Co ludzie chcą od kobiet

Co ludzie chcą od kobiet

Pan Che, zespół nadal cienie, twórczy kryzys ponownie dostępny, położę przydatnych Bojana. Właśnie dzisiaj natknąłem się na artykuł jest właśnie dla rehabilitacji mojej reputacji skażone poprzedni post. I So. W

COLA jego sprawa Yuri Moroz

Yuri Moroz W W jego przypadku Yuri Moroz

Głowica lampy

(Z listu do Svetlana)

W godzinach wieczornych na ganku sklepu dziewczyny kłótni z facetem, który będzie pierwszym pić piwo (butelka jeden).

To (bieganie): Dziewczyny należy przypisać (argument, żelazo)

On: A gdzie widzisz dziewczynę?

Ja (ja): kolejny goon.

I wtedy pomyślałem: i miał rację – to nie jest dziewczyna. Ciągle mówi, że mamy mało prawdziwych mężczyzn. A my nie, "kobiety"Jest winny?

Pewnie pamiętasz jak opublikował list Svetlana, gdzie zapytał ludzi do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat kobiet. A potem jej list-raport:

Witaj, Jurij Leonidowicz.

Zgodnie z obietnicą, piszę raport na temat wyników odpowiedzi na pytanie: „Co ludzie chcą od kobiet.”

Otrzymałem wiele listów od ludzi; opiekuńczego człowieka, dzięki za współczucie!

Dziewczyny, dziewczyny i kobiety! Mam dla Ciebie świetną wiadomość (podpowiedź, jeśli dla niektórych nie jest to news)

Ty i ja mamy dwa zasadnicze problemy dla szczęśliwego życia:

2. Miłość męża (w tej kolejności.). Wszystko. Więcej mężczyzn z nas nie chce niczego.

Prawda.

Co to znaczy kochać siebie:

1. Aby być piękne (aby dać sobie czas, aby ubierać się piękne, dbać o siebie, uprawiać sport, być kobieca, słowem zrobić dla wszystkich, aby podziwiać takiego człowieka jak kobiety, a kobieta była zadowolona z siebie)

2. Aby być niezależne, to znaczy nie może poświęcić się dla dobra innych, nie rozpuszczają się w człowieku, aby nie zapomnieć o swoich pragnień dla dobra człowieka, aby nie dać się ich interesy. Tak, tak! Ten człowiek mówi o nim i chcesz go!

Mężczyźni chcą dążyć do kobiety, a ponieważ nie można dążyć do tego ściśle przylega do ciała.

Człowiek chce czuć, że mógłby stracić skarb, a potem je pielęgnuje.

Mężczyźni chcą spełniać pragnienia kobiet, a ta kobieta powinna mieć życzenie!

3. Będąc w dobrym humorze iz pozytywnym nastawieniem. Mężczyźni koncentrują się na walce ze światem zewnętrznym. I chce wrócić do domu, aby jasne, radosne ukochanej którzy podzielili dobry nastrój i pomoże przywrócić zubożony siłę psychiczną.

Więc wyobraź sobie, tworzenie radości i dobrego humoru – to jest bardzo ważne! Powinny one być na tyle i więcej, i jej mąż, kiedy przychodzi do wsparcia i inspiracji, aby leczyć rany bitewne.

4. stale się rozwija i nie wątpię, że odpowiedź na człowieka!

5. Upewnij się szczęśliwy.

Krótko mówiąc, nasz problem – stworzyć sobie życie, aby dostać się z tego życia wielka przyjemność! Cytat: „To jest zachęcanie natchnione. Sprawia, że ​​szczęśliwy.

Cały sekret. Bądź szczęśliwy i natchniony. „

Co to znaczy kochać męża:

1. Uwierz w swoim mężem. nigdy w nim nie ma wątpliwości, że to on jest najlepszy. W tej chwili. Wymień frazę „Można, będzie lepiej!” W zdaniu: „Możesz, ciebie – najlepiej”

2. Daj czułości, opieki i miłości.

3. Pozwól, aby chronić dom żądać robi. I tam być, kim się chronić.

4. Nadanie zaufania. Człowiek chce mieć pewność, że ma tak silny tył, który nie boi się bez wojny! A co to jest tylna plotkować o nim i upokarza go z przyjaciółmi.

5. Utrzymanie męża. Poddania ich pyłek złomu i szczególnie zabrania się go odzyskać, gdy człowiek zaczyna coś nowego lub tolerowania awarii – w takich momentach, szczególnie potrzebujących wsparcia. Zapomnij o frazę „Mówiłam ci.”

Aby zapomnieć. Jakby to było trudne.

6. Poszanowanie człowieka, jego aspiracje, pragnienia, próbować go nie przeszkadzać.

7. zapamiętać i przypomnieć jej męża o swoich osiągnięciach. docenić. Aby zaakceptować je i naprawdę cieszyć. Aby zająć się nim i jego spraw.

8. Podziwiam tego człowieka. Cytat: „radość w oczach kobiety, którą kochał – to atuty, które inspiruje daje siłę, aby zdobywać nowe szczyty, coś, dla których chcesz przeżyć i nie warto umierać, która prowadzi do nowych zwycięstw do wyrzucić je u stóp jego kameralny. „

9. Weź człowieka jak on. Cytat: „Aby nie spróbować ponownie – lepiej przez długi czas, ale on sam.”

10. Co prawda, nawet gorzka. Ale bez przekonania. Tylko dlatego, że nie ma nikogo bliżej, kto jeszcze mógłby powiedzieć prawdę.

11. I oczywiście, ludzie chcą dobrego seksu, więc „To silne uczucia.” Chce, zwłaszcza w takich momentach (choć nie tylko im, ale stale) słowa "My Man" w swoim wystąpieniu, czując, że – silny i pożądane, że oznacza to bardzo wiele dla kobiety w pobliżu.

I bardzo wzruszony frazy „kobieta powinna być zawsze w pobliżu, ale nieco w tyle (jest to konieczne, aby mieć czas na pokrycie nawet, jeśli to).” Ludzie chcą, żebyśmy byli za nimi – nie dlatego, że są tyranów i despotów, ale dlatego, że czują się odpowiedzialni za nami. Czy to nie jest wspaniałe.

Mężczyźni napisał, że kobieta wywoływać człowieka do zrobienia czegoś niemal niemożliwego. Skłania człowieka – połączenie. Od świata zewnętrznego.

Zadzwoń do nas – to nóż w plecy. Oczekuje się od miłości i wsparcia. Jeśli człowiek, należy zachęcać – więc nie jest to ta sama osoba.

Z liter oczywiście zrozumieć powód wiele par nieszczęście: niewłaściwym końcu podejście do problemu, dziewczyny!

Zgadzamy się na człowieka, który nie całkiem zadowolony, i zaczynamy ją poprawić, zastanawiając się nad pytaniem „jak można tak polovchee rozpocząć swoją miłość, szacunek i podziwiam.”

I starają się zmienić męża (jak mężczyźni) – i to sprawia, że ​​nieszczęśliwy! Jedynym sposobem, aby szczęścia: znaleźć człowieka, obok których można myśleć tylko o „jak go nie kochać, nie szanować i podziwiać. Jak zachować się, a nie mówią co minutę Kochanie – najlepsze! „Wtedy szczęście nie opuszczę cię w dobrych intencjach.

I jeszcze pamiętał anegdotę o różnicy między kobietami i mężczyznami:

Mała dziewczynka wraca do domu, starszy brat pyta: Gdzie byłeś? Ona: Masza! Brother: Co robić?

Dziewczyna: Grałem lalki! Brother: Więc kto wygrał?

Ma to na celu zapewnienie, że są różne inne! I ten człowiek jest proszony, aby zrozumieć je lepiej – oni „zaostrzone” do innego niż my, po prostu wziąć.

Share →