Co ugotować na obiad, szybkie i smaczne?

Co ugotować na obiad, szybkie i smaczne?

Czasami jest to w wieczór chcą jeść dużo smaczne i słodkie. Po tym wszystkim, w czasie kolacji i po są ciekawe programy w TV, gdzie można jemy niekontrolowany nic. A wszyscy wiemy, że spożywanie tłustych lub słodkich bliżej do łóżka nie jest zalecane, ponieważ oznacza, że ​​słodycze lub smażone na maśle z pasztecików tłuczone ziemniaki są lepiej zostawić na inny dzień. Następnie co można jeść w nocy, jeśli naprawdę chcesz jeść. i niskotłuszczowe jogurty przyjemność nie dostarcza? Zastanówmy się, że można przygotować się do szybkiego i smacznego obiadu, jeśli chcesz obejrzeć ciekawy film i coś do gryzienia?

Jakie pokarmy jeść, aby schudnąć?

Co to jest noc?

Naszym zadaniem jest przygotowanie, objętość i tym samym niskokaloryczne, tak, że można mieć przez długi czas przed pójściem do łóżka i nie przytyje! Przyjdź natychmiast na myśl warzyw – i jest to dobry wybór, powiem ci. Minimalne kalorii, i wielkość, można utworzyć wiele.

Ale niektóre warzywa też, jak to jest nie comme il faut Hawala, więc dodajmy kilka pokarmów białkowych, czyli pierś indyka lub kurczaka.

Szybki i smaczny obiad w Multivarki

Najprostszy przepis, jeśli nie przeszkadza absolutnie chcesz, możesz wziąć w supermarketach zamrożone posiekane warzywa na pływaka. Zbiornik ten jest zwykle zawarte: groszek, seler, fasola szparagowa, marchew, brokuły. Najszybszym rozwiązaniem – zgasić wszystkie te warzywa w Multivarki, wystarczy na 15-20 minut.

Do wszystkich wyżej, ja plasterki warzyw wciąż czerwonym papryka, pomidory cherry, cebula i wycisnąć cytrynę. Czasem zamiast gaśnicze umieścić multivarku trybu smażenia warzyw i spróbować narybku, ale tym razem będzie już, jak to jest konieczne, aby odparować nadmiar wody.

100-150 g kurczaka lub indyka jest idealna do duszonych warzyw. Filet smażony w tym samym trybie gotowania, okazuje się pyszne i zdrowe kolacje.

Można zapytać: «Ile warzyw trzeba zniszczyć?», Do dekoracji bez specjalnych ograniczeń, warzywa dają tylko ilość jedzenia na wieczór, wielu z was nie jeść, więc nie przejmuj się kalorii, cięte na twarzy – nie stracić.

Jaki był wynik? Białka, kalorii!

Na 150g indyka zawiera około 30 g białka na jeden posiłek jest wystarczające. Z minimum tłuszczu się o 150kkal!

W roślinach co najmniej węglowodany, tłuszcze i białka, mieszanina kalorii roślinny nie dłużej 30-40kKal 100g. Nawet jeśli jeść 300-400 gramów w godzinach wieczornych, a następnie Łączna obiad kalorii nie przekracza 150-180kKal. spowodowałoby to taki luksusowy ilością pokarmu. Dlaczego tak mało?

Chodzi o to, że w takim posiłku o wysokiej zawartości włókna, i nie jest absorbowana przez organizm, ale odgrywa ważną rolę w fermentacji i stanu zdrowia organizmu w całości. Trzeba będzie poświęcić całą analizę artykułu błonnika. Wszystkie warzywa będą tranzyt przez naszych jelitach, równocześnie pochłaniające szkodliwe substancje.

Dlatego warzywa w godzinach wieczornych może być bardzo przydatne podejście do zdrowego posiłku.

Czego nie jeść w nocy?

Oczywiście, będzie to brzmieć banalnych rzeczy, ale to prawda. Prawie wszystkie węglowodany powinny być spożywane przed kolacją. Po 6-7 godzinach, nie jest pożądane, aby co zawierającą wiele prostych węglowodanów i tłuszczy, oraz że prawie cały tego, co do tej pory.

Piwo, chipsy, gazowane wody, słodycze, ciasta, słodkie herbata z cukrem, kiełbasa tłuszczu, smażone na maśle – Niestety, dla wielu osób to koszt usunięcia tych produktów z diety na noc. Pamiętaj normalnego białka, tłuszczu i węglowodanów dziennie – co i kiedy jeść? Wszystkie te produkty są szkodliwe dla nocy i prowadzić do otyłości!

Więc jeść warzywa w nocy, a nie tłuszczu! Taka świetna alternatywa dla chipsów kolację i piwo. Wybór należy do Ciebie!

Przepisy na zdrowe jedzenie na wieczór, można myśleć o wiele, najważniejsze, aby przestrzegać tej dyscypliny w naszej diecie.

Wyraź swoją opinię lub layknite:

Share →