Co trzeba wiedzieć na temat sztucznego zapłodnienia?

Co trzeba wiedzieć na temat sztucznego zapłodnienia?

Niepłodność – to niemożliwe, koncepcja, ciąży w przypadku braku regularnego życia płciowego bez stosowania antykoncepcji przez rok lub więcej. Niepłodność dziś cierpi coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym, z wielu powodów, przede wszystkim opóźnieniem leczenia chorób ginekologicznych. Winowajcą niepłodności w połowie przypadków jest człowiek.

Jeśli masz jakieś poważne problemy z poczęciem (niepłodności) często ginekolog doradza kilka przejść procedurę sztucznego zapłodnienia.

Sztuczne zapłodnienie może być podzielony na następujące sposoby:

Ten zapłodnienia poza organizmem. Ze stymulacją owulacji lub kolejny nakłuwania jajeczka Otrzymuje się in vitro zapłodniono nasieniem kolejnym transferze zarodków do jamy macicy.

2. ICSI;

To wstrzyknięcie plemnika. Metoda jest zależna od sztucznego zapłodnienia. Używane do niepłodności męskiej z zaburzeniami składu jakościowego i ilościowego nasienia.

Stosując kro plemników umieszcza się jaja.

3. Sposób IISM lub IISD.

Sztuczne zapłodnienie nasieniem dawcy lub męża. Ten sposób sztucznego zapłodnienia dotyczy technik wspomaganego rozrodu (ART).

Ta metoda zarodków badawczych wynikających z zapłodnienia in vitro, przed jego transferem do macicy. Z pomocą nowoczesnych technologii genetycznych mogą być kontrolowane zarodek składający się tylko z 4-8 komórek wykazały poważne wady rozwojowe zarodka i dziedziczna chromosomowych zaburzeń, takich jak zespół Downa, hemofilia, a także określić płeć dziecka w łonie matki. Poród Ciąża po IVF, nie różnią się od zwykłych.

Zanim będzie można użyć jednej z metod sztucznego zapłodnienia należy pamiętać, że ciało kobiety powinny być przygotowane do ewentualnej ciąży. Co do zasady, dwóch mężczyzn odbyło się pełne badanie ciała.

Upewnij się, że kobiety muszą przejść następujące badania:

1. Badanie krwi na hormony;

2. Test na AIDS, zapalenie wątroby, kiłę,

3. Złóż USG.

Mężczyzna musi dokonać analizy nasienia.

Share →