Co mówi jego ulubioną pozycję w seksie?

Co mówi jego ulubioną pozycję w seksie?

Odtajnić tajne pasje swojego partnera, wystarczy przeanalizować swoje zalety seks. Pamiętaj, co jego postawa więcej roślin i jakie słowa mówi w przypływie namiętności.

Buterbrodnik

Ulubiona pozycja: klasyczna, misjonarzem, gdy z dołu, a on – powyżej.

To, co człowiek lubi być na górze można powiedzieć wiele. Na przykład fakt, że jest to typowy zwycięzca i zdobywca. On nadaje ton z miłości do gry i uwielbia partnerem posłuchał jego woli. Jeśli stosunek trwa kilka minut, a on myśli tylko o sobie, więc on jest zazdrosny, chciwy i naturalnie kiepskim kochankiem. Jeśli wzdycha głośno, pokryta potem, stara się zakończyć pracę szybciej – taka osoba nie jest pewny siebie, obcy mu piękne czyny i zaloty.

W ogóle, odpędzić kopię.

Ulubiona pozycja: Doggie stylu, człowiek za.

Jeśli człowiek kocha tę szczególną pozę i podczas stosunku i próbuje zbić cię na pośladkach i ciągnąć ją za włosy, on ma zawsze i wszędzie być pierwszym i najlepszym. On jest surowy, poważny, uwielbia eksperymenty. On – już zwycięzcą, ponieważ były przed nim na czworakach, był w stanie umieścić kobietę na kolana, a teraz tylko na jego uczuć i nastroju zależy, czy on może teraz dać niebiańską przyjemność.

I jeszcze inny przykład stylu amatorski psów – Romantyczny mężczyzna, który często waha się spojrzeć w oczy dziewczyny i dlatego woli zostać w tyle. Ucieka z trudności, nie lubi odpowiedzialności, woli czekoladę i hazardu.

Ulubiona pozycja – wszystkich, ale tradycyjne.

Człowiek, który preferuje najbardziej niewiarygodne pozycje seksu i lubi prowadzić eksperymenty w łóżku, często nie mogą określić swoje cele w życiu. Słucha muzyki alternatywnej, lubi jogę, podróże, buddyzm, oczyszcza czakry, egocentryczne i arogancki.

Trener

Ulubiona pozycja: kobieta na wadze.

Kochanka, który woli, aby kobieta w powietrzu, kiedyś odpowiedzialny za wszystko, co robi i mówi. On – silna osobowość i fizycznie i emocjonalnie. Taka osoba kocha siebie, sport, często prowadzi własny podziwu, ma wiele kompleksów, nie pić alkoholu i nie palić.

Share →