Co to jest Kirigami?

Co to jest Kirigami?

Typ origami, które, w przeciwieństwie do innych gatunków przyznaje, papier cięcia pojedynczych sztuk za pomocą nożyczek, zwany Kirigami. W języku japońskim słowo oznacza nic innego, jak cięcia papieru (kami – papier; odra – cut).

To jest niezwykłe i ekscytujące sztuki bardzo młody. Jej założycielem jest uważany za architekta Japonia Masahiro czat, który jako pierwszy zdecydował się na kilka nacięć na papierze dane ułatwić dodać.

Kirigami podzielić na dwa rodzaje – Samolot i solidne. Mieszkanie Kirigami oparty na wycinanie kawałek papieru określonego schematu, takie jak znane nam wszystkie płatki śniegu. Trójwymiarowy origami, znane wszystkim z dzieciństwa poprzez różne karty i książki dla dzieci.

W wyglądzie – Książka ta konwencjonalna płaska, ale otworzyła je wewnątrz może być wykryty w konstrukcjach stałych.

Wyposażenie Kirigami szeroko stosowane przez wielu projektantów we wnętrzu, tworząc inny wystrój, a także podczas wykonywania prezentów.

Dla rozwoju tej techniki na pewno trzeba małe nożyczki, papier o określonej wartości, spinacze do pism (papier nie rusza się podczas cięcia), linijkę i ołówek. Praca składa się w określony sposób, a to jest wzorowane przez które wyciąć postać. Po tym należy ostrożnie rozwinąć obraz wynikowy i osiągnąć wyrazistość delikatnie zgiąć pewne szczegóły.

W ten sposób można zadowolić przyjaciół i krewnych niezwykłe ekskluzywnych pocztówek.

Aby osiągnąć pewną umiejętność Kirigami przede wszystkim wymaga praktyki. Bardziej zależy na tym mistrza zadań czasu i wysiłku, tym bardziej spektakularne obrazy mogą się przełożyć na papierze. W Kirigami istnieje granica wieku to trzeba tylko wolny czas, chęci i wytrwałości, bo prawdziwe talenty leży w jego duszy.

Aby ułatwić rozpoczęcie szkolenia, a także głębiej i szybciej poznać i zrozumieć techniki tej sztuki, można użyć gotowych szablonów.

Share →