Co się dzieje podczas seksu? Jaka pozycja jest najlepsza ...

Co się dzieje podczas seksu? Na jakiej pozycji najlepiej jest wybrać po raz pierwszy?

Stosunki seksualne między kobietą i mężczyzną zaczyna się od tego, że są one zarówno podekscytowany, w wyniku tego, że pocałunek, dotyk, pieszczota siebie. W pobudzenia seksualnego mają wyraźne objawy fizyczne. Dziewczyna zaczyna oddzielnym smaru i pochwy staje się mokry.

Facet ma wzwód, to jest jego penis wzrost wielkości i staje się trudne.

Ważne jest, że gra wstępna trwała przez dłuższy czas, ponieważ jeśli nie osiągnie odpowiedniego stopnia podniecenia, jej pochwa nie będzie odpowiedniej ilości smarowania, a stosunek seksualny jest trudne.

Gdy para jest gotowa na seks (człowiek nie może zapomnieć umieścić na prezerwatywy), łatwiej jest zacząć od wysyłania członka ręką do pochwy. Może to zrobić, jak dziewczyna i chłopak. Po raz pierwszy łatwiejszego, być może, aby wybrać jeden z najsłynniejszych pozach.

Na przykład, dziewczyna może leżeć na plecach i facet dostać się na górę. Albo na odwrót, tak, że dno facet okazał się być. Istnieje wiele pozycji do kochania: partnerzy mogą siedzieć, leżeć, stać – ale w zależności od tego, który wybierzesz – tak długo, jak to było przyjemne dla obu stron.

Ja boli po raz pierwszy?

Wielu facetów obawia się, że seks może spowodować u nich ból. Rzeczywiście, może się zdarzyć, a seks jest często nawet bardziej sprawiedliwe krwawienia. To z powodu rozerwania błoną dziewiczą.

Użyj zapachy seksu na relaks.

Błona dziewicza – mały kawałek skóry, który obejmuje wejście do pochwy. Czasami jego integralność jest łamane zanim dziewczyna będzie uprawiać seks po raz pierwszy – na przykład w czasie treningu sportowego lub jazdy.

Mój partner bardziej doświadczonych niż ja

To nie jest powód, aby czuć się gorzej: dobra kochanka nie jest ten, kto jest bardziej wykwalifikowanych, ale ten, kto może naprawdę poczuć się potrzeb swojego partnera. Jeśli twój chłopak / dziewczyna bardziej doświadczony niż ty, to dobra rzecz, on lub ona już wie, jak się zachować.

Jeśli muszę przyznać, że jest to dla mnie pierwszy raz będę wyglądać głupio?

Nie. Najważniejsze – aby być uczciwym wobec swojej ukochanej. Nie ma co się wstydzić. Jeśli masz zaufanie do osoby na tyle, by mieć seks z nim, nie należy go okłamywać.

Pozwól partnerem, aby ten dzień naprawdę wyjątkowy dla Ciebie.

Pierwszy seks – co robić? Nie zapomnij o ochronie

Jeśli uważasz, że jesteś na tyle stary, by uprawiać seks, to jesteś na tyle stary, i aby ich własne bezpieczeństwo osobiste i rozpocząć rozmowę na temat prezerwatyw. Pamiętaj, że nawet osoba, która nigdy nie uprawiała seksu, może być nośnikiem konkretnych, i nawet nie wie o tym.

Czy mogę zajść w ciążę po raz pierwszy?

Tak, wiem! Można zajść w ciążę. seks po raz pierwszy w życiu. Nie ma znaczenia, że ​​będziesz miał seks na stojąco, albo, na przykład, w łazience. Stosunek przerywany nie jest też najlepszym sposobem ochrony.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby podnieść swoje własne dziecko – w celu ochrony.

Pierwszy seks: Co z orgazmem?

Nie zawsze pierwszy seks jest związany z bólem. Jednak nie tylko jak on zawsze przynoszą przyjemność. Istnieją przypadki, w których oboje partnerzy mogą osiągnąć orgazmu. i zdarza się, że „wykończenie” nie może nic, a będzie to seks bez orgazmu.

To jest bardzo indywidualna, więc najlepiej, aby nie oczekiwać żadnych Super wrażenia z po raz pierwszy. Potrzeba czasu, aby nauczyć się reakcji nie tylko własnego ciała, ale ciało partnera, i nauczyć się rozpoznawać ich potrzeby.

Najważniejsze, że jesteś gotowa psychicznie i fizjologicznie, i nie zapomnij o antykoncepcji. Advance przedyskutować wszystko z partnerem, spróbować zrobić ten dzień romantyczny i wyjątkowy. Nie martw się, jeśli po raz pierwszy lub ukochaną osobą nie będzie w stanie osiągnąć orgazm. to jest w porządku.

Pierwszy seks: że po?

Jeśli jesteś pierwszy raz się kochać, a potem po masz na myśli może być cała masa myśli. Jeśli takie zdarzenie nie było planowane, czy coś poszło nie tak, to możesz mieć poczucie rozczarowania i żalu, jego działania.

Doznania podczas seksu i po dużo zależy od tego, czego oczekujesz od tego aktu seksualnego. Również ważne jest strzeżony przez Ciebie. Cokolwiek się stanie, w czasie, twoje uczucia mogą się zmieniać.

Dobry intymne rozmowy pomaga wyeliminować zamieszanie i niepokój. Twoje relacje osiągnęły nowy poziom specjalnego zaufania.

Nie zapominaj, że nawet jeśli jest coś, czego się nie podoba – to nie musi być powtarzane w przyszłości. Przed Tobą jeszcze tak wiele wspaniałych odkryć!

Share →