Co to jest Crest Whitestrips 3D White?

Co to jest Crest Whitestrips 3D White?

Crest Whitestrips 3D White – To wybielanie zębów paski przeznaczone do wybielania zębów w domu. Ich unikalna formuła będzie olśniewające białe zęby. Nie uszkodzić szkliwo. Kompozycja taśm wybielających Crest Whitestrips zawiera te same składniki jak w środkach do profesjonalnego wybielania zębów.

Firma Crest jest firmą Procter Gamble USA. Jakość produktów jest testowany przez czas. Od 2001 roku na rynku amerykańskim.

Każdy system wybielania zębów w domu Crest Whitestrips 3D zapewnia doskonałe rezultaty z prawidłowego i stosowania zgodnie z zaleceniami. Wybielanie płyta – to jest absolutnie bezpieczny i bardzo skuteczny sposób, aby wybielić zęby, nie ma przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Wybielanie zębów Crest Whitestrips paski zawierają te same składniki jak wybielanie zębów zawodowe, ale płyty wybielające są bardziej miękkie i nie uszkodzić szkliwo. Korzystanie Crest Whitestrips płyty wybielać, masz białe zęby i chroni zęby przed pojawieniem się płytki nazębnej.

Przez ponad 10 lat produkcji pozwala na Crest Whitestrips wybielania zębów w domu i dać im zdrowy zadbany wygląd. Dla każdego, kto już paski Crest Whitestrips cieszy, biały uśmiech stał się stałym towarzyszem przez całe życie. Ze względu na skuteczność Crest Whitestrips paski do wybielania zębów w domu stała się nowa rewolucja w branży profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej.

Kilka różnych zestawów wybielania zębów dostępne dla kupujących.

Wybielanie zębów Crest Whitestrips paski mogą kupić przez całą dobę on-line w naszym sklepie interenet. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas, a nasi menedżerowie będą przedstawiać szczegółowe wskazówki na temat doboru i stosowania zestawu od wybielania zębów Whitestrips 3D White Crest.

Crest Whitestrips – laureat wielu międzynarodowych nagród, w kategorii najlepszy Teeth bezpieczeństwa Whitening

Share →