Co się jeździć na rowerze

Co się jeździć na rowerze

Europejczycy mają długą przejażdżkę wokół biurze iw pracy, szkoły i sklepu na transporcie dwukołowy. I w końcu dotarł do nas i moda – pojawił się w mieście są doskonałe ścieżki rowerowe, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby myśleć o zużycie rowerze mody.

1. Odzież dla rowerzystów miejskich

Garnitur, w którym będziesz cieszyć rowerowych w ciepłej pogody latem, zależy od tego gdzie się udać i jak szybko. Na proste lato spacery w parku lub na wsi jest idealnym luźne ubrania z bawełny i lnu z małą ilością elastycznych nici. To będzie miły dla ciała i wygodne podczas jazdy.

To może być luźne spodnie (jeans) i t-shirt i krótkie spodenki i top. Spodnie mogą być nieznacznie skrócona (w takim wygodnym pedałem) lub długi ¾ (trzy czwarte). W chłodnej pogodzie, można nosić cienką górną longsliv.

Przy zakupie, można zwrócić uwagę na takich marek jak Oysho demokratycznych, Sela Ciebie.

Przy okazji, marki River Island stworzył specjalną kolekcję dla rowerzystów RI kapsułki cyklu. W jej zasad projektowania marki związanej z miłością do aktywnego spędzania wolnego czasu i funkcjonalności. Na przykład, paski odblaskowe, dużą liczbą elementów bioder, jasnych kolorach. A co najważniejsze, że większość ubrań jest wykonany z elastycznej tkaniny, która nie ogranicza ruchów.

W talii, wiele rzeczy mają specjalne zawiasy, za które jest wygodne w montażu zamka rowerów i wielkość kieszeni jest wybierany w taki sposób, że można je łatwo dopasować kartę.

Jeśli wolisz szybką jazdę na rowerze, to lepiej wybrać opcje specjalistycznej odzieży do jazdy na rowerze, które są wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, promuje najlepsze przewodzenie ciepła i komfortu podczas dużego obciążenia, na przykład, spodenki rowerowe i velomayka. Nie zapomnij o veloshlem – to nie jest luksusowy, ale niezbędnej ochrony. Wszystkie niezbędne urządzenia jest lepiej wybrać sklepy sportowe.

Nie można skontaktować się z doświadczonych konsultantów i wszystkich przykładów.

Na każdym poziomie obciążenia wybrać ubrania jasne letnie odcienie które zachęcą Cię ponownie na ulice, aby zasiąść za kierownicą swojego znajomego dwukołowy!

2. Wygodne buty

Do rekreacyjnej jazdy rowerem jest najlepsza trampki lub buty. Teraz w sklepach ogromny wybór butów letnich. Na przykład, istnieją doskonałe możliwości Reebok, model Skyscape. Te trampki oferuje figlarny sylwetkę i atrakcyjne kolory.

Teraz są one przedstawiane w modnym kolorze różowym, fioletowym, niebieskim i mięty kolorach.

Te trampki są tak dobre, że zostały one stworzone przez technologię pożyczone w branży bielizny. Top Skyscape prowadzone przez analogię z miseczki dla Biustonosze push-up, ale z materiałów przeznaczonych do dużych obciążeń, które jest narażone na piechotę w ciągu dnia. Jednolite elastyczny materiał delikatnie przytula całą stopę, zapewniając jej naturalny mobilności i oddychalność. Dolna część podeszwy odpowiedzialny za amortyzującego, wygodę i elastyczność modelu.

W tych butach będzie wygodne i komfortowe do jazdy na drogach miasta Moskwy.

3. Rękawiczki rowerowe

Jeśli masz zamiar zrobić lub wybrać się na przejażdżkę na rowerze w lesie, musisz rękawice gumowe palce, obcisłą rękę. Dzięki specjalnej technologii rękawic, ręce będzie «oddychać»I będzie o wiele łatwiejsze. Przy okazji, rękawiczki rowerowe są dobierane ściśle od wielkości.

I oczywiście, nie zapomnij o piciu podczas chodzenia reżimu. Byłoby wspaniale, gdyby twój rower będzie specjalna nasadka za małą butelkę wody. Jeśli nie – nie martw się, można go zakupić oddzielnie.

Dobrze, że nie jesteś gotowy do odkrywania nowych tras miejskich. Możemy powiedzieć! Jeśli filozoficznym nastroju i chcą być blisko natury, pójść do Kuskowo Muzeum nieruchomości, a następnie – do słynnego rezerwatu wyspie w Izmailovo.

Okazuje się, że w Moskwie można oddychać w las! I nawet być sam, czy wyjechać wcześnie rano.

Share →