połowa ludności: reflektory dziwaczne i garbaty ciała dają zabawę samochodów "rysunek" zobaczyć, podkreślając między innymi Nissanov modelu. Gama modeli obejmuje rosyjska wersje z silnikami 1.2 i 1.4 litrów 80 i 88 KM.

Honda Jazz

Inżynierowie Hondy opierały się na gospodarce: w cyklu mieszanym samochód zużywa około 5,8 litra benzyny na sto. 1,4-litrowy czterocylindrowy silnik SOHC produkuje 83 "koń" – Do spokojnej jazdy przez tyle mieście. TEST DRIVE

Toyota Yaris

Yaris – to pięć-osobowa i pięciodrzwiowy samochód kompaktowy B-klasy. Model zadebiutował na Salonie Samochodowym w Paryżu jesienią 1998 roku, ale sprzedaż w Rosji rozpoczęła się tylko w 2006 r. Samochód nie jest dynamiczny (czego się spodziewać od 87 "konie"), Ale bezpiecznie – 35 punktów i pięć gwiazdek w testach EuroNCAP.

Ford Fiesta

Rosyjska premiera zaktualizowanego Fiesta odbyła się w Moskwie Motor Show 2008. Pomimo skromnych samochodów klasy mają kilka "dorosłych" funkcje, takie jak kolorowy wyświetlacz wielofunkcyjny, system Key-Free i przycisk start silnika. Gama silników obejmuje jednostki w objętości 1,25 litra do 1,6 litra i mocy 82-120 KM.

Citroen C3

Ekstrawaganckie wzornictwo zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, wiele przyjemnych rzeczy w kabinie oraz niezwykłe ciała proporcjach … C3 – samochód podkreślił kobieta. Wersja z silnikiem o pojemności 1,6 litra został usunięty z produkcji od grudnia 2008, więc teraz dostępne w handlu C3 z silnikiem 1,3 i 1,4 litrów 75 i 90 KM.

Daewoo Matiz

Widzieliście na koła Daewoo Matiz człowieka? Ja nie. Więc pisać kobiet.

Matiz nigdy nie cieszył się szczególnym uznaniem i jest jasne: mały koreański ze słabym silnikiem (nie jest jasne, jak w wersji z pistoletem w ogóle ruszyć, gdy klimatyzator) i wątpliwe stopień bezpieczeństwa.

Ale samochód ma oczywistą przewagę: niska cena nie jest jeszcze Łada. Dobra opcja budżet.

Fiat 500

Wkrótce pojawił się 500-cie już przemawia do wielu. Miniatura hatchback ożywił włoska marka z przeszłości, ma ładne miękkie cechy. W Rosji sprzedaż 500. z dwoma silnikami: 1,2 litra 69 KM lub 100-konny 1,4-litrowy.

Wersja wysokoprężna o specjalnej konstrukcji przyniósł do nas. Fiat 500 – pierwszy samochód na rynku rosyjskim, który w każdej modyfikacji silnika odpowiada Ekostandart "Euro 5"Oraz jako jedyny model segmentu, który otrzymał pięć gwiazdek maksymalne w testach zderzeniowych EuroNCAP. I to o wymiarach 355 cm długości, 163 cm szerokości i 149 cm wysokości.

W dodatku do tych zazwyczaj żeńskie samochodów wielu "modele unisex"Którzy są w specjalnej łaski u płci pięknej. Ten legendarny "chrząszcz" VW Beatle, MINI, Hyundai Getz, Mercedes Inteligentny, Mitsubishi Colt i VW Golf.

Podsumowując

Kto na Ziemi jest domem dla ponad 3 mld kobiet. Wielu z nich już prowadzić innych na poważnie o tym myśleć (mężczyźni po prostu zaakceptować fakt, i wymyślić nowe dowcipy o blondynki jazdy).

Liczba kobiet na drogach wzrasta, i idą na różnych maszynach. Nie należy przywieszki i kategorycznie osobne samochody na płeć. Jednak pewne zalety dla kobiet jest nadal.

Recenzja została przygotowana Oksana Ivanova

# 0 lista samochodu większości kobiet

Share →